Viewplus (Сполучені штати америки)

Viewplus (Сполучені штати америки)

Viewplus - відомий американський виробник принтерів Брайля та спеціальних програм для сліпих людей.

Історія компанії Viewplus

У 1988 році професор фізики Джон Гарднер з Університету штату Орегон осліп. Продовжуючи викладати, він зазнавав труднощів при читанні і перевірці графічних зображень. Це спонукало його створити університетську команду для дослідження методів поліпшення доступу до графічної інформації. У 1996 році його команда розробила нову технологію тиснення з високою роздільною здатністю і запатентувала її. Разом зі своєю дружиною, Джон Гарднер заснував ViewPlus для виробництва принтерів.

У 2000 році перший продукт вийшов на ринок, принтер ViewPlus Tiger Advantage, побудований на матричному принтері. З 2000 року ViewPlus розробила безліч принтерів Брайля, гібридних принтерів для друку чорнилом і шрифтом Брайля, тактильної графіки. Всі минулі, поточні, а також майбутні рішення продовжують підтримувати місію компанії: Розширення можливостей людей в усьому світі шляхом надання інформації через інноваційні комплексні технологічні рішення.

Наша компанія є офіційним дистрибьютором і партнером компанії ViewPlus.


Порівняння товарів (0)IVEO

IVEO - комплексний інструмент роботи з текстом та графікою з використанням візуального, тактильного та звукового каналів сприйняття для людей з пробле..

₴48 000.00 грн.

ViewPlus Tiger Software Suite

ViewPlus Tiger Software Suite забезпечує потужний переклад Брайля за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів управління безпосередньо з Microsoft..

₴0.00 грн.

Принтер VP EmBraille

VP EmBraille: найдешевший в світі настільний тіснітель шрифту Брайля і тактильної графіки для сліпих. ViewPlus EmBraille включає економічно ефек..

₴59 000.00 грн.

Принтер VP SpotDot

VP SpotDot - унікальний кольоровий принтер, який поєднує можливість кольорового друку з друком шрифтом Брайля і тактильної графіки для сліпих. Осно..

₴224 000.00 грн.

Принтер VP Max

VP Max - принтер для тиснення з високою роздільною здатністю для широкоформатного паперу. Принтер поєднує можливість друку шрифтом Брайля і тактильної..

₴165 000.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)