Viewplus (Сполучені штати америки(

Viewplus (Сполучені штати америки(

Viewplus - відомий американський виробник принтерів Брайля та спеціальних програм для сліпих людей.

Історія компанії Viewplus

У 1988 році професор фізики Джон Гарднер з Університету штату Орегон осліп. Продовжуючи викладати, він зазнавав труднощів при читанні і перевірці графічних зображень. Це спонукало його створити університетську команду для дослідження методів поліпшення доступу до графічної інформації. У 1996 році його команда розробила нову технологію тиснення з високою роздільною здатністю і запатентувала її. Разом зі своєю дружиною, Джон Гарднер заснував ViewPlus для виробництва принтерів.

У 2000 році перший продукт вийшов на ринок, принтер ViewPlus Tiger Advantage, побудований на матричному принтері. З 2000 року ViewPlus розробила безліч принтерів Брайля, гібридних принтерів для друку чорнилом і шрифтом Брайля, тактильної графіки. Всі минулі, поточні, а також майбутні рішення продовжують підтримувати місію компанії: Розширення можливостей людей в усьому світі шляхом надання інформації через інноваційні комплексні технологічні рішення.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
IVEO
IVEO - комплексний інструмент роботи з текстом та графікою з використанням візуального, тактильного та звукового каналів сприйняття для людей з проблемами зору. IVEO, що складається з потужного програмного забезпечення для створення контенту та інтуїтивно зрозумілої сенсорної панелі для ауді..
55 000.00 грн.
ViewPlus Tiger Software Suite
ViewPlus Tiger Software Suite забезпечує потужний переклад Брайля за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів управління безпосередньо з Microsoft Word і Excel. Tiger Software Suite (TSS), розроблений ViewPlus, включений в комплект до всіх ембоссерів від невеликого портативного VP EmBraille ..
0.00 грн.
Принтер VP EmBraille
VP EmBraille: найдешевший в світі настільний тіснітель шрифту Брайля і тактильної графіки для сліпих. ViewPlus EmBraille включає економічно ефективну технологію з використанням полімерної пластини для тиснення точок, Виробляє гладкі, округлі точки Брайля для поліпшення зручності чит..
60 000.00 грн. 55 000.00 грн.
Принтер VP Max
VP Max - принтер для тиснення з високою роздільною здатністю для широкоформатного паперу. Принтер поєднує можливість друку шрифтом Брайля і тактильної графіки для сліпих. ViewPlus Max використовує перевірену технологію ViewPlus для тиснення шрифту Брайля і тактильної графіки з високою роз..
260 000.00 грн.
Принтер VP SpotDot
VP SpotDot - унікальний кольоровий принтер, який поєднує можливість кольорового друку з друком шрифтом Брайля і тактильної графіки для сліпих. Основні можливості: Створення тактильно відчутних кольорових рельєфних малюнків. Друк тексту шрифтом Брайля. Синхронний друк шрифт..
300 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019