Пристрій створення тактильної графіки Zyfuse Heater

Виробник: Zychem Limited (UK)
Модель:
В наявності

  • 30 000 грн.
Zyfuse - це інноваційна технологія, яка використовується разом з папером Zytex2 для створення тактильних зображень для сліпих.

Надруковане або намальоване зображення пропускається через Zyfuse, що змушує чорне чорнило набухати і формувати кінцевий продукт - рельєфне зображення, яке можна дослідити за допомогою рук.

Першим кроком у створенні тактильної графіки за допомогою Zy-Fuse Heater є створення зображення на аркуші паперу Zy-tex2. Ви можете роздрукувати зображення на капсульному папері zy-tex2, використовуючи фотокопіювальний апарат, принтер або малюнок маркером або олівцем. Текст Брайля також можна використовувати для тактильної графіки.

Виробництво тактильної графіки - корисні поради

Робіть просто!

Розглянемо здатності людини. Графіка повинна відповідати цим здібностям. Якщо на папері занадто багато інформації, це стане заплутаним і незрозумілим. При виготовленні рельєфних малюнків спробуйте виконати тест з незрячим користувачем. Це встановить деякі параметри того, що сліпа людина може і не може зрозуміти.

Колір може бути дуже корисним інструментом. Він не піднімається при проходженні черезнагрівальну машину. Це дозволить включити інформацію на діаграму, яка може бути прочитана помічником, але не заважає зайвим рельєфом незрячому учневі.

Практикуйте всі доступні вам програми роботи з графікою. Практика дозволяє домогтися кращих результатів. Використовуйте той, який найбільш підходить для вашої ситуації.

Сканер - дуже корисний і швидкий спосіб корекції графіки. Зображення можуть бути скопійовані з книги і т. Д., а непотрібна інформація видалена. Потім готове зображення можна копіювати на капсульний папір.

Зробіть лінії на зображенні однакової товщини. Це полегшить створення якісного рельєфного малюнка. Не використовуйте великі простори чорного кольору. Це створює труднощі при обробці. Було б краще використовувати однорідну текстуру.

Прикладами типів тактильної графіки, які можуть бути отримані, є:

  • карти,
  • картинки,
  • символи,
  • графіки,
  • етикетки,
  • Маршрутні карти,
  • Плани будівель.
Увага: HTML не підтримується!