Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль" - найвідоміший в Росії виробник тактильної плитки та різного роду виробів для забеспечення доступного середовища для людей з вадами зору та інших маломобільних груп населення.

Вироби підприємства використовувались при адаптації виставочного залу ВДНХ (Москва), аеропорту "Шереметьево", табагатьох інших спорудах у містах Росії, України, казахстану.

Тифлоцентр "Вертикаль" є не лише виробником, а й розробником різного роду виробів та пристроїв. Вся продукція підприємства сертифікована.

ПОГ "Лемур" (Крамничка для незрячих) - єдиний в Україні офіційний представник Тифлоцентру "Вертикаль".

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304
Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304 - це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю. Технічні характеристики антивандальної кнопки виклику персоналу AISI 304 Розміри 182х95х25 мм Матеріал виготовлення корпусу: неіржа..
2 500.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику допомоги із шнурком AISI 304
Антивандальна кнопка виклику допомоги з нержавіючої сталі це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині із захворюваннями опорно-рухового апарату, на інвалідному візку або з проблемами зору. Антивандальна кнопка має два типи активації: безпосередньо кнопка..
2 900.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику допомоги із шнурком СТ3
Антивандальна кнопка виклику допомоги це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині із захворюваннями опорно-рухового апарату, на інвалідному візку або з проблемами зору. Антивандальна кнопка має два типи активації: безпосередньо кнопка і шнурок. Кнопка си..
2 500.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику допомоги СТ3
Антивандальна кнопка виклику допомоги - це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю. Технічні характеристики антивандальної кнопки виклику персоналу СТ3 Розміри 182х95х25 мм Матеріал виготовлення корпусу: сталь товщиною 1,5 м..
2 200.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику з сенсорною зоною активації з нержавіючої сталі AISI 304
Опис: З причини використання в місцях громадського користування, корпус антивандальної кнопки виклику з сенсорної зоною активації виконаний в антивандальному виконанні з нержавіючої сталі. Пристрій призначений для спільного використання з системою виклику допомоги, в якості бездротового джере..
2 700.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику персоналу з вібрацією і додатковим шнурком СТ3
Опис: Виріб являє собою електронний, пристрій в антивандальному виконанні з конструкційної сталі з подальшим фарбуванням порошково-полімерним способом, для забезпечення антикорозійних умов. На поверхню корпусу, за допомоги тифлографики і шрифту Брайля нанесена тактильна інформація про признач..
2 700.00 грн.
Антивандальна кнопка виклику персоналу з вібрацією і шнурком AISI 304
Опис: Антивандальна кнопка виклику призначена для спільного використання з системою «ТІФЛОВЫЗОВ», в якості бездротового джерела подачі сигналу ПС 1099 і ПС 1999. Прилад виготовлено зі сталі марки AISI 304. Активація сигналу відбувається за рахунок натискання інтегрованої кнопки або шнурка. Ко..
3 000.00 грн.
Гумова накладка на сходинку НС44-Р на самоклейці
Накладка на сходинку НС44-Р - це гумова накладка на край сходинки жовтого кольору, що служить для полегшення орієнтування для слабозорих людей. Накладка має клейовий шар на нижній основі, що дозволяє швидко монтувати її на гладку знежирену поверхню сходинки. Не рекомендується застосовуват..
180.00 грн.
Звуковий маяк "Пеленг-1"
Радіозвуковий маяк "Пеленг-1" призначений для орієнтування сліпих та слабозорих людей і являє собою пристрій, що сполучає в єдиному корпусі датчик руху, мовний інформатор і радіомодуль для прийому сигналу радіостанцій. Комбінований тип пристрою маяк/інформатор дозволяє ефективно застосовувати..
19 000.00 грн.
Немає в наявності
Клей FIXVERT для тактильної плитки
FIXVERT - це двокомпонентний клей для поліуретанової плитки з приклеюванням в приміщенні і на вулиці до різних основ, таких як асфальт, керамогранітна або тротуарна плитка з різних матеріалів. В комплекті - спеціальна грунтовка. Властивості клею FIXVERT Висока міцність склеювання; ..
2 700.00 грн.
Кнопка виклику для санвузла БК-65/77
Кнопка виклику допомоги БК-65/77 призначена для передачі бездротового сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю в санвузлі. Дана кнопка виклику допомоги встановлюється в санвузлі таким чином, щоб залишатися легко доступною людям з інвалідністю різних нозологій, в тому чи..
1 250.00 грн.
Кнопка виклику допомоги БК-33/81
Кнопка виклику допомоги - це бездротовий пристрій, що за допомогою радіосигналу повідомляє персонал про необхідність надати допомогу людині з інвалідністю. Кнопка встановлюється на вході в будівлю таким чином, щоб бути доступною як людині на інвалідному візку, так і незрячому відвідувачеві, л..
1 250.00 грн.
Кнопка виклику персоналу СТ3 з сенсорною зоною активації
Антивандальна кнопка з зоною сенсорної активації призначена для подачі сигналу про необхідність надання допомоги для осіб з інвалідністю. опис: З причини використання кнопки в місцях громадського користування корпус виробу виконаний в антивандальному виконанні з конструкційної сталі з пор..
2 500.00 грн.
Контрастна смуга на сходи 50 мм
Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеється на торцях нижньої і верхньої сходинки. Ширина попереджуючої смуги може бути 50, 100 або 150 міліметрів. Контрастна стрічка для сходів може бути ..
20.00 грн.
Контрастна смуга на сходи 80 мм
Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеїться на торцях нижньої і верхньої сходинки. Ширина попереджуючої смуги може бути 50, 80, 100 або 150 міліметрів. Контрастна стрічка для сходів може б..
30.00 грн.
Кубик Рубіка з тактильними позначками
Кубик Рубика для сліпих адаптований шляхом маркування різних сторін кубика з різними кольорами, тактильними цифрами брайлівського шрифту для сліпих. Не так просто зібрати Кубик Рубіка! Дуже непросто зібрати його навпомацки, керуючись тактильними позначеннями. Тим не менше, тепер це можливо. ..
220.00 грн.
Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Бральбука"
Розмовляючий самовчитель Брайльбука служить для вивчення, закріплення і перевірки знання шрифту Брайля російською мовою. На невеликому планшеті розміром 135х82х17 мм розташовані 30 кнопок з різними буквами російського алфавіту, підписаними шрифтом Брайля. При натисканні на кнопку звучить відп..
1 500.00 грн. 1 350.00 грн.
Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці
Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шрифту Брайля, ви зможете самостійно виконати будь-який напис для сліпих на табличках, поручнях, обладнанні таке інше. Набір містить по 6 примірників ко..
325.00 грн.
Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем
Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові наклейки містять тактильні брайлівські літери та позначення з високоміцного матеріалу. ..
325.00 грн.
Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (англ.)
Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні латинських літер обох типів. Набір тактильних літер (англ.) складається з 28 літер англійського алфавиту з нанесенним на них шрифтом Брайля Матеріал - полістирол. Набір упак..
1 150.00 грн.
Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (рос.)
Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні російських літер обох типів. Набір тактильних літер (рос.) складається з 33 літер російського алфавіту з нанесеним на них шрифтом Брайля. Матеріал - полістирол. Набір упаков..
1 400.00 грн.
Набір тактильних цифр із шрифтом Брайля
Тактильні цифри розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні цифр обох типів. Набір тактильних цифр містить 49 цифр, 35 знаків з нанесеним на них шрифтом Брайля. Матеріал - полістирол. Набір упакований в прозору коробку. ..
1 430.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Наклейка на скло або прозорий пластик
Яскрава контрастна наклейка на прозорих вітринах або дверях торгово-розважальних комплексів та інших будівель попереджає про наявність прозорої перешкоди у вигляді пластикових або скляних слабопомітних перегородок чи дверей, оберігаючи самі перегородки від ударів, а людей - від отримання травми. ..
30.00 грн.
Підсилювач сигналу УС-2
Підсилювач сигналу УС-2 - це ретранслятор, що дозволяє підключати кнопки виклику допомоги для інвалідів на відстані до 350 метрів. Підсилювач використовується в будівлях, де відстань від кнопки виклику до приймального пристрою становить сто або більше метрів, а також у випадках невпевненого п..
3 000.00 грн.
Підсилювач-ретранслятор УМ Z-08
Опис: Ретранслятор УМ Z-08 призначений для дублювання виходить від кнопки виклику допомоги радіосигналу і передачі його на блок інформатор, що забезпечує збільшення площі дії системи виклику допомоги. Рекомендується на об'єктах з великою кубатурою або складною конфігурацією приміщень. Тех..
4 200.00 грн.
Подвійна тактильна накладка
Подвійна тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як для маркування сходинок, так і в якості направляючого індикатора для позначення напрямку руху. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з са..
240.00 грн.
Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова
Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з самоклейкою на основі і без. Накладка без самоклейки може монтуватися не тільки в приміщенні, але і на вулиці за допомогою ..
260.00 грн.
Приймач сигналів системи виклику допомоги ПС-1099
Багатоканальний приймач сигналів системи виклику допомоги для інвалідів ТІФЛОВИЗОВ ПС-1099 забезпечує прийом сигналів до 99 кнопок. опис: Система призначена для оповіщення персоналу про необхідність допомоги в зоні активації кнопок виклику, з метою забезпечення доступного і безпечного пер..
2 900.00 грн.
Приймач сигналів системи виклику допомоги ТИФЛОВЫЗОВ ПС-1 999
Опис: Приймач сигналів призначений для голосового оповіщення персоналу про необхідність допомоги в зоні активації кнопок виклику, з метою забезпечення доступного і безпечного перебування людей маломобільних груп населення як в приміщеннях, так і на території різних об'єктів інфраструктури. ..
4 500.00 грн.
Прийомний пристрій виклику ПС-2
Прийомний пристрій виклику ПС-2 різними сигналами сповіщає оператора про виклик з одієї з двох кнопок виклику допомоги. Дальність прийому сигналів від кнопок виклику допомоги без додаткового підсилювача-ретранслятора складає до 100 метрів і залежить від стін будівлі. Приймач безпосередньо..
2 000.00 грн.
Світлозвуковий маяк "Привід-3"
Світлозвуковий маяк "Привід-3" призначений для орієнтування сліпих та слабозорих людей і являє собою пристрій, що сполучає в єдиному корпусі мовний інформатор і світловий маяк. Корпус виготовлений із сталі товщиною не менше 1,5 мм і пофарбований порошковою фарбою. Збоку на корпусі встановлена ​​п..
23 000.00 грн.
Немає в наявності
Табличка шрифту Брайля
Табличка містить літери російського алфавіту, цифри, розділові знаки і  знаки арифметичних дій з підписами шрифтом Брайля. Матеріал, з якого зроблена азбука - пластик ПВХ, колір жовтий, шрифт чорного кольору, висота підйому шрифту 0,7 мм, тип кріплення - алюмінієва рамка. Розмір: 375..
1 000.00 грн.
Тактильна алюмінієва смужка ПТ 25х290 AL+R I-0
Тактильна алюмінієва смужка шириною 25 мм і довжиною 290 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Алюміній менш дорогий ніж сталь чи латунь, але забезпечує довговічність тактильним показчикам. Для запобігання слізкості, на смужку нанесені продольні насічки...
290.00 грн.
Тактильна алюмінієва смужка ПТ 35х290 AL+R I-0
Тактильна алюмінієва смужка шириною 35 мм і довжиною 290 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Алюміній менш дорогий ніж сталь чи латунь, але забезпечує довговічність тактильним показчикам. Для запобігання слізкості, на смужку нанесені продольні насічки...
310.00 грн.
Тактильна гумова стрічка
Тактильна гумова стрічка служить для вказівки напряму руху в приміщеннях для людей з проблемами зору - сліпих та слабозорих. Жодні тактильні таблички на дверях, покажчики сходів і туалетів не принесуть користі незрячій людині, якщо їх не позначити звуковим маячком або направляючою тактильною стрі..
80.00 грн.
Тактильна кнопка виклику допомоги персоналу БК-51
Опис: Тактильна кнопка виклику допомоги персоналу БК-51 призначена для спільного використання з системою виклику допомоги, в якості бездротового джерела передачі сигналу. Поверхня кнопки має тактильне зображення знака інвалід на візку, а також напис із застосуванням системи Брайля «ДОПОМОГА»...
750.00 грн.
Тактильна контрастна поліуретанова плитка
Поліуретанова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Ціну вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Незаперечними перевагами даної плитки в порівнянні з іншими (бетон, кераміка, ПВХ) є: - міцність - універсальність застосування - якісна зовнішня повер..
210.00 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Тактильна латунна смужка ПТ 11-35х290  I-25
Тактильна латунна смуга з кріпленням на штифт, має довжину 290 мм і ширину 35 мм. Тактильна смуга застосовується для позначення шляху пішоходів з проблемами зору - сліпих і слабозорих людей. Колір латуні зазвичай добре контрастує з поверхнею підлогового покриття, має жовтуватий колір, вигляда..
550.00 грн.
Тактильна латунна смужка ПТ 12-35х290 I-0
Латунна смужка шириною 35 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Колір латуні зазвичай добре контрастує з поверхнею підлогового покриття, має жовтуватий колір, виглядає дуже презентабельно і добре помітний людям зі слабким зором. Технічні параметри та..
500.00 грн.
Тактильна латунна смужка ПТ 16-20х290 I-15
Тактильна латунна смуга з кріпленням на штифт, має довжину 290 мм і ширину 20 мм. Тактильна смуга застосовується для позначення шляху пішоходів з проблемами зору - сліпих і слабозорих людей. Колір латуні зазвичай добре контрастує з поверхнею підлогового покриття, має жовтуватий колір, вигляда..
480.00 грн.
Тактильна латунна смужка ПТ 17-20 х 290 I-0
Тактильна латунна смуга з кріпленням на клей, має довжину 290 мм і ширину 20 мм. Тактильна смуга застосовується для позначення шляху пішоходів з проблемами зору - сліпих і слабозорих людей. Колір латуні зазвичай добре контрастує з поверхнею підлогового покриття, має жовтуватий колір, виглядає..
500.00 грн.
Тактильна накладка
Тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як для маркування сходинок, так і в якості направляючого індикатора для позначення напрямку руху. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з самоклейкою..
130.00 грн.
Тактильна накладка на сходинку кутова
Тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з самоклейкою на основі і без. Накладка без самоклейки може монтуватися не тільки в приміщенні, але і на вулиці за допомогою закріплен..
150.00 грн.
Тактильна ПВХ плитка серії "Еко"
Тактильна ПВХ плитка серії "Еко" - це плитка з рельєфним малюнком, що виготовляється з ПВХ і вторсировини, застосовується для сліпих людей. Тактильна плитка з ПВХ може застосовуватися виключно в приміщеннях з невисокою прохідністю. Ціну вказано за одну плитку розміром 30x30 см. Застос..
95.00 грн.
Тактильна плитка поліуретанова на самоклейці
Тактильна плитка з поліуретану з нанесеним клейовим шаром дозволяє в лічені хвилини адаптувати необхідну територію для людей з проблемами зору. Властивості поліуретанової плитки і клеєвого складу, посиленого армуючою поліпропіленовою ниткою, дозволяють застосовувати тактильну плитку в приміщеннях..
400.00 грн. 250.00 грн.
Тактильна поліуретанова плитка серії "Еко"
Тактильна поліуретанова плитка серії "Еко" - це тактильний покажчик для сліпих пішоходів, виготовлений з поліуретанів і відходів виробництва. Тактильна плитка з поліуретану застосовується на вулиці і в приміщеннях з підвищеною прохідністю. За рахунок високих показників зносостійкості, збереже..
195.00 грн.
Тактильна поліуретанова смужка ПТ 33-35 х 290 (PU) I-25
Тактильна поліуретанова смужка шириною 35 мм і завдовжки 290 мм із поліуретановими штіфтами для монтажу. Застосовується на вулицях і у приміщеннях за позначення напрямку руху для людей з вадами зору.   ..
170.00 грн.
Тактильна смужка з ПВХ
Тактильна ПВХ смуга шириною 35 мм і довжиною 290 мм зі штифтами для монтажу або підкладкою, що клеїться. Тактильні смуги застосовуються в якості направляючого тактильного індикатора для людей з проблемами зору - сліпих і слабозорих. Тактильна смуга з ПВХ може бути застосована, перш за все, в ..
65.00 грн.
Тактильна сталева плитка
Тактильна плитка з нержавіючої сталі має відмінні експлуатаційні характеристики, легко монтується. Ціна вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Сталева тактильна плитка може укладатися на будь-яку рівну поверхню, таку як асфальт, бетон, камінь, кераміку, граніт і ін. Мала товщина підкла..
310.00 грн.
Тактильна сталева смужка (штифт) ПТ 11-35 х 290 (s304/316) I-25
Тактильна сталева смуга зі штифтами для монтажу. Тактильна смуга застосовується для позначення шляху пішоходів з проблемами зору - сліпих і слабозорих людей. Завдяки сталевим штифтам, смуга легко і швидко монтується на будь-якій поверхні - як у приміщенні, так і на вулиці. Сталь марок AISI 30..
450.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019