Тактильні тростини для сліпих


Тактильні білі тростини для сліпих виробників з Чехії, Канади! Тростини складані, телескопічні та комбіновані, із сплаву алюмінія чи сучасних композитних матеріалів, із ручками з дерева, каучука, неопрена и натуральної шкіри і, звичайно, наконечники на будь-який смак для незрячої людини!

Корисні статті про історію білої тростини сліпих, відмінності й переваги різних конструкцій тростин, про методи підбору тростей для сліпих та інше ви можете прочитати в статтях: "Якими бувають тростини?", "Підбір довжини тростини для незрячої людини", "Історія Білої тростини".


Порівняння товарів (0)Тростина чеська комбінована 6 ланок

Найновіша розробка від чеського виробника тактильних тростин для сліпих - комбінована тростина з шести ланок, одна з яких має телескопічний спосіб скл..

₴1 700.00 грн.

Тростина чеська тактильна складна композитна

Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих з композитних матеріалів. Унікальне поєднання міцності і легкості (всього 180 грам)! 5 сегментів ..

₴1 500.00 грн.

Тростина вуглепластикова Ambutech

Елітна вуглепластикова тростина для сліпих розкладна з п'яти ланок. Всі зчленування мають спеціальні вставки, що перешкоджають люфту ланок і посту..

₴1 500.00 грн.

Тростина чеська тактильна телескопічна зі сплаву алюмінію

Високоякісна чеська тактильна тростина для незрячих. Переваги телескопічної конструкції в тому, що навіть по ходу руху ви зможете змінити її довжин..

₴1 000.00 грн.

Тростина чеська комбінована із сплаву алюмінія

Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих. Тростина має 4 ланки, з яких дві складаються телескопічно, а інші відокремлюються. Це дозволяє регу..

₴1 000.00 грн.

Тростина з алюмінію Ambutech

Якісна алюмінієва тростина для сліпих канадського виробництва з 5 ланок зі змінними наконечниками. Тростина має укріплені суглоби зчленувань, міцний і..

₴1 000.00 грн.

Тростина чеська розкладна алюмінієва 5 ланок

Високоякісна чеська палиця тактильна для сліпих розкладна із п'яти ланок та змінним наконечником. Переваги конструкції з 5-ти ланок полягають в..

₴900.00 грн.

Тростина фібергласова Ambutech

Сучасна фібергласова тактильна тростина для незрячих з п'яти ланок з укріпленими зчленуваннями, зручною м'якою ручкою, змінними наконечниками...

₴900.00 грн.

Тростина розкладна з гумовим наконечником

Тростина для сліпих з чотирьох ланок з гумовим наконечником китайського виробництва довжиною 125 сантиметрів. Тростина не повною мірою відповідає вимо..

₴400.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)