Viewplus (Сполучені штати америки(

Viewplus (Сполучені штати америки(

Viewplus - відомий американський виробник принтерів Брайля та спеціальних програм для сліпих людей.

Історія компанії Viewplus

У 1988 році професор фізики Джон Гарднер з Університету штату Орегон осліп. Продовжуючи викладати, він зазнавав труднощів при читанні і перевірці графічних зображень. Це спонукало його створити університетську команду для дослідження методів поліпшення доступу до графічної інформації. У 1996 році його команда розробила нову технологію тиснення з високою роздільною здатністю і запатентувала її. Разом зі своєю дружиною, Джон Гарднер заснував ViewPlus для виробництва принтерів.

У 2000 році перший продукт вийшов на ринок, принтер ViewPlus Tiger Advantage, побудований на матричному принтері. З 2000 року ViewPlus розробила безліч принтерів Брайля, гібридних принтерів для друку чорнилом і шрифтом Брайля, тактильної графіки. Всі минулі, поточні, а також майбутні рішення продовжують підтримувати місію компанії: Розширення можливостей людей в усьому світі шляхом надання інформації через інноваційні комплексні технологічні рішення.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
ViewPlus Tiger Software Suite
ViewPlus Tiger Software Suite забезпечує потужний переклад Брайля за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів управління безпосередньо з Microsoft Word і Excel. Tiger Software Suite (TSS), розроблений ViewPlus, включений в комплект до всіх ембоссерів від невеликого портативного VP EmBraille ..
0.00 грн.
Принтер VP EmBraille
VP EmBraille: найдешевший в світі настільний тіснітель шрифту Брайля і тактильної графіки для сліпих. ViewPlus EmBraille включає економічно ефективну технологію з використанням полімерної пластини для тиснення точок, Виробляє гладкі, округлі точки Брайля для поліпшення зручності чит..
60 000.00 грн.
Принтер VP Max
VP Max - принтер для тиснення з високою роздільною здатністю для широкоформатного паперу. Принтер поєднує можливість друку шрифтом Брайля і тактильної графіки для сліпих. ViewPlus Max використовує перевірену технологію ViewPlus для тиснення шрифту Брайля і тактильної графіки з високою роз..
260 000.00 грн.
Принтер VP SpotDot
VP SpotDot - унікальний кольоровий принтер, який поєднує можливість кольорового друку з друком шрифтом Брайля і тактильної графіки для сліпих. Основні можливості: Створення тактильно відчутних кольорових рельєфних малюнків. Друк тексту шрифтом Брайля. Синхронний друк шрифт..
300 000.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018