Vinvision Technology Co (Китай)

Vinvision Technology Co (Китай)

Vinvision Technology Co (Китай) - розробник і виробник допоміжних пристроїв для сліпих і слабозорих людей.

Основними напрямками діяльності компанії стали розробка різного роду годинників для сліпих і слабозорих людей - розмовляючих, тактильних, тактильно-мовних, з великими контрастними циферблатами. Також компанією розроблено кілька типів Daisy плеєрів, відеозбільшувачів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Годинник з мовним виходом і тактильними мітками HV-VTS
Чоловічій годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обмацавши стрілки годинника пальцями. Досить оригінальна конструкція, стильний вигляд, кварцовий швейцарський механізм. Годинник об'єднав у собі два с..
850.00 грн.
Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, унісекс
Елегантний унісекс годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде тим жінкам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд свого годинника. Годинник може озвучувати час тільки примусово при натисканні на кнопку, а також у режимі щогодинного оповіщення ті..
470.00 грн.
Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, чоловічий HV-QV
Чоловічий годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде чоловікам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигляд свого годинника. Годинник може озвучувати час тільки примусово при натисканні на кнопку, а також у режимі щогодинного оповіщення тільки в ден..
470.00 грн.
Кварцевий жіночий наручний годинник із тактильними мітками HV-TQ
Жіночий наручний кварцевий годинник із шрифтом Брайля має привабливий дизайн і призначений для людей з частковою або повною втратою зору. З їх допомогою можна безшумно визначити час завдяки тактильним позначкам на циферблаті. Висота точок становить 0,9 мм і є оптимальною і зручною для визначе..
600.00 грн.
Кишеньковий годинник для сліпих
Кишеньковий годинник для сліпих мають ланцюжок, кнопку для відкривання кришки циферблата і тактильні мітки для сліпих на самому циферблаті. Кришка годинника виконана з металу і прикрашена стильним орнаментом. Годинник виглядає достатньо стильно і презентабельно. Кишеньковий годинник має волог..
600.00 грн.
Контрастний мовний наручний годинник HV-QL
Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіант для людей з маленьким залишком зору. Технічні характеристики Тип механізму - кварцовий, Мовні повідомлення - є, Мова гол..
500.00 грн.
Механічний наручний годинник для сліпих HV-MM
Годинник для сліпих HV-MM - це механічний наручний годинник зі склом циферблата що відкривається і тактильними мітками на циферблаті. Для прихильників стилю і традицій, щоденного ритуалу заводу механічного годинника - саме те. Ця модель HV-MM позиціонується як унісекс, має 4 кольори циферблат..
800.00 грн.
Мовний кварцевий годинник без стрілок HV-QB
Мовний кварцовий годинник без стрілок HV-QB це компромісний варіант між дешевими електронними годинниками в пластиковому корпусі і повноцінним кварцовим годинником. Покупець отримує годинник, що говорить в металевому корпусі з шкіряним ремінцем або стильним металевим браслетом. При цьому ціна дан..
400.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019