Тактильна плитка


Тактильна плитка

Купити тактильну плитку для вулиці й приміщень можна з доставкою в будь-який куточок України. Купуючи значні обсяги тактильної плитки, ви отримуєте відповідну знижку.

Тактильна плитка - вказівник, що відноситься до індикаційних і направляючих засобів просторового орієнтування, є важливим і невід'ємним тактильним інформаційним знаком для безпечного руху сліпих людей. Особливо важлива тактильна плитка в якості застережливого орієнтира, забезпечуючи тактильну безпеку за маршрутом, в місцях розгалуження маршруту, в ключових місцях для прийняття рішень. Наявність такої плитки є головною умовою для орієнтування інваліда зору на місцевості.

Радимо переглянути наступні матеріали за темою застосування тактильної плитки:
Тактильна контрастна поліуретанова плитка 500*500 мм.

Поліуретанова плитка розміром 50 на 50 сантиметрів монтується прямо на існуюче дорожнє покриття або підлогу без його демонтажу. Товщина основи всього ..

580 грн.

Тактильна плитка поліуретанова на самоклейці

Тактильна плитка з поліуретану з нанесеним клейовим шаром дозволяє в лічені хвилини адаптувати необхідну територію для людей з проблемами зору. Власти..

280 грн.

Тактильна контрастна поліуретанова плитка 300*300

Поліуретанова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Ціну вказана за одну плитку розміром 30x30 см. Незаперечним..

210 грн.

Клей FIXVERT для тактильної плитки

FIXVERT - це двокомпонентний клей для поліуретанової плитки з приклеюванням в приміщенні і на вулиці до різних основ, таких як асфальт, керамогранітна..

3 200 грн.

Тактильна плитка керамогранітна

Керамогранітна тактильна плитка служить для вказання напрямку та попередження про перешкоду людей з проблемами зору - сліпих і слабозорих людей. Такти..

690 грн.

Тактильна сталева плитка

Тактильна плитка з нержавіючої сталі має відмінні експлуатаційні характеристики, легко монтується. Ціна вказана за одну плитку розміром 30x30 см. ..

390 грн.

Тактильна плитка бетонна

Бетонна тактильна плитка - це тротуарна плитка з армованого бетону зі спеціальним рельєфним малюнком для сліпих пішоходів. Ціну вказано за одну..

250 грн.

Тактильна контрастна поліхлорвінілова плитка

Поліхлорвінілова тактильна плитка 30 х 30 см, товщина основи 2 мм, висота рельєфу 5 мм. Тактильна плитка є направляючим та попереджувальним показчи..

130 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)