Україна

Україна

Україна є батьківщиною талановитого, енергійного народу, який всі свої таланти та енергію воліє спрямовувати не в конструктивне русло, тому товари, вироблені в Україні, за невеликим виключенням, відрізняються невисокою якістю, примітивним зовнішнім виглядом та параметрами, достатньо високою ціною.

Магазин для незрячих дуже сподівається, що менталітет українського народу зміниться і ми отримаємо реальні мотиви пишатись нашою країною.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Зошит для слабозорих в лінійку 12 аркушів
Спеціальний зошит для слабозорих людей із жирними розділяючими смугами. Зошити для слабозорих людей мають два різновиди лінійок - звичайна та коригуюча. Технічні параметри зошита для слабозорих людей Кількість аркушів - 12, Тип розлініювання - стандартна, коригуюча лінія. ..
9.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Лінза мінеральна для окулярів +19 діоптрій
Лінза мінеральна для окулярів +19 діоптрій це, фактично, збільшувальне скло діаметром 50 мм з кратністю приблизно 5х. Лінзи такої світлосили і раніше виготовлялися під замовлення на заводах оптики, а тепер їх придбання для слабозорих людей перетворилося на справжню проблему. В основному, такі..
79.00 грн.
Читанка (післябукварна частина 1 клас) укр
Читанка призначена для проведення уроків читання в післябукварний період. ЇЇ зміст спрямований на формування в першокласників правильності, усвідомленості й виразності читання, розвиток інтересу до читання, уяви, відчуття художнього слова, підготовку до літературного читання у 2 класі. Читанк..
700.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018