Тактильні контрастні накладки на східці для сліпих та слабозорих людей


Тактильні контрастні накладки на східці для сліпих та слабозорих людей

Тактильні контрастні накладки на сходи - це кольорово-тактильні покажчики початку і закінчення сходового маршу для сліпих і слабозорих людей.

Дуже часто за значної втрати зору у людей зберігається світловідчуття або сприйняття яскравих контрастних кольорів на близькій відстані. Це дозволяє людям з проблемами зору орієнтуватися в знайомій місцевості і там, де враховані інтереси і потреби людей з вадами зору та сліпих людей. Контрастні наклейки або контрастні тактильні накладки на сходи полегшують пересування людям зі слабким зором, роблячи більш помітними початок і кінець сходового маршу.

Якщо контрасні наклейки зазвичай клеются на торець нижньої і верхньої сходинки і добре помітні тільки знизу, то накладки на сходи помітні з обох сторін. Залежно від умов експлуатації необхідно підібрати найбільш оптимальний варіант контрастної тактильної накладки на сходи і спосіб її монтажу. Тактильні накладки на сходи з самоклейкой не призначені для застосування поза приміщеннями і не розраховані на значні навантаження і температурні коливання, підвищену вологість. Для цих цілей доцільно вибрати накладки в алюмінієвому профілі з монтажем на шурупах або приклеюванні на спеціальний двокомпонентний клей, що забезпечує належну надійність монтажу і несприйнятливість до вологи і коливання температур.


У цій категорії немає товарів