Принтери Брайля

Принтери Брайля

Принтери для друку шрифтом Браййля і тактильної графіки застосовуються як для виведення на друк текстових файлів, так і тактильної графіки. Принтери різняться розрахунковим навантаженням.

Також, для виготовлення тактильно помітних малюнків і графіки застосовуються спеціальні принтери тактильної графіки, принцип роботи яких полягає в рівномірному нагріванні спеціального паперу з нанесеним малюнком. При нагріванні, такий малюнок як би спухає, утворюючи тактильні лінії і точки. Ступінь підняття тактильного малюнка, ступінь заштріхованності, може виражати різні кольори, які необхідно передати на тактильному малюнку.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брайлівський принтер BrailleBox V5
BrailleBox V5 - професійний швидкісний принтер для друку брайлівської літератури в промислових масштабах. BrailleBox V5 друкує на обох сторонах одного аркуша паперу зі швидкістю 300 символів в секунду (900 сторінок формату А4 на годину). Серед принтерів BrailleBox індекс має такі особливості:..
645 000.00 грн.
Брайлівський принтер BrailleBox V4
BrailleBox V4 - це швидкісний принтер для друку брайлівської літератури для сліпих людей. BrailleBox V4 не найсучасніший принтер, не підтримує технологію бездротового зв'язку, проте по основних найбільш важливих характеристиках, параметрах і можливостям він не поступається своєму більш молодо..
595 000.00 грн.
Знято з виробництва
Брайлівський принтер Everest-D V5
Еверест-D V5 є принтером для друку шрифтом Брайля на обох сторонах аркуша паперу зі швидкістю 110 символів в секунду (400 сторінок формату A4 в годину). Принтер може друкувати як в односторонньому так і в двосторонньому режимі, в горизонтальній або вертикальній орієнтації. Крім того, користувач м..
180 000.00 грн.
Брайлівський принтер Everest-D V4
Everest-D V4 - брайлевський принтер шведської компанії Index Braille. Принтер підтримує двосторонній друк, що значно економить папір, здатний друкувати не тільки текст, а й графічні тактильні зображення. Однак потрібно врахувати, що робота з принтером шрифту Брайля не так проста, як зі звичай..
120 000.00 грн.
Немає в наявності
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018