Жіночі наручні годинники для сліпих і слабозорих людей.

Жіночі наручні годинники для сліпих і слабозорих людей.

В цьому розділі можна підібрати жіночий наручний годинник для сліпих і слабозорих людей.
 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кварцевий жіночий наручний годинник HV-AF
Гламурний жіночій кварцевий годинник на шкіряному ремінці з циферблатом, оздобленим стразами. Годинник промовляє час при натисканні на кнопку або в режимі повсякчасного оповіщення. Є будильник, можна налаштовувати самостійно навіть при повній відсутності зору. Характеристики Шкіряний ..
1 050.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Механічний наручний годинник для сліпих HV-MM
Годинник для сліпих HV-MM - це механічний наручний годинник зі склом циферблата що відкривається і тактильними мітками на циферблаті. Для прихильників стилю і традицій, щоденного ритуалу заводу механічного годинника - саме те. Ця модель HV-MM позиціонується як унісекс, має 4 кольори циферблат..
800.00 грн.
Кварцевий жіночий наручний годинник із тактильними мітками HV-TQ
Жіночий наручний кварцевий годинник із шрифтом Брайля має привабливий дизайн і призначений для людей з частковою або повною втратою зору. З їх допомогою можна безшумно визначити час завдяки тактильним позначкам на циферблаті. Висота точок становить 0,9 мм і є оптимальною і зручною для визначе..
600.00 грн.
Контрастний мовний наручний годинник HV-QL
Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіант для людей з маленьким залишком зору. Технічні характеристики Тип механізму - кварцовий, Мовні повідомлення - є, Мова гол..
500.00 грн.
Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, унісекс
Елегантний унісекс годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде тим жінкам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд свого годинника. Годинник може озвучувати час тільки примусово при натисканні на кнопку, а також у режимі щогодинного оповіщення ті..
470.00 грн.
Мовний кварцевий годинник без стрілок HV-QB
Мовний кварцовий годинник без стрілок HV-QB це компромісний варіант між дешевими електронними годинниками в пластиковому корпусі і повноцінним кварцовим годинником. Покупець отримує годинник, що говорить в металевому корпусі з шкіряним ремінцем або стильним металевим браслетом. При цьому ціна дан..
400.00 грн.
Наручний мовний годинник для незрячих
Годинник електронний з мовним виводом для сліпих людей повідомляє поточний час, може інформувати про час щогодини, розбудить вас вранці кукуріканням або іншими сигналами на вибір. Повністю незряча людина здатна управляти всіма функціями годинника! Зверніть увагу на схожі товари, де представле..
90.00 грн.
Базовано на 6 відгуках.
Годинник  мовний наручний для сліпих
Розмовляючий годинник для сліпих, усіма функціями котрого можна керувати навіть без залишків зору, користуючись голосовими російськомовними підказками жіночим голосом. Годинник вміє будити господаря співом півня, кукуванням зозулі та іншими сигналами, може повідомляти час щогодини або лише при на..
85.00 грн.
Базовано на 9 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019