Стаціонарні відеозбільшувачі


Стаціонарні відеозбільшувачі

Стаціонарні відеозбільшувачі (відео збільшувачі) застосовуються в навчальних закладах та бібліотеках для роботи з людьми зі слабким зором. Суть пристрою стаціонарного відеозбільшувача полягає в тому, що предмет розгляду укладається на предметний столик і збільшене зображення передається за допомогою цифрової камери на монітор. Збільшення може досягати 20-30 крат - залежить від камери пристрою і діагоналі монітора.

Практично всі стаціонарні відеозбільшувачі дозволяють не просто збільшувати зображення, а й обробляти його таким чином, щоб максимально полегшити роботу із зображенням для людей з проблемами зору різних патологій. Зокрема, зображення можна зробити монохромним, збільшити його контрастність, колірні схеми, інвертувати кольори і т.п.
Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision Quartz Full HD

Відеозбільшувач KOBA Vision Quartz Full HD - це відео збільшувач Full HD зі світлодіодним підсвічуванням. Нова технологія High Definition і світлодіод..

109 000 грн.

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision EasyViewer

Стаціонарний відео збільшувач KOBA Vision EasyViewer оснащений камерою Full HD і світлодіодним підсвічуванням. Ви можете читати, дивитися фотографії, ..

99 000 грн.

Відеозбільшувач Optelec ClearView C HD 24 дюйма

Відеозбільшувач Clearview С призначений для людей з ослабленим зором. Інноваційний дизайн підставки у формі літери "С" дає користувачам більше місц..

220 000 грн.

Відеозбільшувач Optelec ClearView C HD 22 дюйма

відеозбільшувач Clearview C має інноваційний дизайн у формі літери "С". Така форма дає користувачам більше місця для роботи. Ви можете легко розміс..

210 000 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)