Телефони для сліпих


Телефони для сліпих

Телефони для сліпих людей вирізняються наявністю механічної клавіатури, синтезом мови з озвучуванням всіх функцій, можливістю виконання голосових команд і надиктовки тексту голосом, інших корисних функцій для незрячих і слабозорих людей.

Фактично, на цей момент у всьому світі існує лише одна модель спеціального телефону для сліпих людей, представлена в даному розділі Магазину для незрячих.


Порівняння товарів (0)BlindShell Classic 2 - тТелефон для сліпих людей

BlindShell Classic 2 - що нового? Нове покоління BlindShell Classic 2 з унікальним обладнанням, тактильною клавіатурою, голосовим управлінням і гуч..

14 450 грн.

Телефон для сліпих людей BlindShell Classic

BlindShell Classic - унікальний багатофункціональний кнопковий телефон з голосовим управлінням і синтезом мови для сліпих і слабозорих людей. BlindShe..

9 500 грн.

Телефон для сліпих людей BlindShell Classic LITE

BlindShell Classic LITE - полегшена версія класичного телефону BlindShell з урізаними функціями і без інтернет-сервісів. Цей простий кнопковий телефон..

8 000 грн.

Набір трьох брелків BlindShell

Набір з трьох брелків BlindShell Beep допомагає знайти особисті речі, такі як ключі, сумки, гаманці, одяг і т. д. Просто помістіть звуковий брелок на ..

1 770 грн.

Набір двох брелків BlindShell

Набір з двох брелків BlindShell Beep допомагає знайти особисті речі, такі як ключі, сумки, гаманці, одяг і т. д. Просто помістіть звуковий брелок на о..

1 470 грн.

Фліп-кейс для BlindShell Classic 2

Фліп-кейс відкривається збоку. Він має магнітну застібку, тому залишається щільно закритим, але в той же час його можна легко відкрити однією рукою. ..

950 грн.

Захисний чохол для телефону BlindShell Classic

Захисний чохол для телефону BlindShell Classic з магнітним замком. Опис Матеріал: пластик, шкірозамінник Підходить для: BlindShell Classic ..

950 грн.

Звуковий брелок BlindShell

Звуковий брелок BlindShell Beep допомагає знайти особисті речі, такі як ключі, сумки, гаманці, одяг і т. д. Просто помістіть звуковий брелок на об'..

870 грн.

Чохол TPU для BlindShell Classic 2

Захисний чохол TPU для BlindShell Classic 2 Параметри Матеріал: пластик Підтримувана модель мобільного телефону: BlindShell Classic2 Чорн..

450 грн.

Ремінець для BlindShell Classic 2

Ремінець для телефону BlindShell дозволяє надійно носити свій телефон на шиї. Колір: сірий з логотипом ..

270 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)