Тактильні контрастні накладки на східці для сліпих та слабозорих людей


Тактильні контрастні накладки на східці для сліпих та слабозорих людей

Тактильні контрастні накладки на сходи - це кольорово-тактильні покажчики початку і закінчення сходового маршу для сліпих і слабозорих людей.

Дуже часто за значної втрати зору у людей зберігається світловідчуття або сприйняття яскравих контрастних кольорів на близькій відстані. Це дозволяє людям з проблемами зору орієнтуватися в знайомій місцевості і там, де враховані інтереси і потреби людей з вадами зору та сліпих людей. Контрастні наклейки або контрастні тактильні накладки на сходи полегшують пересування людям зі слабким зором, роблячи більш помітними початок і кінець сходового маршу.

Якщо контрасні наклейки зазвичай клеются на торець нижньої і верхньої сходинки і добре помітні тільки знизу, то накладки на сходи помітні з обох сторін. Залежно від умов експлуатації необхідно підібрати найбільш оптимальний варіант контрастної тактильної накладки на сходи і спосіб її монтажу. Тактильні накладки на сходи з самоклейкой не призначені для застосування поза приміщеннями і не розраховані на значні навантаження і температурні коливання, підвищену вологість. Для цих цілей доцільно вибрати накладки в алюмінієвому профілі з монтажем на шурупах або приклеюванні на спеціальний двокомпонентний клей, що забезпечує належну надійність монтажу і несприйнятливість до вологи і коливання температур.
Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова

Подвійна тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ..

260 грн.

Подвійна тактильна накладка

Подвійна тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як..

240 грн.

Тактильна накладка на сходинку кутова

Тактильна накладка на сходинку кутова - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка представлена ​​в двох ..

170 грн.

Тактильна накладка

Тактильна накладка на сходинку - це сигнальний тактильно-Контрастний орієнтир для сліпих і слабозорих людей. Накладка може застосовуватися як для марк..

150 грн.

Контрастна Контрастна стрічка на сходи 80 мм

Попереджувальна контрастна стрічка  на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвініл..

30 грн.

Контрастна смуга на сходи 50 мм

Попереджувальна контрастна смуга на сходи попереджає про початок і кінець сходового маршу слабозорих людей. Контрастна стрічка з поліхлорвінілу клеєть..

20 грн.

Гумова накладка на сходинку НС44-Р на самоклейці

Накладка на сходинку НС44-Р - це гумова накладка на край сходинки жовтого кольору, що служить для полегшення орієнтування для слабозорих людей. Нак..

210 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)