Tescoma (Чехія)

Tescoma (Чехія)

Tescoma s.r.o. - чеська компанія з більш ніж 20-річним досвідом розробки та виробництва сучасних високотехнологічних фірмових виробів для кухні. Офіс, лабораторії, студія дизайну, тестові студії і виробничі потужності компанії знаходяться в промисловому центрі Чехії, місті Злін. Продукція компанії експортується в понад 60 країн світу.

Принципи Tescoma: широкий асортимент виробів першокласної якості за доступними цінами, власні розробки та оригінальний дизайн, пропаганда чеської марки і доброго імені Чеської республіки в світі.

Кухонні вироби марки Tescoma виробляються з найякісніших матеріалів, сертифікованих для використання в домашньому господарстві і професійній гастрономії. Вибираються як традиційні матеріали - першокласна нержавіюча сталь, товстостінний фарфор, міцна пластмаса, благородне дерево, так і сучасні - жаротривкий силікон, прозорі пластмаси, кришталь і т.д.

Вироби марки Tescoma часто універсальні і мультифункціональні. Всі нові лінії посуду з нержавіючої сталі призначені для використання на всіх типах плит - газових, електричних, склокерамічних, галогенових та індукційних, а силіконову тацю для посуду можна використовувати як жаротривку підставку для духовки при сушінні фруктів.

Продуманість конструкції, високотехнологічність і безпека завоювали визнання продукції компанії серед людей з вадами зору. Багато пристосуваннь Tescoma стали надійними помічниками незрячих господинь на кухні. Втім, з посудом Tescoma незрячому господареві теж не соромно показати справжній кухарський клас, вражаючи гостей рівними скибочками сиру, ідеально порізаними кубиками овочів в салаті і все це без загрози пошкодити власні пальці.


Порівняння товарів (0)Багатофункціональний друшляк PRESTO

Багатофункціональний друшляк PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом вик..

₴200.00 грн.

Горіхокол конічний PRESTO

Горіхокол конічний PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовува..

₴300.00 грн.

Друшляк для консервів PRESTO

Друшляк для консервів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використов..

₴90.00 грн.

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом..

₴120.00 грн.

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіх..

₴100.00 грн.

Ніж для нарізання сиру PRESTO

Ніж для нарізання сиру PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використо..

₴200.00 грн.

Ніж пластиковий малий для салату PRESTO

Ніж пластиковий малий для салату PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може з..

₴80.00 грн.

Овочерізка струнна універсальна PRESTO

Овочерізка струнна універсальна PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом ..

₴100.00 грн.

Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY

Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з ..

₴700.00 грн.

Розпилювач для олії та оцту CLUB

Розпилювач для олії та оцту CLUB не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викори..

₴400.00 грн.

Скребок для риби PRESTO

Скребок для риби PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовувати..

₴100.00 грн.

Шприц кондитерський поршневий DELICIA із 8 насадками

Шприц кондитерський поршневий DELICIA не є спеціальним інструментом для сліпих , однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності , може з..

₴400.00 грн.

Щітка кондитерська силіконова PRESTO

Щітка кондитерська силіконова PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може заст..

₴200.00 грн.

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може..

₴63 800 000.00 грн.

Корок для шампанського PRESTO

Ви часто не допиваєте шампанське і потім не знаєте що з ним робити? О, тоді ми йдемо до вас! Та ні! Що ви? Як ви могли таке подумати? Звичайно, ми не ..

₴200.00 грн.

Ложка для заварювання чаю PRESTO

Ложка для заварювання чаю PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викори..

₴200.00 грн.

Ніж для нарізання зелені PRESTO

Ніж для нарізання зелені PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викорис..

₴300.00 грн.

Ніж для нарізки томатів PRESTO

Ніж для нарізки томатів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки своїй продуманій ергономіці та технологічності, він може успішно ..

₴200.00 грн.

Набір для потрійного кляру PRESTO

Набір для потрійного кляру PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викор..

₴700.00 грн.

Пластикова терка

Універсальна пластикова терка добре підходить для подрібнення фруктів і овочів. Терка з двома видами зубчиків, тому продукти добре подрібнюються. Р..

₴80.00 грн.

Прес для часнику PRESTO

Прес для часнику PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може застосовуватися н..

₴200.00 грн.

Пристосування для вареників DELICIA

Пристосування для вареників DELICIA не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом вик..

₴300.00 грн.

Пристосування для хвилястої різки PRESTO

Пристосування для хвилястої різки PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхо..

₴200.00 грн.

Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки

Пряниковий Великодній сад Delicia, формочки не є спеціальним інструментом для сліпих, однак можуть застосовуватися незрячими людьми за умови дотриманн..

₴200.00 грн.

Показано з 1 по 24 із 25 (всього сторінок: 2)