Жіночі наручні годинники для сліпих і слабозорих людей.


Жіночі наручні годинники для сліпих і слабозорих людей.

В цьому розділі можна підібрати жіночий наручний годинник для сліпих і слабозорих людей.
 
Кварцевий жіночий наручний годинник HV-AF

Гламурний жіночій кварцевий годинник на шкіряному ремінці з циферблатом, оздобленим стразами. Годинник промовляє час при натисканні на кнопку або в..

1 050 грн.

Механічний наручний годинник для сліпих HV-MM

Годинник для сліпих HV-MM - це механічний наручний годинник зі склом циферблата що відкривається і тактильними мітками на циферблаті. Для прихильни..

800 грн. 700 грн.

Кварцевий жіночий наручний годинник із тактильними мітками HV-TQ

Жіночий наручний кварцевий годинник із шрифтом Брайля має привабливий дизайн і призначений для людей з частковою або повною втратою зору. З їх допомог..

600 грн. 550 грн.

Контрастний мовний наручний годинник HV-QL

Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіа..

500 грн. 450 грн.

Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, унісекс

Елегантний унісекс годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде тим жінкам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовні..

470 грн. 420 грн.

Мовний кварцевий годинник без стрілок HV-QB

Мовний кварцовий годинник без стрілок HV-QB це компромісний варіант між дешевими електронними годинниками в пластиковому корпусі і повноцінним кварцов..

400 грн. 360 грн.

Наручний мовний годинник для незрячих

Годинник електронний з мовним виводом для сліпих людей повідомляє поточний час, може інформувати про час щогодини, розбудить вас вранці кукуріканням а..

100 грн.

Годинник мовний наручний для сліпих

Розмовляючий годинник для сліпих, усіма функціями котрого можна керувати навіть без залишків зору, користуючись голосовими російськомовними підказками..

85 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)