Читаючі машини для сліпих


Читаючі машини для сліпих

Читаюча машина - це спеціальний пристрій, що забезпечує сканування зображення за допомогою планшетного сканера або камери, розпізнавання тексту на даному зображенні і читання його з використанням синтезу мовлення.

Читаючі машини отримали досить велике поширення в як засіб забезпечення доступності інформації для сліпих і слабозорих людей.

Крім основної функції, деякі читаючі машини забезпечують експорт звукових файлів, текстових файлів, зображень на зовнішні носії. Практично всі читаючі машини забезпечують можливість навігації по тексту.

З огляду на те, що для обробки і промовляння тексту необхідні програмні продукти, читаючі машини для роботи з україномовними текстами і україномовним інтерфейсом були відсутні на ринку до 2019 року і з'явилися після розробки програм синтезу української мови.

В цьому каталозі ви можете обрати найбільш вдалі моделі читаючих машин для сліпих, які можна придбати в Магазині для незрячих.
Відеозбільшувач з функцією читання KOBA Vision Vocatex Standard

KOBA Vision Vocatex Standard - це легкий у використанні стаціонарний відеозбільшувач Full HD з промовою, доступний на екранах 4 різних розмірів (22&qu..

117 000 грн.

Читаюча машина EasyReader для сліпих

EasyReader - це пристрій, який читає текст швидко і точно. Ваша пошта, журнали, газети або книги, протягом декількох секунд ви можете прослухати всі в..

110 000 грн.

Читаюча машина Bruno Reader

Читаюча машина Bruno Reader це скануючий пристрій, що дозволяє розпізнати текст з паперових носіїв і надати можливість роботи з даним текстом шляхом й..

105 000 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)