Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive для друку шрифтом Брайля
Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive для друку шрифтом Брайля Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive для друку шрифтом Брайля Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive для друку шрифтом Брайля

Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive для друку шрифтом Брайля

Виробник SVEC a SPOL s.r.o. (Slovakia)
Модель:
Наявність: На складі
Ціна 19 000.00 грн.

Наявні опції


* Модификації:Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля, що має регульовану відстань між клавішами. Ця особливість дозволяє рекомендувати модель Adaptive для дітей, адже машинка вміє "рости" разом з дитиною і весь час залишатися зручною для неї.

опис

Середня (довга) клавіша служить для пропуску. Ліворуч від клавіші пробілу знаходяться клавіші точок 1, 2 і 3. Праворуч - 4,5,6. Буква друкується одночасним натисканням відповідних клавіш.

Праворуч від блоку клавіш знаходиться невелика кнопка повернення каретки, яка при одноразовому натисканні повертає на один символ назад.

З обох сторін каретки знаходяться кнопки її фіксації. Щоб пересунути каретку на довільну відстань, потрібно натиснути кнопку і перемістити каретку, притримуючи.

Модифікації

Машинка Tatrapoint Adaptive виготовляється в двох розмірах:

  • Розмір 1 - під формат А4, ширина ролика 235 мм, до 34 знаків в рядку.
  • Розмір 2 - під формат брайлівського паперу радянського стандарту, ширина ролика 275 мм, до 40 знаків в рядку.

Необхідно вибрати при замовленні потрібну модифікацію машинки.

Для навчальних закладів, де застосовуються брайлівські прилади для письма на 18-рядковому приладі і є в наявності папір під такий прилад, доцільно зупинити свій вибір на модифікації машинки Розмір 2. Звичайний брайлівський папір підійде до такої машинки і не потрібно буде закуповувати додатково папір меншого розміру.

Для особистого використання або в інших випадках, коли ви не обмежені у виборі паперу, можна розглянути варіант розміру 1 під формат А4. Такий папір можна купити не тільки в нашому магазині, але і у інших продавців офсетного паперу і ватману. Хоча ми, звичайно, за це на вас образимося. :) Також перевагою даної модифікації є трохи менший її розмір і вага, ціна.

Технічні характеристики

  • Відстань між символами Брайля - 6 мм,
  • Відстань між точками в літері Брайля - 2,7 мм.
  • Вага - 4,5 кг.

Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть число 6надцять у поле нижче.Магазин для незрячих © 2014-2019