Спеціальні пропозиції

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортувати за:
Мовний електронний калькулятор
Розмовляючий калькулятор для сліпих - це адаптований калькулятор з видачею мовних повідомлень про результати обчислення. Може використовуватися як в домашніх умовах, так і в освітніх установах, на роботі. Основні характеристики: до 8-ми розрядів на дисплеї; озвучування набра..
175.00 грн.
150.00 грн.
Duxbury BrailleTranslator
Duxbury BrailleTranslator - спеціалізована програма перетворення текстів в формат шрифту Брайля для подальшого друку на різних принтерах рельєфним шрифтом Брайля. Програма підтримує безліч мов в т.ч. українську, російську, англійську та німецьку. Duxbury BrailleTranslator має незаперечну пере..
27 000.00 грн.
26 000.00 грн.
Лупа 40х із підсвічуванням у футлярі
Ця лупа 40х із яскравим світлодіодним підсвічуванням дозволить слабозорій людині прочитати будь-який дрібний текст, не турбуючись про освітлення. Лупа має металічний корпус із відкидною лінзою. Лупа вложена в пластиковий футляр із бархатною підложкою й прозорою відкидною кришкою, а футляр, в ..
130.00 грн.
110.00 грн.
Базоване на 1 відгуках.
Тактильний глобус
Тактильний глобус має рельєфне зображення материків, островів, меридіанів і паралелей, низин і височин. Тактильний глобус є посібником для сліпих людей. Ця настільна модель являє собою стандартний 30 сантиметровий глобус, покритий тактильним прозорим пластиковим накладенням. Металева підставк..
7 000.00 грн.
5 500.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018