Програма ViewPlus Tiger Software Suite

Виробник: Viewplus (USA)
Модель: VSW06TSS
В наявності

  • 0 грн.


Доступні опціїViewPlus Tiger Software Suite забезпечує потужний переклад Брайля за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів управління безпосередньо з Microsoft Word і Excel.

Tiger Software Suite (TSS), розроблений ViewPlus, включений в комплект до всіх ембоссерів від невеликого портативного VP EmBraille до високопродуктивного / високошвидкісного VP Elite.

Хоча друк на принтерах ViewPlus можливий без спеціального програмного забезпечення через стандартизованого драйвера принтера Windows, який є безкоштовним з кожним тіснітелем, TSS є важливим компонентом рішення, щоб зробити переклад Брайля основних документів MS Word або Excel натисненням однієї кнопки. TSS буде встановлювати прямі надбудови в MS Office Word і Excel.

TSS також включає Tiger Designer, автономну програму, яка дозволяє створювати і редагувати файли друку для принтерів ViewPlus. Використовуючи Tiger Designer, легко очистити і відредагувати тактильну графіку, наприклад, які щонадруковані раніше, з будь-якої програми Windows. Використовуючи візуалізацію рельєфного виведення на екрані, Tiger Designer також надає прості інструменти для створення тактильної графіки з нуля.

ViewPlus регулярно розробляє нові функції для задоволення потреб клієнтів для надання рішень для життя. Недавні поліпшення включають оновлення таблиць перекладу Брайля для німецького, французького, норвезького, монгольського, португальського, бельгійського, британського англійської та UEB.

Основні зміни додатків, які відрізняє TSS 6 від попередніх версій Tiger Software Suite

  • Сумісність TSS 6 з 64-розрядними версіями MS Office
  • Ліцензування на основі передплати, яке допоможе клієнтам залишатися в курсі останніх подій і допомагає надавати постійну підтримку
  • Поліпшення робочих процесів і абсолютно новий зовнішній вигляд з надбудовами в MS Office Word і Excel, що з'являються в стилі стрічки.

Прості у використанні, широкі можливості для початківців і просунутих користувачів
«Перетягування» зображень в текстові документи! Немає необхідності в окремих додатках для вилучення і комбінування зображень. Всі редагування можуть бути виконано в Word і Excel.

Тактильна графіка світового класу, яка допоможе «відчути» різні кольори і відтінки. Точки Брайля можна налаштувати на одну з трьох різних висот. Графічні точки тиснення 7 різних висот точок, що представляють спектр кольорів від білого до чорного.

Змінна розміщення друкованого тексту нижче / вище тексту Брайля. Деяким людям подобається регулярно друкувати текст разом з точками Брайля, щоб вони могли візуально стежити за тим, що читає людина.

Призначені для користувача налаштування, можуть бути збережені / легко відновлені. Ця функція економить час, якщо різні люди використовують принтер і/або у вас є певні налаштування профілю друку для звичайних завдань.

Дисципліни STEM стають доступними для учнів з ослабленим зором. У поєднанні з рішеннями сторонніх розробників, такими як MathType by Design Science і калькулятором графіки, ваші математичні рівняння легко визначаються і представляються в графічних форматах з аудіозвітами. Рішення Tiger Math Braille допомагає перевести ваші рівняння в шрифт Брайля.

Характеристики

Системні вимоги

  • Windows 7, 8, 8.1 і 10,
  • Поточний Microsoft Office 2010, 2013 і 2016 роки (TSS5 або старше не сумісні з 64-розрядні версії Microsoft Office).

Вимоги до обладнання

  • Мінімальний процесор: Pentium або еквівалент із частотою 1 ггц.,
  • Вимоги до зберігання: 64 МБ.,
  • Вимоги до пам'яті: 500 МБ.

Мови

Сьогодні підтримується в цілому 55 мов для перекладу Брайля та / або локалізація призначеного для користувача інтерфейсу.

Ліцензія

Починаючи з TSS v6.0, TSS доступний у вигляді щорічної підписки, включаючи будь-які оновлення на додаток до стандартної безстрокової ліцензії (одне місце, яке доповнює покупку ембоссера). Для безстрокових ліцензій будуть потрібні платні оновлення, в той час як ліцензії на підписку будуть підтримувати майбутні нові випуски.

Склад пакету Tiger Software Suite

VP Formatter

Швидко перевести текст на Брайль і перетворити зображення в тактильну графіку, використовуючи надбудову для Microsoft Word і Excel. VP Formatter забезпечує результат експертного рівня за допомогою простих у використанні елементів управління.

За допомогою VP Formatter ви можете вирізати документ одним клацанням миші. Для максимального контролю генеруйте необмежені призначені для користувача налаштування і перезавантажуйте їх в будь-який час одним натисканням кнопки.

Tiger Designer

В Tiger Designer ви можете використовувати 7 рівнів точок тактильної графіки ViewPlus для редагування і створення тактильної графіки світового класу. Швидке перетворення існуючих зображень або створення унікальної тактильної графіки з використанням простих у використанні інструментів.

VP Translator

Чи є PowerPoint або текстовий файл? Як щодо веб-сайту або іншої програми Windows?

Translator VP може перетворити ваш текст в шрифт Брайля, грунтуючись на ваших бажаних налаштуваннях, а потім швидко відправити документ на ваш принтер ViewPlus.

Увага: HTML не підтримується!