Наручні годинники для сліпих та слабозорих людей

Наручні годинники для сліпих та слабозорих людей

Наручний годинник для сліпих - це прилад, адаптований для застосування людьми з проблемами зору шляхом забезпечення можливості тактильного контакту зі стрілками для визначення часу або ж шляхом озвучування показників поточного часу та інших необхідних даних несинтезованим голосом. Зазвичай, такий годинник передбачає не тільки можливість дізнатися поточний час, а й здійснювати інші операції, такі як установка будильника, зміна сигналу, корекція поточного часу.

Наручний годинник для сліпих - мовний або тактильний, на ремінці або браслеті, механіка або кварцовий, електронний.

Купити наручний годинник для сліпих можна з доставкою по Україні в нашому магазині для незрячих.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кварцевий жіночий наручний годинник із тактильними мітками HV-TQ
Жіночий наручний кварцевий годинник із шрифтом Брайля має привабливий дизайн і призначений для людей з частковою або повною втратою зору. З їх допомогою можна безшумно визначити час завдяки тактильним позначкам на циферблаті. Висота точок становить 0,9 мм і є оптимальною і зручною для визначе..
1 910.00 грн.
Наручний годинник для сліпих "Восток" із тактильними мітками
Це механічний годинник для сліпих з циферблатом, що відкривається і тактильними мітками цифр. Годинники для сліпих "Восток" прийшли на зміну брайлівським годинникам "Ракета", що випускалися раніше і добре відомі багатьом незрячим. Зовні наручний годинник "Восток" мало чим відрізняється від "Ракет..
1 750.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Годинник з мовним виходом і тактильними мітками HV-VTS
Годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обмацавши стрілки годинника пальцями. Досить оригінальна конструкція, стильний вигляд, кварцовий механізм. Годинник об'єднав у собі два способи оповіщення сліпи..
1 450.00 грн.
Немає в наявності
Чоловічий мовний годинник з двоколірним браслетом і японським механізмом
Дуже презентабельний чоловічий годинник для сліпих і слабозорих людей. Великий циферблат з добре помітними стрілками і позначеннями, комбінований браслет з двокольорового металу, точний кварцовий механізм японського виробництва. Гідно виглядає на руці і може стати відмінним подарунком для багатьо..
1 400.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Кварцевий жіночий наручний годинник HV-AF
Гламурний жіночій кварцевий годинник на шкіряному ремінці з циферблатом, оздобленим стразами. Годинник промовляє час при натисканні на кнопку або в режимі повсякчасного оповіщення. Є будильник, можна налаштовувати самостійно навіть при повній відсутності зору. Характеристики Шкіряний ..
1 050.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Мовний кварцевий годинник для сліпих ARS-TK2005
Кварцевий наручний годинник з великим циферблатом і контрастними великими стрілками, збільшеними чіткими позначеннями на циферблаті і голосовим оповіщенням про час при натисканні кнопки. Цей годинник спеціально розроблений для сліпих і слабозорих людей. Характеристики Матеріал корпусу..
950.00 грн.
Кварцевий жіночий наручний годинник із тактильними мітками
Жіночий годинник з тактильними мітками призначений для незрячих людей. Тактильні мітки дозволяють дізнатися час пальцем, відкривши скло годинника і обмацавши стрілки. Перевага годинника з тактильними позначеннями перед мовними годинниками полягає в тому, що перевірити час на такому годиннику ..
900.00 грн.
Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, жіночий
Елегантний жіночий годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде тим жінкам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд свого годинника. Годинник може озвучувати час тільки примусово при натисканні на кнопку, а також у режимі щогодинного оповіщення ті..
900.00 грн.
Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, чоловічий HV-QV
Чоловічий годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде чоловікам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд свого годинника. Годинник може озвучувати час тільки примусово при натисканні на кнопку, а також у режимі щогодинного оповіщення тільки в ден..
800.00 грн.
Годинник  мовний наручний для сліпих
Розмовляючий годинник для сліпих, усіма функціями котрого можна керувати навіть без залишків зору, користуючись голосовими російськомовними підказками жіночим голосом. Годинник вміє будити господаря співом півня, кукуванням зозулі та іншими сигналами, може повідомляти час щогодини або лише при на..
100.00 грн.
Базовано на 8 відгуках.
Наручний мовний годинник для незрячих
Годинник електронний з мовним виводом для сліпих людей повідомляє поточний час, може інформувати про час щогодини, розбудить вас вранці кукуріканням або іншими сигналами на вибір. Повністю незряча людина здатна управляти всіма функціями годинника! Зверніть увагу на схожі товари, де представле..
100.00 грн. 90.00 грн.
Базовано на 6 відгуках.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018