Мовні тонометри

Мовні тонометри

Електронні тонометри з мовним інтерфейсом озвучують результат вимірювання російською мовою.

Практично всі тонометри з мовним інтерфейсом є цілком автоматичними, тобто самі нагнітають повітря в манжету, "слухають" пульс і визначають тиск, викачують повітря з манжети. Також потрібно знати, що бувають тонометри для вимірювання тиску на плечі (традиційний спосіб) і на зап'ясті. Зап'ястні тонометри зазвичай не нагнітають повітря в манжету, а просто її натягують до потрібного тиску і відпускають після вимірювання. Вважається, що тонометри з традиційним способом вимірювання артеріального тиску на передпліччі - більш точні. Якщо точніше, то зап'ястні тонометри також можуть видавати точні результати вимірювання, однак вони не всім підходять зважаючи на індивідуальні особливості еластичності судин і глибини їх залягання, інших факторів. Є й деякі переваги у таких тонометрів - менша вага і габарити, можливість використання в похідних умовах без оголення передпліччя. Практично завжди і скрізь можливо надіти манжетку такого тонометра на зап'ястя і виміряти тиск.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тонометр для незрячих Little Doctor LD-51s
Автоматичний тонометр на плече LD51S спеціально розроблений для людей з ослабленим зором і повністю сліпих людей. Тонометр має голосове відтворення результатів вимірювань і супровід процесу вимірювання з регулюванням гучності. Алгоритм Fuzzy враховує індивідуальні особливості серцебиття, а 2 блок..
1 450.00 грн.
Тонометр для незрячих BL-W928
Мовний електронний тонометр з регулюванням гучності звуку BL-W928 вимірює пульс і кров'яний тиск. Результати вимірювань, а також деякі підказки та технічні повідомлення при вимірі, оголошуються російською мовою. Голос оповіщення не ідеальний, але цілком розбірливий. Функції тонометра BL-928W ..
1 330.00 грн.
Зап'ястний тонометр для незрячих Little Doctor LD-12s
Мовний автоматичний тонометр на зап'ястя Little Doctor LD-12s з класифікацією результатів вимірювань за шкалою ВООЗ. Тонометр має регулювання гучності голосового відтворення, можливість вибору мови відтворення (російська, англійська, французька, іспанська, німецька). Алгоритм Fuzzy враховує індив..
1 150.00 грн.
Механічний тонометр LD-100
Механічний тонометр LD-100 - це професійний тонометр з великим круглим циферблатом, зручний для людей зі зниженим зором. Технічні характеристики:     Матеріал манометра: пластик.     Діаметр циферблата манометра: 110 мм.     Кла..
640.00 грн.
Збільшена манжета для тонометрів 42 см.
Манжета для тонометрів із можливістю заміри тиску на передпліччі з об'ємом до 42 см. ..
280.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019