Тактильні посібники для сліпих людей


Тактильні посібники для сліпих людей

Тактильні посібники виконуються з тактильно помітним рельєфним зображенням для сліпих людей. Тактильні посібники можуть поєднуватися з контрастним малюнком, набуваючи універсальність застосування посібників і для людей із залишковим зором.
Посібник "Дикі ссавці"

Посібник "Дикі ссавці" представляє собою класифікаційний матеріал і дані наукової систематики, супроводжувані ілюстраціями. Альбоми містять описи т..

3 400 грн.

Посібник "Домашні тварини"

Даний посібник являє собою рельєфне зображення домашніх тварин і їх опис. Посібник призначений для роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного в..

2 500 грн.

Посібник "Домашні птахи"

Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Домашні птахи" виготовлено на ковролиновій основі. До основи липучками прикріплюються різні по структурам ф..

1 750 грн.

Рельєфний посібник "Міський транспорт"

Рельєфний посібник "Міський транспорт" складається з двох альбомів, що містять рельєфні зображення різного транспорту, виконані на прозорому пласти..

1 600 грн.

Посібник "Лісові птахи"

Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Лісові птахи", виготовлений на ковролиновій основі. На основу прикріплюються липучками фігурки птахів. ..

1 600 грн.

Періодична таблиця Менделєєва

Рельєфна таблиця періодичної системи хімічних елементів Менделєєва для сліпих є альбомом, виконаним у рельєфно-графічному і кольоровому плоскодруко..

900 грн.

Рельєфна фізична карта півкуль

Фізична карта півкуль для сліпих складається з рельєфної карти на прозорій полімерній плівці, поєднаної і скріпленої з кольоровою картою, надрукованою..

400 грн.

Посібник Листя дерев

Посібник Листя дерев містить рельєфні малюнки листя різних дерев, виконаних на прозорому пластику з написами Шрифтом Брайля для сліпих. Під кожним про..

300 грн.

Посібник Гриби

Посібник Гриби містить рельєфні малюнки грибів, виконаних на прозорому пластику з написами Шрифтом Брайля для сліпих. Під кожним прозорим листом з рел..

300 грн.

Тактильний глобус

Тактильний глобус має рельєфне зображення материків, островів, меридіанів і паралелей, низин і височин. Тактильний глобус є посібником для сліпих л..

9 000 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)