Квитки для незрячих пасажирів

Малий герб УкраїниМіністерство інфраструктури України

Державна адміністрація залізничного транспорту

Укрзалізниця

04.03.2015р                                                                      №ЦЦЛ-6/116

 

Харківська міська громадська організація інвалідів

«Соціально-реабілітаційний центр незрячих»

вул. Світла, 29а м. Харків, 61129

Шановний Сергію Дмитровичу!

Державна адміністрація залізничного транспорту України розглянула Ваше звернення від 02.02.2015 №4 до Міністерства інфраструктури України щодо доступності залізничного транспорту для інвалідів, зокрема з вадами зору і повідомляє наступне.

Щодо придбання пільгових квитків для інвалідів через веб-сайт "Укрзалізниці".

Для забезпечення можливості придбання пільгових квитків для інвалідів через веб-сайт "Укрзалізниці" та його адаптації для осіб із вадами зору, "Укрзалізницею" розпочато роботу з Міністерством соціальної політики України у напрямку запровадження технології перевірки дійсності документу, що дає право на пільгу, по інформації з Централізованого банку даних з проблем інвалідності. Перевірка дійсності документу, що дає право на пільгу, забезпечить можливість оформлення та оплати пільгового електронного квитка на веб-сайті "Укрзалізниці". Повідомляємо що 04.02.2015 відбулася перша нарада робочої групи з реалізації програми придбання пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю через офіційний веб-сайт Укрзалізниці.

Щодо ситуації з придбання залізничних квитків, про яку йдеться у Вашому зверненні.

Згідно вказівки Укрзалізниці від 11.11.2014 № ЦЛ-11/529 оформлення проїзних документів для пасажирів з інвалідністю здійснюється з броні G 22. При відсутності можливості оформлення з броні, місця запитуються в інформаційно-розпорядчому відділі пасажирської служби і оформлення проїзних документів здійснюється по виду робіт Р 15.

 

Директор (з організації пасажирських перевезень)             В.О.Міхієнко


Нагадуємо, що 02.02.2015 р Харківська міська громадська організація інвалідів "Соціально-реабілітаційний центр незрячих" направила Відкритий лист міністру інфраструктури щодо проблем з придбанням квитків на нижні місця для незрячих пасажирів. Вище наведена витримка з відповіді ДАЗТ Укрзалізниця щодо порядку бронювання таких квитків, а також перспектив придбання їх в Інтернет. Відповідь наведено не повністю, з неї вилучені приватні деталі: хто і як був покараний за результатами розслідування за нашою заявою тощо. Хочемо також звернути увагу на деталі, що не потрапили в офіційну відповідь, проте озвучені на переговорах з чиновниками відомства. Квитки на нижні місця можна купувати в будь-якій касі продажу залізничних квитків!

В цілому, ми залишилися задоволені результатами нашого звернення до Міністра і що послідувала реакції. Справа не в покаранні винних, а в чіткій відповіді щодо порядку придбання квитків для незрячих пасажирів на нижні місця і обіцянці швидкої реакції на сигнали про порушення в цій сфері. Також ми дуже розраховуємо на те, що буде доведена до логічного кінця робота по забезпеченню можливості придбання пільгових квитків для інвалідів через Інтернет.

 

Оцінки магазина

Середня оцінка магазина
4,8
Всього оцінок: 96
Магазин для незрячих © 2014-2019