Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль" - найвідоміший в Росії виробник тактильної плитки та різного роду виробів для забеспечення доступного середовища для людей з вадами зору та інших маломобільних груп населення.

Вироби підприємства використовувались при адаптації виставочного залу ВДНХ (Москва), аеропорту "Шереметьево", табагатьох інших спорудах у містах Росії, України, казахстану.

Тифлоцентр "Вертикаль" є не лише виробником, а й розробником різного роду виробів та пристроїв. Вся продукція підприємства сертифікована.

ПОГ "Лемур" (Крамничка для незрячих) - єдиний в Україні офіційний представник Тифлоцентру "Вертикаль".
Ворота для Голболу

Ворота для Голболу розбірні з захисними м'якими валиками на стійках і міцною сіткою, з захистом від перекидання. Ворота для Голболу складаються..

41 500 грн.

Контрастна смуга на сходи 50 мм

Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеєть..

20 грн.

Кубик Рубіка з тактильними позначками

Кубик Рубика для сліпих адаптований шляхом маркування різних сторін кубика з різними кольорами, тактильними цифрами брайлівського шрифту для сліпих. Н..

350 грн.

Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Бральбука"

Розмовляючий самовчитель Брайльбука служить для вивчення, закріплення і перевірки знання шрифту Брайля російською мовою. На невеликому планшеті роз..

2 000 грн.

Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці

Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шрифт..

400 грн.

Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем

Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові наклейки..

400 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (англ.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні латинських літер обох типів. Набір ..

2 000 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (рос.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні російських літер обох типів. Набір ..

2 000 грн.

Набір тактильних цифр із шрифтом Брайля

Тактильні цифри розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні цифр обох типів. Набір тактильних ци..

2 000 грн.

Наклейка на скло або прозорий пластик

Яскрава контрастна наклейка на прозорих вітринах або дверях торгово-розважальних комплексів та інших будівель попереджає про наявність прозорої перешк..

40 грн.

Подвійна тактильна накладка

Подвійна тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як..

240 грн.

Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова

Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ..

260 грн.

Подвійний світловий маяк із ІЧ-пультом

Подвійний світловий маяк з ІЧ-пультом є яскравим інформаційним індикатором із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю. Це моде..

9 500 грн.

Подвійний світловий маяк із ІЧ-пультом та датчиком температури

Подвійний світловий маяк з ІЧ-пультом та датчиком температури є яскравим інформаційним індикатором із змінною інформацією і служить для позначення вхо..

10 500 грн.

Світловий маяк

Світловий маяк являє собою яскравий інформаційний індикатор із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю, її доступності для інвалі..

7 400 грн.

Світловий маяк із ІЧ-пультом

Світловий маяк з інфрачервоним пультом є яскравим інформаційним індикатором із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю, її доступ..

8 400 грн.

Світловий маяк для входу (пара)

Світлові маяки для входу розміщуються парою зліва і праворуч від вхідних дверей, позначаючи отвір входу для людей зі слабким зором. Світловий маяк ..

1 400 грн.

Світловий маяк подвійний

Світловий маяк подвійний являє собою яскравий інформаційний індикатор із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю і його доступнос..

9 000 грн.

Табличка шрифту Брайля

Табличка містить літери російського алфавіту, цифри, розділові знаки і  знаки арифметичних дій з підписами шрифтом Брайля. Матеріал, з якого з..

1 400 грн.

Тактильна алюмінієва смужка ПТ 25х290 AL+R I-0

Тактильна алюмінієва смужка шириною 25 мм і довжиною 290 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Алюміній ..

310 грн.

Тактильна алюмінієва смужка ПТ 35х290 AL+R I-0

Тактильна алюмінієва смужка шириною 35 мм і довжиною 290 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Алюміній ..

330 грн.

Тактильна гумова стрічка

Тактильна гумова стрічка служить для вказівки напряму руху в приміщеннях для людей з проблемами зору - сліпих та слабозорих. Жодні тактильні таблички ..

110 грн.

Тактильна контрастна поліуретанова плитка 300*300

Поліуретанова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Ціну вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Незаперечним..

210 грн.

Тактильна контрастна поліуретанова плитка 500*500 мм.

Поліуретанова плитка розміром 50 на 50 сантиметрів монтується прямо на існуюче дорожнє покриття або підлогу без його демонтажу. Товщина основи всього ..

580 грн.

Показано з 1 по 24 із 82 (всього 4 сторінок)