Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль" - найвідоміший в Росії виробник тактильної плитки та різного роду виробів для забеспечення доступного середовища для людей з вадами зору та інших маломобільних груп населення.

Вироби підприємства використовувались при адаптації виставочного залу ВДНХ (Москва), аеропорту "Шереметьево", табагатьох інших спорудах у містах Росії, України, казахстану.

Тифлоцентр "Вертикаль" є не лише виробником, а й розробником різного роду виробів та пристроїв. Вся продукція підприємства сертифікована.

ПОГ "Лемур" (Крамничка для незрячих) - єдиний в Україні офіційний представник Тифлоцентру "Вертикаль".
Контрастна смуга на сходи 50 мм

Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеєть..

20 грн.

Контрастна смуга на сходи 80 мм

Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеїть..

30 грн.

Кубик Рубіка з тактильними позначками

Кубик Рубика для сліпих адаптований шляхом маркування різних сторін кубика з різними кольорами, тактильними цифрами брайлівського шрифту для сліпих. Н..

250 грн.

Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Бральбука"

Розмовляючий самовчитель Брайльбука служить для вивчення, закріплення і перевірки знання шрифту Брайля російською мовою. На невеликому планшеті роз..

1 400 грн.

Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці

Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шр..

325 грн.

Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем

Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові накле..

325 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (англ.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні латинських літер обох типів. На..

1 150 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (рос.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні російських літер обох типів. На..

1 400 грн.

Набір тактильних цифр із шрифтом Брайля

Тактильні цифри розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні цифр обох типів. Набір тактильни..

1 430 грн.

Наклейка на скло або прозорий пластик

Яскрава контрастна наклейка на прозорих вітринах або дверях торгово-розважальних комплексів та інших будівель попереджає про наявність прозорої перешк..

30 грн.

Подвійна тактильна накладка

Подвійна тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як..

240 грн.

Новинка
Подвійний світловий маяк із ІЧ-пультом
Подвійний світловий маяк із ІЧ-пультом

Подвійний світловий маяк з ІЧ-пультом є яскравим інформаційним індикатором із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю. Це моде..

9 000 грн.

Новинка
Подвійний світловий маяк із ІЧ-пультом та датчиком температури
Подвійний світловий маяк із ІЧ-пультом та датчиком температури

Подвійний світловий маяк з ІЧ-пультом та датчиком температури є яскравим інформаційним індикатором із змінною інформацією і служить для позначення вхо..

10 000 грн.

Світловий маяк

Світловий маяк являє собою яскравий інформаційний індикатор із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю, її доступності для інвалі..

7 000 грн.

Світловий маяк із ІЧ-пультом

Світловий маяк з інфрачервоним пультом є яскравим інформаційним індикатором із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю, її доступ..

8 000 грн.

Світловий маяк для входу (пара)

Світлові маяки для входу розміщуються парою зліва і праворуч від вхідних дверей, позначаючи отвір входу для людей зі слабким зором. Світловий маяк ..

1 250 грн.

Світловий маяк подвійний

Світловий маяк подвійний являє собою яскравий інформаційний індикатор із змінною інформацією і служить для позначення входу в будівлю і його доступнос..

8 500 грн.

Табличка шрифту Брайля

Табличка містить літери російського алфавіту, цифри, розділові знаки і  знаки арифметичних дій з підписами шрифтом Брайля. Матеріал, з яко..

1 000 грн.

Тактильна алюмінієва смужка ПТ 25х290 AL+R I-0

Тактильна алюмінієва смужка шириною 25 мм і довжиною 290 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Алюміній ..

290 грн.

Тактильна алюмінієва смужка ПТ 35х290 AL+R I-0

Тактильна алюмінієва смужка шириною 35 мм і довжиною 290 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Алюміній ..

310 грн.

Тактильна гумова стрічка

Тактильна гумова стрічка служить для вказівки напряму руху в приміщеннях для людей з проблемами зору - сліпих та слабозорих. Жодні тактильні таблички ..

100 грн.

Тактильна контрастна поліуретанова плитка 300*300

Поліуретанова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Ціну вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Незаперечним..

200 грн.

Тактильна контрастна поліуретанова плитка 500*500 мм.

Поліуретанова плитка розміром 50 на 50 сантиметрів монтується прямо на існуюче дорожнє покриття або підлогу без його демонтажу. Товщина основи всього ..

550 грн.

Тактильна латунна смужка ПТ 12-35х290 I-0

Латунна смужка шириною 35 мм з кріпленням на клей для позначення шляху для сліпих та слабозорих людей. Колір латуні зазвичай добре контрастує з..

500 грн.

Показано з 1 по 24 із 83 (всього 4 сторінок)