Навушники з кістковою провідністю


Навушники з кістковою провідністю

Навушники з кістковою провідністю для сліпих і слабозорих людей стали ефективним і безпечним інструментом, що дозволяє працювати на ПК або з іншим гаджетом, отримуючи можливість чути навколишні звуки і одночасно - синтез мови свого пристрою.

Провідні виробники спеціалізованої техніки для незрячих людей, яка має синтез мовлення як засіб комунікації зі сліпим користувачем, рекомендують використовувати виключно навушники з кістковою провідністю, безпечні і якісні гаджети, що не обмежують.


Порівняння товарів (0)Навушники AfterShokz Aeropex

Безпровідні навушники Aftershokz Aeropex - це подальший розвиток лінійки Aftershokz. Зниження ваги за рахунок використання супер легкого титанового сп..

4 950 грн.

Навушники Aftershokz Air

Безпровідні навушники Aftershokz Air - це вдосконалена модель Aftershokz Trekz Titanium, що втратила у вазі близько 20 відсотків і близько 40 відсоткі..

4 400 грн.

Навушники Aftershokz OpenMove

Бездротова гарнітура OpenMove - це чергова еволюція гарнітур з кістковою провідністю від Aftershokz з балансом якості звуку і вартості. Виробник, в..

3 450 грн.

Aftershokz Trekz Titanium

Aftershokz Trekz Titanium - це легендарні комфортні навушники з кістковою провідністю зі звуком преміум якості. Корпус бездротових навушників Trekz Ti..

3 200 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)