Способи доставки і оплати товару

Доставка

Нова пошта

Нова поштаДоставка здійснюється в усі регіони України службою "Нова пошта". Зазвичай доставка займає 1-2 доби.Вартість доставки в найближче до вас відділення - від 35 грн., доплата за доставку додому - 10-15 грн.

Укрпошта

УкрпоштаЯкщо в пункті вашого проживання немає представництва служби "Нова пошта", ми можемо відправити для вас посилку із замовленим товаром через "Укрпошту", ви зможете її отримати в своєму поштовому відділенні. Цей варіант можливий тільки  за умови попередньої оплати за товар та вартості доставки Укрпоштою. Вартість пересилання товару "Укрпоштою" від 40 грн. Посилка надійде вам через 5-10 днів у залежності від місця вашого проживання. Вартість обумовлена суттєвими втратами часу при відправці на черги та оформлення.

Відправка брайлівського паперу можлива безкоштовно секаграмою.

Оплата

Для фізичних осіб:

Поповнення карти Приватбанку

Можна внести плату в будь-якому відділенні або терміналі самообслуговування Приватбанку. При цьому за поповнення карткового рахунку ви не платите комісію зовсім. Номер картки в Приватбанку для поповнення:

5168 7422 2570 2616, отримувач - Москалець Сергій Дмитрович.

Наложений платіж

Оплата також можлива при отриманні товару у відділенні "Нової пошти". При цьому "Нова пошта" стягує плату у розмірі 2% від суми.

Оплата із-за кордону

Оплата замовлення із-за кордону можлива через системи переводів "Western Union", "MoneyGram", "RIA", "Unistream", "Coinstar", "PrivatMoney", "Золотая корона", "SWIFT". Попередньо необхідно узгодити суму і доставку замовлення, особливо якщо його потрібно доставити за кордон.

Для юридичних осіб:

Передоплата товару можлива будь-яким банківським переказом, платіжним дорученням від юридичної особи на розрахунковий рахунок юридичної особи з наданням всіх необхідних документів та реквізитів.

Працюємо з казначейством, надамо всі необхідні документи. Казначейство

Ми надішлемо вам рахунок на оплату, якщо ви вкажете свої реквізити і вибраний товар в листі або в заповненій реєстраційній формі. Оригінали рахунку та накладної ви отримаєте разом з товаром.

Повернення товару

Повернення товару можливе у випадках, передбачених законодавством України, за винятком тих видів товарів, які не підлягають поверненню. Зокрема, до таких товарів, відповідно до Законодавства, відносяться товари медичного призначення, надувні і м'які іграшки, а також ті товари, які були адаптовані для споживача: внесення програмних змін і налаштувань в апаратуру зв'язку, комп'ютерні комплекси та інше.

Поверненню не підлягають товари, пов'язані з послугою поставки під замовлення покупця.

Також поверненню не підлягають товари зі слідами експлуатації, не в повній комплектації, в порушеній або пошкодженій упаковці.