Читаючі машини для сліпих


Читаючі машини для сліпих

Читаюча машина - це спеціальний пристрій, що забезпечує сканування зображення за допомогою планшетного сканера або камери, розпізнавання тексту на даному зображенні і читання його з використанням синтезу мовлення.

Читаючі машини отримали досить велике поширення в як засіб забезпечення доступності інформації для сліпих і слабозорих людей.

Крім основної функції, деякі читаючі машини забезпечують експорт звукових файлів, текстових файлів, зображень на зовнішні носії. Практично всі читаючі машини забезпечують можливість навігації по тексту.

З огляду на те, що для обробки і промовляння тексту необхідні програмні продукти, читаючі машини для роботи з україномовними текстами і україномовним інтерфейсом були відсутні на ринку до 2019 року і з'явилися після розробки програм синтезу української мови.

В цьому каталозі ви можете обрати найбільш вдалі моделі читаючих машин для сліпих, які можна придбати в Магазині для незрячих.
Відеозбільшувач з функцією читання KOBA Vision Vocatex Standard

KOBA Vision Vocatex Standard - це легкий у використанні стаціонарний відеозбільшувач Full HD з промовою, доступний на екранах 4 різних розмірів (22&qu..

150 000 грн. 140 000 грн.

Читаюча машина Bruno Reader

Читаюча машина Bruno Reader це скануючий пристрій, що дозволяє розпізнати текст з паперових носіїв і надати можливість роботи з даним текстом шляхом й..

105 000 грн. 85 000 грн.

Читаюча машина EasyReader для сліпих

Читаюча машина EasyReader - це пристрій, який читає текст швидко і точно. Ваша пошта, журнали, газети або книги, протягом декількох секунд ви можете п..

74 500 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)