Принтери Брайля

Принтери Брайля

Принтери для друку шрифтом Браййля і тактильної графіки застосовуються як для виведення на друк текстових файлів, так і тактильної графіки. Принтери різняться розрахунковим навантаженням.

У потужних принтерах для друку шрифтом Брайля застосовується система рулонної подачі паперу із різаком, який відрізає вже надруковані аркуші.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брайлівський друкарський комплекс Braillo 650 SF
Braillo 650 SF - єдина в світі повністю автоматизована система виробництва книг Брайля. Надішліть файл на друк і заберіть готову зшиту з обкладинкою книгу. Braillo 650 SF використовує різак для паперу для двох або чотирьох сторінок на аркуш, а також стрічковий конвеєр сконструйований для обро..
3 300 000.00 грн.
Брайлівський принтер Braillo 650 SW
Braillo 650 SW - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей. Braillo 650 SW використовує різак для паперу для двох або чотирьох сторінок на аркуш, а також стрічковий конвеєр сконструйований для обробки ве..
2 500 000.00 грн.
Брайлівський принтер Braillo 600 SR
Braillo 600 SR - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей. Braillo 600 SR використовує різак для паперу. Використання паперових рулонів дозволяє економити гроші на паперових витратах, а також усуває нео..
2 300 000.00 грн.
Брайлівський принтер BrailleBox V5
BrailleBox V5 - професійний швидкісний принтер для друку брайлівської літератури в промислових масштабах. BrailleBox V5 друкує на обох сторонах одного аркуша паперу зі швидкістю 300 символів в секунду (900 сторінок формату А4 на годину). Серед принтерів BrailleBox індекс має такі особливості:..
695 000.00 грн.
Принтер VP SpotDot
VP SpotDot - унікальний кольоровий принтер, який поєднує можливість кольорового друку з друком шрифтом Брайля і тактильної графіки для сліпих. Основні можливості: Створення тактильно відчутних кольорових рельєфних малюнків. Друк тексту шрифтом Брайля. Синхронний друк шрифт..
300 000.00 грн.
Принтер VP Max
VP Max - принтер для тиснення з високою роздільною здатністю для широкоформатного паперу. Принтер поєднує можливість друку шрифтом Брайля і тактильної графіки для сліпих. ViewPlus Max використовує перевірену технологію ViewPlus для тиснення шрифту Брайля і тактильної графіки з високою роз..
260 000.00 грн.
Брайлівський принтер Everest-D V5
Еверест-D V5 є принтером для друку шрифтом Брайля на обох сторонах аркуша паперу зі швидкістю 110 символів в секунду (400 сторінок формату A4 в годину). Принтер може друкувати як в односторонньому так і в двосторонньому режимі, в горизонтальній або вертикальній орієнтації. Крім того, користувач м..
190 000.00 грн.
Акустична шумозахисна шафа для принтерів Брайля Everest-D
Шумозахисна шафа ефективно гасить шум працюючого принтера Брайля зменшуючи його на 90%. Це дозволяє вільно працювати в офісі, школі, бібліотеці і т.д., не заважаючи шумом принтера всім оточуючим. Перевага цього рішення - сучасний і привабливий дизайн. Шафа виконана з лакованої плити МДФ, зага..
60 000.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Принтер VP EmBraille
VP EmBraille: найдешевший в світі настільний тіснітель шрифту Брайля і тактильної графіки для сліпих. ViewPlus EmBraille включає економічно ефективну технологію з використанням полімерної пластини для тиснення точок, Виробляє гладкі, округлі точки Брайля для поліпшення зручності чит..
60 000.00 грн. 55 000.00 грн.
Степлер для видань шрифтом Брайля формата А3
Степлер Stapler Index призначений для зшивання товстих документів Брайля, включаючи книги, надруковані на всіх типах принтерів Index. Степлер Index оптимальний для книг у форматі брошури, надрукованій на принтерах Everest-D і Braille Box. Технічні характеристики Степлер підтримує скоб..
27 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019