Тактильні тростини для сліпих

Тактильні тростини для сліпих

Тактильні білі тростини для сліпих виробників з Чехії, Канади! Тростини складані, телескопічні та комбіновані, із сплаву алюмінія чи сучасних композитних матеріалів, із ручками з дерева, каучука, неопрена и натуральної шкіри і, звичайно, наконечники на будь-який смак для незрячої людини!

Корисні статті про історію білої тростини сліпих, відмінності й переваги різних конструкцій тростин, про методи підбору тростей для сліпих та інше ви можете прочитати в статтях: "Якими бувають тростини?", "Підбір довжини тростини для незрячої людини", "Історія Білої тростини".

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тростина чеська тактильна складна композитна
Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих з композитних матеріалів. Унікальне поєднання міцності і легкості (всього 180 грам)! 5 сегментів тростини дозволяють їй мати дуже компактний розмір, а ще при складанні наконечник тростини ніяк не стикається з ручкою і не може її забруднити. ..
1 400.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Тростина вуглепластикова Ambutech
Елітна вуглепластикова тростина для сліпих розкладна з п'яти ланок. Всі зчленування мають спеціальні вставки, що перешкоджають люфту ланок і поступового перетирання подвійного внутрішнього корду. Приємна на дотик ручка не холодить руку взимку, не ковзає, не боїться морозів і бруду, легко витираєт..
1 200.00 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Тростина чеська тактильна телескопічна зі сплаву алюмінію
Високоякісна чеська тактильна тростина для незрячих. Переваги телескопічної конструкції в тому, що навіть по ходу руху ви зможете змінити її довжину при необхідності. Довжина тростини змінюється в дуже широкому діапазоні.   Також ми рекомендуємо цю тростину як сигнальну для слабозори..
900.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Тростина чеська комбінована із сплаву алюмінія
Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих. Тростина має 4 ланки, з яких дві складаються телескопічно, а інші відокремлюються. Це дозволяє регулювати довжину тростини залежно від зросту незрячої людини або від умов її застосування. Купивши тростину цієї конструкції, ви по ходу руху змо..
900.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тростина чеська тактильна для людей з вадами зору
Високоякісна чеська палиця тактильна для сліпих розкладна із п'яти ланок та змінним наконечником. Переваги конструкції з 5-ти ланок полягають в тому, що в складеному стані наконечник ніколи не буде контактувати з руків'ям тростини і не забруднить його. Тростина має ручку з екологічно чистої д..
850.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тростина фібергласова Ambutech
Сучасна фібергласова тактильна тростина для незрячих з п'яти ланок з укріпленими зчленуваннями, зручною м'якою ручкою, змінними наконечниками. Скловолокно (фіберглас) - це сучасний високотехнологічний матеріал, що прийшов в останні роки на зміну алюмінію в літакобудуванні, що замінив бамбук на су..
800.00 грн.
Тростина з алюмінію Ambutech
Якісна алюмінієва тростина для сліпих канадського виробництва з 5 ланок зі змінними наконечниками. Тростина має укріплені суглоби зчленувань, міцний і надійний подвійний шнур, ергономічну м'яку ручку. Ручка не холодить руку взимку, не ковзає навіть в мокрій руці, не боїться бруду і морозів. Перев..
700.00 грн.
Тростина розкладна з гумовим наконечником
Тростина для сліпих з чотирьох ланок з гумовим наконечником китайського виробництва довжиною 125 сантиметрів. Тростина не повною мірою відповідає вимогам для тактильної тростини сліпих, бо гумовий наконечник не дає необхідного звукового ефекту при зіткненні з різною поверхнею. Однак і в цьому вид..
245.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019