Ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом

Виробник: Beurer (Німеччина)
Модель: -GS 39
В наявності

  • ₴2 000.00 грн.
Підлогові ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом вимірюють вагу до 150 кг з точністю 100 грам. Результати вимірювань відображаються на табло і, при необхідності, озвучуються однією з п'яти мов (включаючи російську) із заданою гучністю, що дозволяє використовувати прилад людям з порушеннями зору і навіть тотально сліпим. Ваги мають 4 ячейки пам'яті.

Гарантія - 36 місяців!

Для правильного вимірювання ваги, необхідно встановити прилад на тверду і рівну поверхню, спочатку притупнути на майданчику ваг, а після відповідного повідомлення - встати обома ногами на майданчик і не рухатися. Ваги відразу ж виміряють вашу вагу і виведуть результат на табло і динамік. Через 10 секунд після вимірювання ваги прилад автоматично вимикається.

Щоб вести регулярні спостереження за своєю вагою, рекомендується зважуватися в однакових умовах, наприклад, вранці після відвідування туалету і на порожній шлунок.

В цілях безпеки не варто ставати на край майданчика ваг, особливо мокрими ногами. Природно, що не рекомендується випускати як самі ваги, так і інші предмети на майданчик ваг.

Джерелом живлення для приладу служать 3 міні пальчикових батарейки типу «ААА». При падінні заряду батареї ваги повідомляють про це.

Зкачати або переглянути інструкцію по експлуатації російською мовою

Дівіться відео огляд вагів із голосовим інтерфейсом:

Увага: HTML не підтримується!

Ваги, мовним, мовний