Мовні тонометри


Мовні тонометри

Електронні тонометри з мовним інтерфейсом озвучують результат вимірювання російською мовою.

Практично всі тонометри з мовним інтерфейсом є цілком автоматичними, тобто самі нагнітають повітря в манжету, "слухають" пульс і визначають тиск, викачують повітря з манжети. Також потрібно знати, що бувають тонометри для вимірювання тиску на плечі (традиційний спосіб) і на зап'ясті. Зап'ястні тонометри зазвичай не нагнітають повітря в манжету, а просто її натягують до потрібного тиску і відпускають після вимірювання. Вважається, що тонометри з традиційним способом вимірювання артеріального тиску на передпліччі - більш точні. Якщо точніше, то зап'ястні тонометри також можуть видавати точні результати вимірювання, однак вони не всім підходять зважаючи на індивідуальні особливості еластичності судин і глибини їх залягання, інших факторів. Є й деякі переваги у таких тонометрів - менша вага і габарити, можливість використання в похідних умовах без оголення передпліччя. Практично завжди і скрізь можливо надіти манжетку такого тонометра на зап'ястя і виміряти тиск.


Порівняння товарів (0)Тонометр для незрячих Little Doctor LD-51s

Автоматичний тонометр на плече LD51S спеціально розроблений для людей з ослабленим зором і повністю сліпих людей. Тонометр має голосове відтворення ре..

1 450 грн.

Зап'ястний тонометр для незрячих Little Doctor LD-12s

Мовний автоматичний тонометр на зап'ястя Little Doctor LD-12s з класифікацією результатів вимірювань за шкалою ВООЗ. Тонометр має регулювання гучн..

1 150 грн.

Механічний тонометр LD-100

Механічний тонометр LD-100 - це професійний тонометр з великим круглим циферблатом, зручний для людей зі зниженим зором. Технічні характеристики: ..

640 грн.

Збільшена манжета для тонометрів 42 см.

Манжета для тонометрів із можливістю заміри тиску на передпліччі з об'ємом до 42 см. ..

280 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)