Tobii Dynavox (Швеція)

Tobii Dynavox (Швеція)

Tobii Dynavox є провідним постачальником апаратного і програмного забезпечення допоміжних технологій управління поглядом для людей з проблемами комунікації та мобільності.

Tobii допомогли тисячам людей з обмеженими можливостями, таким як афазія, аутизм, церебральний параліч, БАС, м'язова дистрофія, синдром Ретта і травма спинного мозку, отримати більш повноцінне і багате життя. Tobii Dynavox стоїть на передньому краї допоміжних технологій і спеціальної освіти, надаючи найпередовіші, ефективні засоби комунікації та доступу до комп'ютера.

Tobii - команда ентузіастів, які захоплені наданням допомоги людям з особливими потребами. Рішення Tobii не тільки приносять користь людям з інвалідністю, а й оточуючим їх людям - батькам, братам і сестрам, бабусям і дідусям і вихователям, а також іншим.

Девіз Tobii - «Сила бути собою», а це значить, що Tobii допомагає своїм користувачам відкрити і розвинути свою внутрішню силу і потенціал.
Комплексна система з керуванням поглядом Tobii I-15+

Tobii I-15+ - це апаратно-програмний комплекс з функцією управління поглядом і синтезом мови для інвалідів з порушенням рухових функцій. Tobii ..

588 000 грн.

Приставка EyeMobile Mini для керування планшетом очима

EyeMobile Mini є найменшим і дуже популярним пристроєм, який дозволяє управляти планшетом за допомогою погляду. Сама прісставка дуже маленька, ..

73 500 грн.

Приставка PCEye Mini для управління поглядом на ПК

PCEye є найменшим і дуже популярним пристроєм, який дозволяє керувати комп'ютером за допомогою очей. PCEye замінює стандартну клавіатуру і мишу, що..

59 900 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)