Наручні годинники для сліпих та слабозорих людей

Наручні годинники для сліпих та слабозорих людей

Наручний годинник для сліпих - це прилад, адаптований для застосування людьми з проблемами зору шляхом забезпечення можливості тактильного контакту зі стрілками для визначення часу або ж шляхом озвучування показників поточного часу та інших необхідних даних несинтезованим голосом. Зазвичай, такий годинник передбачає не тільки можливість дізнатися поточний час, а й здійснювати інші операції, такі як установка будильника, зміна сигналу, корекція поточного часу.

Наручний годинник для сліпих - мовний або тактильний, на ремінці або браслеті, механіка або кварцовий, електронний.

Купити наручний годинник для сліпих можна з доставкою по Україні в нашому магазині для незрячих.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Наручний годинник для сліпих "Восток" із тактильними мітками
Це механічний годинник для сліпих з циферблатом, що відкривається і тактильними мітками цифр. Годинники для сліпих "Восток" прийшли на зміну брайлівським годинникам "Ракета", що випускалися раніше і добре відомі багатьом незрячим. Зовні наручний годинник "Восток" мало чим відрізняється від "Ракет..
1 750.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Чоловічий мовний годинник з двоколірним браслетом і японським механізмом
Дуже презентабельний чоловічий годинник для сліпих і слабозорих людей. Великий циферблат з добре помітними стрілками і позначеннями, комбінований браслет з двокольорового металу, точний кварцовий механізм японського виробництва. Гідно виглядає на руці і може стати відмінним подарунком для багатьо..
1 400.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Кварцевий жіночий наручний годинник HV-AF
Гламурний жіночій кварцевий годинник на шкіряному ремінці з циферблатом, оздобленим стразами. Годинник промовляє час при натисканні на кнопку або в режимі повсякчасного оповіщення. Є будильник, можна налаштовувати самостійно навіть при повній відсутності зору. Характеристики Шкіряний ..
1 050.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Мовний кварцевий годинник для сліпих ARS-TK2005
Кварцевий наручний годинник з великим циферблатом і контрастними великими стрілками, збільшеними чіткими позначеннями на циферблаті і голосовим оповіщенням про час при натисканні кнопки. Цей годинник спеціально розроблений для сліпих і слабозорих людей. Характеристики Матеріал корпусу..
950.00 грн.
Механічний наручний годинник для сліпих HV-MM
Годинник для сліпих HV-MM - це механічний наручний годинник зі склом циферблата що відкривається і тактильними мітками на циферблаті. Для прихильників стилю і традицій, щоденного ритуалу заводу механічного годинника - саме те. Ця модель HV-MM позиціонується як унісекс, має 4 кольори циферблат..
770.00 грн.
Годинник з мовним виходом і тактильними мітками HV-VTS
Годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обмацавши стрілки годинника пальцями. Досить оригінальна конструкція, стильний вигляд, кварцовий механізм. Годинник об'єднав у собі два способи оповіщення сліпи..
1 450.00 грн. 690.00 грн.
Кварцевий жіночий наручний годинник із тактильними мітками HV-TQ
Жіночий наручний кварцевий годинник із шрифтом Брайля має привабливий дизайн і призначений для людей з частковою або повною втратою зору. З їх допомогою можна безшумно визначити час завдяки тактильним позначкам на циферблаті. Висота точок становить 0,9 мм і є оптимальною і зручною для визначе..
1 910.00 грн. 570.00 грн.
Контрастний мовний наручний годинник HV-QL
Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіант для людей з маленьким залишком зору. Технічні характеристики Тип механізму - кварцовий, Мовні повідомлення - є, Мова гол..
470.00 грн.
Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, чоловічий HV-QV
Чоловічий годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде чоловікам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд свого годинника. Годинник може озвучувати час тільки примусово при натисканні на кнопку, а також у режимі щогодинного оповіщення тільки в ден..
800.00 грн. 440.00 грн.
Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, жіночий
Елегантний жіночий годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде тим жінкам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд свого годинника. Годинник може озвучувати час тільки примусово при натисканні на кнопку, а також у режимі щогодинного оповіщення ті..
900.00 грн. 440.00 грн.
Мовний кварцевий годинник без стрілок HV-QB
Мовний кварцовий годинник без стрілок HV-QB це компромісний варіант між дешевими електронними годинниками в пластиковому корпусі і повноцінним кварцовим годинником. Покупець отримує годинник, що говорить в металевому корпусі з шкіряним ремінцем або стильним металевим браслетом. При цьому ціна дан..
370.00 грн.
Скоро у продажі!
Наручний мовний годинник для незрячих
Годинник електронний з мовним виводом для сліпих людей повідомляє поточний час, може інформувати про час щогодини, розбудить вас вранці кукуріканням або іншими сигналами на вибір. Повністю незряча людина здатна управляти всіма функціями годинника! Зверніть увагу на схожі товари, де представле..
100.00 грн.
Базовано на 6 відгуках.
Годинник  мовний наручний для сліпих
Розмовляючий годинник для сліпих, усіма функціями котрого можна керувати навіть без залишків зору, користуючись голосовими російськомовними підказками жіночим голосом. Годинник вміє будити господаря співом півня, кукуванням зозулі та іншими сигналами, може повідомляти час щогодини або лише при на..
90.00 грн.
Базовано на 9 відгуках.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018