Портативні відеозбільшувачі


Портативні відеозбільшувачі

Портативні відеозбільшувачі (відео збільшувачі) - це портативні пристрої, що служать для збільшення дрібних або наближення віддалених об'єктів з відображенням їх на вбудованому екрані із застосуванням безлічі можливих фільтрів, колірних схем підвищення контрастності, інвертування і зміни кольорів.

Зазвичай, портативні відеозбільшувачі мають невелику діагональ екрану - від 3 до 5 дюймів.

 
Explore 8 HD

Explore 8 HD від HumanWare - це найсучасніша і технічно досконала електронна лупа на ринку. Потужні камери, досконалий сенсорний екран і доброзичливий..

27 500 грн.

Explore 5 HD

Найкраща якість зображення, в портативному корпусі, простота використання і видатна ергономіка роблять Explore 5 HD ідеальним вибором для активних люд..

17 000 грн.

Портативний відеозбільшувач 5 дюймів

Портативний п'ятидюймовий відеозбільшувач бюджетного класу зі збільшенням до 32 разів для людей з ослабленим зором. Подивившись параметри і хар..

5 200 грн.

Електронний відеозбільшувач Connect 12

Нещодавно поновлений відео збільшувач Connect 12 поєднує в собі високопродуктивну цифрову лупу з універсальністю звичайного планшета, неперевершену пр..

73 000 грн.

Відеозбільшувач Ruby 7 HD

RUBY 7 HD - це легкий ручний відеозбільшувач з екраном 7 дюймів і збільшенням об'єктів в масштабі від 2 до 24 разів. RUBY 7 HD має 5-мегапіксельну..

49 400 грн.

Відеозбільшувач RUBY XL HD 5 дюймів

RUBY XL HD - це портативний, ручний відео збільшувач, який здатний збільшити об'єкт від 2 до 14 разів від його початкового розміру. Він має 5-мега..

37 800 грн.

Відеозбільшувач Optelec Compact+

Візьміть ручний електронний відеозбільшувач Optelec Compact+ щоб на ходу читати цінники, карти, розклад автобусів і улюблені меню ресторану. Портативн..

23 000 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)