Мовні ваги

Мовні ваги

У даному розділі магазина для незрячих ви можете вибрати і купити розмовляючі ваги: підлогові, кухонні (настільні), кантер. Всі представлені моделі ваг проговорюють результат російською мовою.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мовні ручні ваги (Безмен) "Сонар-Б3"
Мовні ваги ручні, як їх ще називають кантер або безмен для сліпих, вимірюють вагу до 15 кг з точністю до 20 грам. Мовні ваги є електронним тифлоприладом, спеціально розробленим для сліпих людей. Конструкція мовних ручних ваг для сліпих Портативні ваги з мовним інтерфейсом складаються з ос..
2 600.00 грн.
Ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом
Підлогові ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом вимірюють вагу до 150 кг з точністю 100 грам. Результати вимірювань відображаються на табло і, при необхідності, озвучуються однією з п'яти мов (включаючи російську) із заданою гучністю, що дозволяє використовувати прилад людям з порушеннями зору і на..
1 950.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ваги мовні кухонні BSC-180С
Сучасні розмовляючі кухонні ваги для сліпих що стануть у нагоді незрячим господаркам. Результати зважування оголошуються чітким жіночим голосом російською мовою. Також результат зважування відображається на цифровому дисплеї. У даної моделі ваг плоска платформа, що дозволяє зважувати продукти..
750.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019