Tescoma (Чехія)

Tescoma (Чехія)

Tescoma s.r.o. - чеська компанія з більш ніж 20-річним досвідом розробки та виробництва сучасних високотехнологічних фірмових виробів для кухні. Офіс, лабораторії, студія дизайну, тестові студії і виробничі потужності компанії знаходяться в промисловому центрі Чехії, місті Злін. Продукція компанії експортується в понад 60 країн світу.

Принципи Tescoma: широкий асортимент виробів першокласної якості за доступними цінами, власні розробки та оригінальний дизайн, пропаганда чеської марки і доброго імені Чеської республіки в світі.

Кухонні вироби марки Tescoma виробляються з найякісніших матеріалів, сертифікованих для використання в домашньому господарстві і професійній гастрономії. Вибираються як традиційні матеріали - першокласна нержавіюча сталь, товстостінний фарфор, міцна пластмаса, благородне дерево, так і сучасні - жаротривкий силікон, прозорі пластмаси, кришталь і т.д.

Вироби марки Tescoma часто універсальні і мультифункціональні. Всі нові лінії посуду з нержавіючої сталі призначені для використання на всіх типах плит - газових, електричних, склокерамічних, галогенових та індукційних, а силіконову тацю для посуду можна використовувати як жаротривку підставку для духовки при сушінні фруктів.

Продуманість конструкції, високотехнологічність і безпека завоювали визнання продукції компанії серед людей з вадами зору. Багато пристосуваннь Tescoma стали надійними помічниками незрячих господинь на кухні. Втім, з посудом Tescoma незрячому господареві теж не соромно показати справжній кухарський клас, вражаючи гостей рівними скибочками сиру, ідеально порізаними кубиками овочів в салаті і все це без загрози пошкодити власні пальці.
Багатофункціональний друшляк PRESTO

Багатофункціональний друшляк PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом ..

117 грн.

Віддільник білків PRESTO

Віддільник білків  PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викор..

57 грн.

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO

Воронка універсальна для сипучих продуктів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, м..

47 грн.

Горіхокол конічний PRESTO

Горіхокол конічний PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використов..

240 грн.

Друшляк для консервів PRESTO

Друшляк для консервів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викорис..

53 грн.

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO

Жолобковий ніж для чистки овочів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом..

100 грн.

Кліпси-важки для скатертини 4 шт.

Спеціальні кліпси-важки для утримання скатертини і запобігання її від сповзання, появи зморшок. ..

106 грн.

Корок для шампанського PRESTO

Ви часто не допиваєте шампанське і потім не знаєте що з ним робити? О, тоді ми йдемо до вас! Та ні! Що ви? Як ви могли таке подумати? Звичайно, ми ..

198 грн.

Ложка для заварювання чаю PRESTO

Ложка для заварювання чаю PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом вик..

115 грн.

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO

Ніж для видалення серцевини яблука PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з ус..

107 грн.

Ніж для масла PRESTO

Ніж для масла PRESTO не є спеціальним інструментом для незрячих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, ніж може застосовува..

76 грн.

Ніж для нарізання зелені PRESTO

Ніж для нарізання зелені PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викорис..

220 грн.

Ніж для нарізання сиру PRESTO

Ніж для нарізання сиру PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом викори..

135 грн.

Ніж для нарізки томатів PRESTO

Ніж для нарізки томатів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки своїй продуманій ергономіці та технологічності, він може успіш..

115 грн.

Овочерізка струнна універсальна PRESTO

Овочерізка струнна універсальна PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіх..

112 грн.

Прес для часнику PRESTO

Прес для часнику PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності, може застосовуватис..

200 грн.

Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY

Пристосування для нарізання картоплі фрі HANDY не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з ..

600 грн.

Пристосування для хвилястої різки PRESTO

Пристосування для хвилястої різки PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з усп..

150 грн.

Розпилювач для олії та оцту CLUB

Розпилювач для олії та оцту CLUB не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом вик..

295 грн.

Скребок для риби PRESTO

Скребок для риби PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовувати..

85 грн.

Точило для ножів PRESTO

Точило для ножів PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом використовув..

330 грн.

Тримач для нарізання цибулі PRESTO

Тримач для нарізання цибулі PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих, але завдяки продуманій ергономіці та технологічності, може з успіхом в..

170 грн.

Шприц кондитерський поршневий DELICIA із 8 насадками

Шприц кондитерський поршневий DELICIA не є спеціальним інструментом для сліпих , однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності , може з..

150 грн.

Штопор PRESTO

Штопор PRESTO не є спеціальним інструментом для сліпих , однак, завдяки своїй продуманій ергономіці і технологічності , може застосовуватися незряч..

200 грн.

Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)