Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive для друку шрифтом Брайля

Модель:
Наявність: На складі

  • 19 500 грн.


Доступні опціїДрукарська машинка Tatrapoint Adaptive - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля, що має регульовану відстань між клавішами. Ця особливість дозволяє рекомендувати модель Adaptive для дітей, адже машинка вміє "рости" разом з дитиною і весь час залишатися зручною для неї.

опис

Середня (довга) клавіша служить для пропуску. Ліворуч від клавіші пробілу знаходяться клавіші точок 1, 2 і 3. Праворуч - 4,5,6. Буква друкується одночасним натисканням відповідних клавіш.

Праворуч від блоку клавіш знаходиться невелика кнопка повернення каретки, яка при одноразовому натисканні повертає на один символ назад.

З обох сторін каретки знаходяться кнопки її фіксації. Щоб пересунути каретку на довільну відстань, потрібно натиснути кнопку і перемістити каретку, притримуючи.

Модифікації

Машинка Tatrapoint Adaptive виготовляється в двох розмірах:

  • Розмір 1 - під формат А4, ширина ролика 235 мм, до 34 знаків в рядку.
  • Розмір 2 - під формат брайлівського паперу радянського стандарту, ширина ролика 275 мм, до 40 знаків в рядку.

Необхідно вибрати при замовленні потрібну модифікацію машинки.

Для навчальних закладів, де застосовуються брайлівські прилади для письма на 18-рядковому приладі і є в наявності папір під такий прилад, доцільно зупинити свій вибір на модифікації машинки Розмір 2. Звичайний брайлівський папір підійде до такої машинки і не потрібно буде закуповувати додатково папір меншого розміру.

Для особистого використання або в інших випадках, коли ви не обмежені у виборі паперу, можна розглянути варіант розміру 1 під формат А4. Такий папір можна купити не тільки в нашому магазині, але і у інших продавців офсетного паперу і ватману. Хоча ми, звичайно, за це на вас образимося. :) Також перевагою даної модифікації є трохи менший її розмір і вага, ціна.

Технічні характеристики

  • Відстань між символами Брайля - 6 мм,
  • Відстань між точками в літері Брайля - 2,7 мм.
  • Вага - 4,5 кг.

Увага: HTML не підтримується!