Zychem Limited (Англія)

Zychem Limited (Англія)

Zychem є світовим лідером у виробництві обладнання для виготовлення тактильних малюнків і схем для навчання сліпих і слабозорих людей.

Заснована в 1991 році, компанія виросла в одну з провідних компаній в індустрії виробництва обладнання для людей з проблемами зору. Досягнення Zychem не залишилися непоміченими. Компанія отримала ряд галузевих нагород за свої починання, виграла різні бізнес-нагороди. Ці нагороди включають престижну Queens Award, 5 нагород SMART, експортер року Barclays NW, новатор року CBI.

Zychem продовжує процвітати завдяки своїй клієнтській базі тисяч клієнтів по всьому світу (більше 40 країн). З часу свого утворення, Zychem двічі переїхали в більш великі приміщення для подальшого зростання, щоб забезпечити зростаючі потреби своїх клієнтів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер Zymarker
Спеціальні маркери з різною товщиною пишучого елементу для застосування при виготовленні тактильних малюнків на рельєфоутворюючому папері і теплової обробки на машинах PIAF або Zyfuse. ..
200.00 грн.
Маркер Zymarker подвійний
Спеціальний маркер Zymarker для застосування в машинах Zy®fuse і Piaf при створенні рельєфних малюнків. Маркер має з двох сторін пишучі елементи різного діаметру, що дозволяє малювати лінії різної товщини. Колір малюнка: чорний, Виробник: Великобританія. Ціна вказана за 1 ..
250.00 грн.
Пристрій створення тактильної графіки Zyfuse Heater
Zyfuse - це інноваційна технологія, яка використовується разом з папером Zytex2 для створення тактильних зображень для сліпих. Надруковане або намальоване зображення пропускається через Zyfuse, що змушує чорне чорнило набухати і формувати кінцевий продукт - рельєфне зображення, яке можна досл..
34 000.00 грн.
Рельєфоутворюючий папір Zytex2 Swell Paper
Спеціальний капсульний рельєфоутворюючий папір Zytex2 Swell Paper для виготовлення рельєфних малюнків і графіки на PIAF і нагрівачах Zyfuse Формати паперу на вибір: формат А4 - упаковка 200 аркушів, або А3 - упаковка 100 аркушів. Ціна вказана за одну пачку. Технічні характеристики ..
5 000.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2019