Тактильні контрастні накладки на східці для сліпих та слабозорих людей

Тактильні контрастні накладки на східці для сліпих та слабозорих людей

Тактильні контрастні накладки на сходи - це кольорово-тактильні покажчики початку і закінчення сходового маршу для сліпих і слабозорих людей.

Дуже часто за значної втрати зору у людей зберігається світловідчуття або сприйняття яскравих контрастних кольорів на близькій відстані. Це дозволяє людям з проблемами зору орієнтуватися в знайомій місцевості і там, де враховані інтереси і потреби людей з вадами зору та сліпих людей. Контрастні наклейки або контрастні тактильні накладки на сходи полегшують пересування людям зі слабким зором, роблячи більш помітними початок і кінець сходового маршу.

Якщо контрасні наклейки зазвичай клеются на торець нижньої і верхньої сходинки і добре помітні тільки знизу, то накладки на сходи помітні з обох сторін. Залежно від умов експлуатації необхідно підібрати найбільш оптимальний варіант контрастної тактильної накладки на сходи і спосіб її монтажу. Тактильні накладки на сходи з самоклейкой не призначені для застосування поза приміщеннями і не розраховані на значні навантаження і температурні коливання, підвищену вологість. Для цих цілей доцільно вибрати накладки в алюмінієвому профілі з монтажем на шурупах або приклеюванні на спеціальний двокомпонентний клей, що забезпечує належну надійність монтажу і несприйнятливість до вологи і коливання температур.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова
Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з самоклейкою на основі і без. Накладка без самоклейки може монтуватися не тільки в приміщенні, але і на вулиці за допомогою ..
260.00 грн.
Подвійна тактильна накладка
Подвійна тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як для маркування сходинок, так і в якості направляючого індикатора для позначення напрямку руху. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з са..
240.00 грн.
Гумова накладка на сходинку НС44-Р на самоклейці
Накладка на сходинку НС44-Р - це гумова накладка на край сходинки жовтого кольору, що служить для полегшення орієнтування для слабозорих людей. Накладка має клейовий шар на нижній основі, що дозволяє швидко монтувати її на гладку знежирену поверхню сходинки. Не рекомендується застосовуват..
180.00 грн.
Тактильна накладка на сходинку кутова
Тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з самоклейкою на основі і без. Накладка без самоклейки може монтуватися не тільки в приміщенні, але і на вулиці за допомогою закріплен..
150.00 грн.
Тактильна накладка
Тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як для маркування сходинок, так і в якості направляючого індикатора для позначення напрямку руху. Накладка представлена ​​в двох варіантах - з самоклейкою..
130.00 грн.
Контрастна смуга на сходи 80 мм
Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеїться на торцях нижньої і верхньої сходинки. Ширина попереджуючої смуги може бути 50, 80, 100 або 150 міліметрів. Контрастна стрічка для сходів може б..
30.00 грн.
Контрастна смуга на сходи 50 мм
Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеється на торцях нижньої і верхньої сходинки. Ширина попереджуючої смуги може бути 50, 100 або 150 міліметрів. Контрастна стрічка для сходів може бути ..
20.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019