Читаючі машини для сліпих


Читаючі машини для сліпих

Читаюча машина - це спеціальний пристрій, що забезпечує сканування зображення за допомогою планшетного сканера або камери, розпізнавання тексту на даному зображенні і читання його з використанням синтезу мовлення.

Читаючі машини отримали досить велике поширення в як засіб забезпечення доступності інформації для сліпих і слабозорих людей.

Крім основної функції, деякі читаючі машини забезпечують експорт звукових файлів, текстових файлів, зображень на зовнішні носії. Практично всі читаючі машини забезпечують можливість навігації по тексту.

З огляду на те, що для обробки і промовляння тексту необхідні програмні продукти, читаючі машини для роботи з україномовними текстами і україномовним інтерфейсом були відсутні на ринку до 2019 року і з'явилися після розробки програм синтезу української мови.

В цьому каталозі ви можете обрати найбільш вдалі моделі читаючих машин для сліпих, які можна придбати в Магазині для незрячих.
Читаюча машина EasyReader для сліпих

EasyReader - це пристрій, який читає текст швидко і точно. Ваша пошта, журнали, газети або книги, протягом декількох секунд ви можете прослухати всі в..

110 000 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)