Механічний міні-блендер HANDY

Виробник: Tescoma (Czech Republic)
Модель: 643556
Наявність: Немає в наявності

  • 242 грн.
Механічний міні-блендер HANDY не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовуватись незрячими людьми.

Механічний блендер відмінно підходить для дрібної, швидкої, простої та безпечної нарізки часнику, цибулі, корнеплодів, фруктів, горіхів, шоколаду т. і. Виготовлено з міцної пластмаси, леза з першокласної нержавіючої сталі. Нарізка відбувається шляхом натискання на пристрій зверху, що призводить до руху лез.

Інструкція по застосуванню БЛЕНДЕРА HANDY

ВИКОРИСТАННЯ: Відкрутіть лоток, встановлений внизу блендера, помістіть кілька зубчиків часнику або інший відповідний продукт такого ж розміру (А). Ніж вставте в лоток і поверніть за годинниковою стрілкою (В). Поставте на тверду рівну поверхню і наріжте продукти, натискаючи ручку (С). Чим більше кількість натисків, тим дрібніше нарізка (d). Фрукти і овочі з товстою шкіркою (перець, нектарини, і т.д.) вкладайте в лоток шкіркою вгору. Після нарізки лоток, встановлений внизу блендера, відкрутіть, висипте подрібнені продукти.

ДОГЛЯД: З ножа акуратно зніміть пластмасову захисну заслінку леза, натисніть на ручку і висуньте лезо, промийте під проточною водою (Е), після миття помістіть захисну заслінку назад. Чистіть обережно, леза гострі. Не мийте в посудомийній машині!

Увага: Перед першим використанням частини виробу вимийте і висушіть відповідно до інструкцій.

При наявності зору, ви можете подивитись відео ролик про застосування данного пристроя. Відео без коментарів.

Увага: HTML не підтримується!