Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль"

Тифлоцентр "Вертикаль" - найвідоміший в Росії виробник тактильної плитки та різного роду виробів для забеспечення доступного середовища для людей з вадами зору та інших маломобільних груп населення.

Вироби підприємства використовувались при адаптації виставочного залу ВДНХ (Москва), аеропорту "Шереметьево", табагатьох інших спорудах у містах Росії, України, казахстану.

Тифлоцентр "Вертикаль" є не лише виробником, а й розробником різного роду виробів та пристроїв. Вся продукція підприємства сертифікована.

ПОГ "Лемур" (Крамничка для незрячих) - єдиний в Україні офіційний представник Тифлоцентру "Вертикаль".
Контрастна смуга на сходи 50 мм

Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеєть..

20 грн.

Кубик Рубіка з тактильними позначками

Кубик Рубика для сліпих адаптований шляхом маркування різних сторін кубика з різними кольорами, тактильними цифрами брайлівського шрифту для сліпих. Н..

350 грн.

Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Бральбука"

Розмовляючий самовчитель Брайльбука служить для вивчення, закріплення і перевірки знання шрифту Брайля російською мовою. На невеликому планшеті роз..

2 000 грн.

Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці

Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шрифт..

400 грн.

Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем

Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові наклейки..

400 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (англ.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні латинських літер обох типів. Набір ..

2 000 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (рос.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні російських літер обох типів. Набір ..

2 000 грн.

Наклейка на скло або прозорий пластик

Яскрава контрастна наклейка на прозорих вітринах або дверях торгово-розважальних комплексів та інших будівель попереджає про наявність прозорої перешк..

40 грн.

Подвійна тактильна накладка

Подвійна тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як..

185 грн.

Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова

Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ..

220 грн.

Табличка шрифту Брайля

Табличка містить літери російського алфавіту, цифри, розділові знаки і  знаки арифметичних дій з підписами шрифтом Брайля. Матеріал, з якого з..

1 400 грн.

Тактильна гумова стрічка

Тактильна гумова стрічка служить для вказівки напряму руху в приміщеннях для людей з проблемами зору - сліпих та слабозорих. Жодні тактильні таблички ..

110 грн.

Тактильна контрастна поліуретанова плитка 300*300

Поліуретанова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Ціну вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Незаперечним..

250 грн.

Тактильна контрастна поліуретанова плитка 500*500 мм.

Поліуретанова плитка розміром 50 на 50 сантиметрів монтується прямо на існуюче дорожнє покриття або підлогу без його демонтажу. Товщина основи всього ..

580 грн.

Тактильна накладка

Тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як для марк..

100 грн.

Тактильна накладка на сходинку кутова

Тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ​​в двох ..

120 грн.

Тактильна плитка поліуретанова на самоклейці

Тактильна плитка з поліуретану з нанесеним клейовим шаром дозволяє в лічені хвилини адаптувати необхідну територію для людей з проблемами зору. Власти..

280 грн.

Тактильний індикатор - конус ПВХ KT 03 D35 x 5 PVC I-0

ПВХ тактильний конус жовтого кольору діаметром 35 мм і висотою 5 мм. Даний індикатор може застосовуватися в приміщеннях для візуального і тактильно..

20 грн.

Тактильний індикатор - конус ПВХ із штифтом KT 02 D35 x 5 PVC I-15

ПВХ тактильний конус жовтого кольору діаметром 35 мм і висотою 4 мм зі штифтом 15 мм. Даний індикатор може застосовуватися в приміщеннях для візуал..

20 грн.

Тактильний конус алюмінієвий із штифтом КТ 02 Д35x5 AL I-15

Тактильний конус з алюмінію діаметром 35 мм і штифтом для кріплення. Тактильний конус призначений для позначення початку перешкод, сходових мар..

60 грн.

Тактильний конус алюмінієвий із штифтом КТ 08 Д25x5 AL I-15

Тактильний конус з алюмінію діаметром 25 мм і штифтом для кріплення. Тактильний конус призначений для позначення початку перешкод, сходових мар..

50 грн.

Тактильний конус алюмінієвий КТ 01 Д35x5 AL I-0

Тактильний конус з алюмінію діаметром 35 мм і висотою 5 мм. Тактильний конус призначений для позначення початку перешкод, сходових маршів або е..

50 грн.

Тактильний конус алюмінієвий КТ 07 Д25x5 AL I-0

Тактильний конус з алюмінію діаметром 25 мм і висотою 5 мм. Тактильний конус призначений для позначення початку перешкод, сходових маршів або е..

40 грн.

Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304

Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304 - це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю. ..

3 000 грн.

Показано з 1 по 24 із 80 (всього сторінок: 4)