Стаціонарні відеозбільшувачі


Стаціонарні відеозбільшувачі

Стаціонарні відеозбільшувачі (відео збільшувачі) застосовуються в навчальних закладах та бібліотеках для роботи з людьми зі слабким зором. Суть пристрою стаціонарного відеозбільшувача полягає в тому, що предмет розгляду укладається на предметний столик і збільшене зображення передається за допомогою цифрової камери на монітор. Збільшення може досягати 20-30 крат - залежить від камери пристрою і діагоналі монітора.

Практично всі стаціонарні відеозбільшувачі дозволяють не просто збільшувати зображення, а й обробляти його таким чином, щоб максимально полегшити роботу із зображенням для людей з проблемами зору різних патологій. Зокрема, зображення можна зробити монохромним, збільшити його контрастність, колірні схеми, інвертувати кольори і т.п.
Відеозбільшувач з функцією читання KOBA Vision Vocatex Standard

KOBA Vision Vocatex Standard - це легкий у використанні стаціонарний відеозбільшувач Full HD з промовою, доступний на екранах 4 різних розмірів (22&qu..

150 000 грн. 140 000 грн.

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision Quartz Full HD

Відеозбільшувач KOBA Vision Quartz Full HD - це відео збільшувач Full HD зі світлодіодним підсвічуванням. Нова технологія High Definition і світлодіод..

120 000 грн.

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision EasyViewer

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision EasyViewer оснащений камерою Full HD і світлодіодним підсвічуванням. Ви можете читати, дивитися фотографії, ..

100 000 грн.

Відеозбільшувач Optelec ClearView C HD 24 дюйма

Відеозбільшувач Clearview С призначений для людей з ослабленим зором. Інноваційний дизайн підставки у формі літери "С" дає користувачам біль..

180 000 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)