Vinvision Technology Co (Китай)

Vinvision Technology Co (Китай)

Vinvision Technology Co (Китай) - розробник і виробник допоміжних пристроїв для сліпих і слабозорих людей.

Основними напрямками діяльності компанії стали розробка різного роду годинників для сліпих і слабозорих людей - розмовляючих, тактильних, тактильно-мовних, з великими контрастними циферблатами. Також компанією розроблено кілька типів Daisy плеєрів, відеозбільшувачів.


Порівняння товарів (0)Годинник з мовним виходом і тактильними мітками HV-VTS

Чоловічій годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обм..

₴900.00 грн.

Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, унісекс

Елегантний унісекс годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде тим жінкам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовні..

₴600.00 грн.

Годинник кварцевий наручний, що розмовляє, чоловічий HV-QV

Чоловічий годинник на сталевому браслеті з мовним оповіщенням часу. Підійде чоловікам, яких цікавить не тільки функціональність, але і зовнішній вигля..

₴600.00 грн.

Жіночий мовний годинник з тактильними мітками HV-VTS

Жіночий годинник для сліпих має як голосове сповіщення, так і скло циферблата, що відкривається, і тактильні мітки, що дозволяють дізнатися час, обмац..

₴1 000.00 грн.

Кварцевий жіночий наручний годинник із тактильними мітками HV-TQ

Жіночий наручний кварцевий годинник із шрифтом Брайля має привабливий дизайн і призначений для людей з частковою або повною втратою зору. З їх допомог..

₴900.00 грн.

Кишеньковий годинник для сліпих

Кишеньковий годинник для сліпих мають ланцюжок, кнопку для відкривання кришки циферблата і тактильні мітки для сліпих на самому циферблаті. Кришка год..

₴700.00 грн.

Контрастний мовний наручний годинник HV-QL

Годинник моделі HV-QL мае дуже великі контрастні позначення і стрілки на циферблаті, маючи при цьому і голосове сповіщення про час. Дуже хороший варіа..

₴600.00 грн.

Механічний наручний годинник для сліпих HV-MM

Годинник для сліпих HV-MM - це механічний наручний годинник зі склом циферблата що відкривається і тактильними мітками на циферблаті. Для прихильни..

₴1 000.00 грн.

Мовний кварцевий годинник без стрілок HV-QB

Мовний кварцовий годинник без стрілок HV-QB це компромісний варіант між дешевими електронними годинниками в пластиковому корпусі і повноцінним кварцов..

₴500.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)