Zychem Limited (Англія)

Zychem Limited (Англія)

Zychem є світовим лідером у виробництві обладнання для виготовлення тактильних малюнків і схем для навчання сліпих і слабозорих людей.

Заснована в 1991 році, компанія виросла в одну з провідних компаній в індустрії виробництва обладнання для людей з проблемами зору. Досягнення Zychem не залишилися непоміченими. Компанія отримала ряд галузевих нагород за свої починання, виграла різні бізнес-нагороди. Ці нагороди включають престижну Queens Award, 5 нагород SMART, експортер року Barclays NW, новатор року CBI.

Zychem продовжує процвітати завдяки своїй клієнтській базі тисяч клієнтів по всьому світу (більше 40 країн). З часу свого утворення, Zychem двічі переїхали в більш великі приміщення для подальшого зростання, щоб забезпечити зростаючі потреби своїх клієнтів.
Маркер Zymarker

Спеціальні маркери з різною товщиною пишучого елементу для застосування при виготовленні тактильних малюнків на рельєфоутворюючому папері і теплової о..

210 грн.

Маркер Zymarker подвійний

Спеціальний маркер Zymarker для застосування в машинах Zy®fuse і Piaf при створенні рельєфних малюнків. Маркер має з двох сторін пишучі елемент..

270 грн.

Пристрій створення тактильної графіки Zyfuse Heater

Zyfuse - це інноваційна технологія, яка використовується разом з папером Zytex2 для створення тактильних зображень для сліпих. Надруковане або нама..

30 000 грн.

Рельєфоутворюючий папір Zytex2 Swell Paper формат А4 200 аркушів

Спеціальний капсульний рельєфоутворюючий папір Zytex2 Swell Paper для виготовлення рельєфних малюнків і графіки на PIAF і нагрівачах Zyfuse Формати..

6 000 грн.

Рельєфоутворюючий папір Zytex2 Swell Paper формату А3 100 аркушыв

Спеціальний капсульний рельєфоутворюючий папір Zytex2 Swell Paper для виготовлення рельєфних малюнків і графіки на PIAF і нагрівачах Zyfuse Формати..

6 000 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)