Perkins Solutions (Сполучені Штати Америки)

Perkins Solutions (Сполучені Штати Америки)

Perkins Solutions є виробником і продавцем, який забезпечує підтримку і послуги з навчання, спираючись на партнерські відносини зі школою Perkins, щоб залишатися актуальним у відносинах з людьми, що мають проблеми зору.

Perkins займається підвищенням грамотності дітей і дорослих, які є сліпими, слепоглухими або мають слабкий зір по всій земній кулі (67 країн), щоб надати можливості для більш високого рівня освіти, розвитку кар'єри та підвищення активності. Школа Perkins надає знання та ресурси не тільки для сліпих і слабозорих, а й для членів їх сімей і педагогів.

Послуги включають в себе:

  • Раннє втручання для немовлят і дітей молодшого віку;
  • Навчання грамоті через шрифт Брайля;
  • Професійний розвиток і навчальні ресурси;
  • Навчання та інструктаж батьків;
  • Технологічний прогрес і використання доступних технологій;
  • Пропагандистська діяльність в суспільстві і партнерство в міжнародних програмах.

Історія Perkins

Perkins була заснована в 1829 році і є першою школою для сліпих в Сполучених Штатах Америки.

Д-р Самуель Хауи, перший директор Перкінс, перш ніж приступити до своїх обов'язків, відправився в тритижневий тур, щоб побачити, як в Європі організовано навчання незрячих людей. Самуель Хауи звернув увагу на брак книг шрифтом Брайля та їх дорожнечу. Він придбав 4 громіздких і дуже дорогих книг для своєї школи і задумався про створення окремого відділу друку на кампусі Perkins, підприємство, яке пізніше стане називатися "Howe Press". До 1835 Howe відкрив відділ Perkins друку, надаючи книги своїм учням і іншим людям з проблемами зору.

У 1930 - х роках режисер в той час, доктор Габріель Фаррела, попросив Девіда Авраама створити машину, яка зробить більш доступним шрифт Брайля для сліпих. Авраам, який мав досвід роботи з машинами на заводі свого батька в Англії, працював протягом багатьох років, створюючи прототип. У 1951 році в підрозділі Perkins Solutions, розташованому на головному кампусі в Уотертаун, штат Массачусетс, був створений перший зразок Perkins Брайлер - друкарської машинки шрифтом Брайля.

Сьогодні Perkins Brailler® є стандартною моделлю в усьому світі і Perkins Solutions / Howe Press виготовив понад 300000 машин. Perkins Solutions має складальні заводи в США і Індії. Друкарські машинки, вироблені Perkins, були продані в більш ніж 170 країн світу.

У 2009 році була розроблена нова модель Perkins Брайлер, більш компактна і легка, що має більш сучасний дизайн. Perkins придбав ліцензію на продаж та дистрибуцію в 2008 році, що значно розширило його продуктову пропозицію в технології навчання, оцінки та реалізації продукції.

Наша компанія є офіційним партнером Perkins Solutions, а також співпрацює з головним європейським дистриб'ютором Perkins - RNIB.
Друкарська машинка Perkins Brailler

Чому Perkins Brailler? Perkins - Кращий в своєму класі: Найбільш використовувана механічна друкарська машинка Брайля в світі з моменту свого вин..

37 000 грн.

Електрична друкарська машинка Electric Perkins Brailler

Чому Electric Perkins Brailler? Спрощення набору тексту: знижує вимоги до сили натискання клавіш для створення якісного шрифту Брайля, дозволяюч..

42 000 грн.

Електронна друкарська машинка Perkins SMART Brailler

Електронна друкарська машинка Perkins SMART Brailler робить навчання письму за Брайлем легким і цікавим заняттям. Виведення інформації на дисплей про ..

125 000 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)