Tescoma (Чехія)

Tescoma (Чехія)

Tescoma s.r.o. - чеська компанія з більш ніж 20-річним досвідом розробки та виробництва сучасних високотехнологічних фірмових виробів для кухні. Офіс, лабораторії, студія дизайну, тестові студії і виробничі потужності компанії знаходяться в промисловому центрі Чехії, місті Злін. Продукція компанії експортується в понад 60 країн світу.

Принципи Tescoma: широкий асортимент виробів першокласної якості за доступними цінами, власні розробки та оригінальний дизайн, пропаганда чеської марки і доброго імені Чеської республіки в світі.

Кухонні вироби марки Tescoma виробляються з найякісніших матеріалів, сертифікованих для використання в домашньому господарстві і професійній гастрономії. Вибираються як традиційні матеріали - першокласна нержавіюча сталь, товстостінний фарфор, міцна пластмаса, благородне дерево, так і сучасні - жаротривкий силікон, прозорі пластмаси, кришталь і т.д.

Вироби марки Tescoma часто універсальні і мультифункціональні. Всі нові лінії посуду з нержавіючої сталі призначені для використання на всіх типах плит - газових, електричних, склокерамічних, галогенових та індукційних, а силіконову тацю для посуду можна використовувати як жаротривку підставку для духовки при сушінні фруктів.

Продуманість конструкції, високотехнологічність і безпека завоювали визнання продукції компанії серед людей з вадами зору. Багато пристосуваннь Tescoma стали надійними помічниками незрячих господинь на кухні. Втім, з посудом Tescoma незрячому господареві теж не соромно показати справжній кухарський клас, вражаючи гостей рівними скибочками сиру, ідеально порізаними кубиками овочів в салаті і все це без загрози пошкодити власні пальці.
Показано з 1 по 15 із 34 (всього 3 сторінок)