Мовні термометри

Мовні термометри

На цій полиці магазину для незрячих представлені розмовляючі термометри: медичний термометр для вимірювання температури тіла і термометр для вимірювання температури навколишнього середовища в широкому спектрі від сильного морозу до сауни.

Купити мовний термометр можна з доставкою в будь-який регіон України.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мовний термометр для вулиці "Градус-05"
Мовний термометр для сліпих "Градус-05" вимірює температуру повітря або рідини в широкому температурному діапазоні. Пристрій вуличного термометра "Градус-05" являє собою внутрішній блок з кнопками управління і гучномовцем, гнучкого кабелю з датчиком. Кабель приєднується до внутрішнього блоку і ви..
1 550.00 грн.
Мовний радіо-термометр "Градус-радіо-01"
Мовний радіо-термометр є технічним засобом реабілітації для сліпих та призначений для вимірювання температури повітря як у приміщенні, так і за його межами. При використанні додаткового спеціального датчика (поставляється окремо) є можливість вимірювання температури рідини, в тому числі харчової...
1 210.00 грн.
Термометр медичний з оголошенням температури голосом
Медичний термометр з мовним виводом для сліпих із голосовим виводом результату. Діапазон вимірювання температури - до 43 градусів. Час заміру температури - до 60 секунд при аксилярному способі (під пахвою). По завершенні вимірювання подає подвійний сигнал і повідомляє температуру тіла. Зручн..
300.00 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019