Стаціонарні відеозбільшувачі

Стаціонарні відеозбільшувачі

Стаціонарні відеозбільшувачі застосовуються в навчальних закладах та бібліотеках для роботи з людьми зі слабким зором. Суть пристрою стаціонарного відеозбільшувача полягає в тому, що предмет розгляду укладається на предметний столик і збільшене зображення передається за допомогою цифрової камери на монітор. Збільшення може досягати 20-30 крат - залежить від камери пристрою і діагоналі монітора.

Практично всі стаціонарні відеозбільшувачі дозволяють не просто збільшувати зображення, а й обробляти його таким чином, щоб максимально полегшити роботу із зображенням для людей з проблемами зору різних патологій. Зокрема, зображення можна зробити монохромним, збільшити його контрастність, колірні схеми, інвертувати кольори і т.п.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Відеозбільшувач Optelec ClearView C HD 24 дюйма
Відеозбільшувач Clearview С призначений для людей з ослабленим зором. Інноваційний дизайн підставки у формі літери "С" дає користувачам більше місця для роботи. Це дозволяє їм вільно читати газету, займатися рукоділлям, виписувати рахунки, і зовсім не обмежує простору їх рухів. Функціональність з..
220 000.00 грн.
Відеозбільшувач Optelec ClearView C HD 22 дюйма
відеозбільшувач Clearview C має інноваційний дизайн у формі літери "С". Така форма дає користувачам більше місця для роботи. Ви можете легко розмістити монітор і столик в максимальному наближенні або максимально далеко щодо кронштейна збільшувача, знайшовши зручне саме Вам становище. Сучасний при..
210 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019