Тактильна плитка

Тактильна плитка

Купити тактильну плитку для вулиці й приміщень можна з доставкою в будь-який куточок України. Купуючи значні обсяги тактильної плитки, ви отримуєте відповідну знижку.

Тактильна плитка - вказівник, що відноситься до індикаційних і направляючих засобів просторового орієнтування, є важливим і невід'ємним тактильним інформаційним знаком для безпечного руху сліпих людей. Особливо важлива тактильна плитка в якості застережливого орієнтира, забезпечуючи тактильну безпеку за маршрутом, в місцях розгалуження маршруту, в ключових місцях для прийняття рішень. Наявність такої плитки є головною умовою для орієнтування інваліда зору на місцевості.

Радимо переглянути наступні матеріали за темою застосування тактильної плитки:

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Клей FIXVERT для тактильної плитки
FIXVERT - це двокомпонентний клей для поліуретанової плитки з приклеюванням в приміщенні і на вулиці до різних основ, таких як асфальт, керамогранітна або тротуарна плитка з різних матеріалів. В комплекті - спеціальна грунтовка. Властивості клею FIXVERT Висока міцність склеювання; ..
2 700.00 грн.
Тактильна плитка керамогранітна
Керамогранітна тактильна плитка служить для вказання напрямку та попередження про перешкоду людей з проблемами зору - сліпих і слабозорих людей. Тактильна плитка з керамограніта насамперед призначена для обладнання місць з високою прохідністю. Увага! Ціна указана за одну плитку. Техні..
650.00 грн.
Тактильна сталева плитка
Тактильна плитка з нержавіючої сталі має відмінні експлуатаційні характеристики, легко монтується. Ціна вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Сталева тактильна плитка може укладатися на будь-яку рівну поверхню, таку як асфальт, бетон, камінь, кераміку, граніт і ін. Мала товщина підкла..
310.00 грн.
Тактильна плитка поліуретанова на самоклейці
Тактильна плитка з поліуретану з нанесеним клейовим шаром дозволяє в лічені хвилини адаптувати необхідну територію для людей з проблемами зору. Властивості поліуретанової плитки і клеєвого складу, посиленого армуючою поліпропіленовою ниткою, дозволяють застосовувати тактильну плитку в приміщеннях..
400.00 грн. 250.00 грн.
Тактильна плитка бетонна
Бетонна тактильна плитка - це тротуарна плитка з армованого бетону зі спеціальним рельєфним малюнком для сліпих пішоходів. Ціну вказано за одну плитку розміром 30x30 см. Які вимоги існують до тактильної плитки? Міцність, Стійкість забарвлення і тактильного малюнку. Міц..
230.00 грн.
Тактильна контрастна поліуретанова плитка
Поліуретанова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Ціну вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Незаперечними перевагами даної плитки в порівнянні з іншими (бетон, кераміка, ПВХ) є: - міцність - універсальність застосування - якісна зовнішня повер..
210.00 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Тактильна поліуретанова плитка серії "Еко"
Тактильна поліуретанова плитка серії "Еко" - це тактильний покажчик для сліпих пішоходів, виготовлений з поліуретанів і відходів виробництва. Тактильна плитка з поліуретану застосовується на вулиці і в приміщеннях з підвищеною прохідністю. За рахунок високих показників зносостійкості, збереже..
195.00 грн.
Тактильна контрастна поліхлорвінілова плитка
Поліхлорвінілова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Тактильна плитка є направляючим та попереджувальним показчиком для людей з вадами зору. Тактильна плитка з поліхлорвінілу (ПВХ), на відміну від поліуретану, не пристосована для використання в умовах низьки..
100.00 грн.
Тактильна ПВХ плитка серії "Еко"
Тактильна ПВХ плитка серії "Еко" - це плитка з рельєфним малюнком, що виготовляється з ПВХ і вторсировини, застосовується для сліпих людей. Тактильна плитка з ПВХ може застосовуватися виключно в приміщеннях з невисокою прохідністю. Ціну вказано за одну плитку розміром 30x30 см. Застос..
95.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019