Портативні відеозбільшувачі

Портативні відеозбільшувачі

Портативні відеозбільшувачі - це портативні пристрої, що служать для збільшення дрібних або наближення віддалених об'єктів з відображенням їх на вбудованому екрані із застосуванням безлічі можливих фільтрів, колірних схем підвищення контрастності, інвертування і зміни кольорів.

Зазвичай, портативні відеозбільшувачі мають невелику діагональ екрану - від 3 до 5 дюймів.

Актуальність портативних відеозбільшувачів останнім часом якщо й не вичерпала себе повністю, то значно зменшилася. Практично будь-який сучасний смартфон з відповідним програмним забезпеченням здатний виконувати роль портативного відеозбільшувача.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Відеозбільшувач Ruby 7 HD
RUBY 7 HD - це легкий ручний відеозбільшувач з екраном 7 дюймів і збільшенням об'єктів в масштабі від 2 до 24 разів. RUBY 7 HD має 5-мегапіксельну камеру з автофокусом, що забезпечує чітке повнокольорове зображення HD-якості. Камера має поворотний механізм, що дозволяє налаштовувати режим роботи ..
47 000.00 грн.
Відеозбільшувач RUBY XL HD 5 дюймів
RUBY XL HD - це портативний, ручний відео збільшувач, який здатний збільшити об'єкт від 2 до 14 разів від його початкового розміру. Він має 5-мегапіксельну камеру з автофокусом, що забезпечує HD якість зображень високої чіткості, які легко переглядати на кольоровому 5-дюймовому РК екрані. RUB..
36 000.00 грн.
Explore 8 HD
Explore 8 HD від HumanWare - це найсучасніша і технічно досконала електронна лупа на ринку. Потужні камери, досконалий сенсорний екран і доброзичливий інтерфейс для людей з проблемами зору. коротка інформація Перша 8-дюймова ручна лупа на ринку Збільшення до 30X з приголомшливою..
35 000.00 грн.
Explore 5 HD
Найкраща якість зображення, в портативному корпусі, простота використання і видатна ергономіка роблять Explore 5 HD ідеальним вибором для активних людей, які потребують електронної лупи, що завжди і всюди під рукою, куди б вони не йшли. Від збільшення меню ресторану до дрібного шрифту на документ..
25 000.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Відеозбільшувач Optelec Compact+
Візьміть ручний електронний відеозбільшувач Optelec Compact+ щоб на ходу читати цінники, карти, розклад автобусів і улюблені меню ресторану. Портативний і легкий відеозбільшувач Compact + для активної людини збільшить текст і зображення з легкістю і зручністю. Це модель відеозбільшувача, що добре..
20 000.00 грн.
Портативний відеозбільшувач 5 дюймів
Портативний п'ятидюймовий відеозбільшувач бюджетного класу зі збільшенням до 32 разів для людей з ослабленим зором. Подивившись параметри і характеристики пристрою, можна зробити висновок, що даний виріб китайської промисловості за всіма статтями перевершує конкурентів з Європи і Америки, при..
6 000.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019