Тактильні посібники для сліпих людей

Тактильні посібники для сліпих людей

Тактильні посібники виконуються з тактильно помітним рельєфним зображенням для сліпих людей. Тактильні посібники можуть поєднуватися з контрастним малюнком, набуваючи універсальність застосування посібників і для людей із залишковим зором.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тактильний глобус
Тактильний глобус має рельєфне зображення материків, островів, меридіанів і паралелей, низин і височин. Тактильний глобус є посібником для сліпих людей. Ця настільна модель являє собою стандартний 30 сантиметровий глобус, покритий тактильним прозорим пластиковим накладенням. Металева підставк..
9 000.00 грн.
Посібник "Дикі ссавці"
Посібник "Дикі ссавці" представляє собою класифікаційний матеріал і дані наукової систематики, супроводжувані ілюстраціями. Альбоми містять описи тварин в плоскодрукованому та брайлівському варіантах. Представлений дидактичний матеріал охоплює всі шкільні програмні курси, пов'язані з вивчення..
3 400.00 грн.
Посібник "Домашні тварини"
Даний посібник являє собою рельєфне зображення домашніх тварин і їх опис. Посібник призначений для роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку і може бути використано як в спеціальних навчально-виховних установах, так і в колі сім'ї. Параметри Альбомів - 2. Формат 320..
2 500.00 грн.
Посібник "Домашні птахи"
Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Домашні птахи" виготовлено на ковролиновій основі. До основи липучками прикріплюються різні по структурам фігурки домашніх птахів. склад півень, курка, курчата, гусак, гуска, гусенята, качка, каченята. ..
1 750.00 грн.
Рельєфний посібник "Міський транспорт"
Рельєфний посібник "Міський транспорт" складається з двох альбомів, що містять рельєфні зображення різного транспорту, виконані на прозорому пластику і суміщені з кольоровим зображенням транспорту на папері. Кожен малюнок має написи шрифтом Брайля з назвою малюнка і назвами окремих елементів. ..
1 600.00 грн.
Посібник "Лісові птахи"
Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Лісові птахи", виготовлений на ковролиновій основі. На основу прикріплюються липучками фігурки птахів. склад сокіл, голуб, ластівка, шпак, дятел, сорока, Гава, сова, снігур. Посібник приз..
1 600.00 грн.
Періодична таблиця Менделєєва
Рельєфна таблиця періодичної системи хімічних елементів Менделєєва для сліпих є альбомом, виконаним у рельєфно-графічному і кольоровому плоскодрукованому варіантах, що має коротку довідку і пояснення до таблиці. Параметри Формат 490х400 мм. Брайлівських аркушів - 8, Плоско..
900.00 грн.
Рельєфна фізична карта півкуль
Фізична карта півкуль для сліпих складається з рельєфної карти на прозорій полімерній плівці, поєднаної і скріпленої з кольоровою картою, надрукованою на щільному папері. Умовні позначення і вихідні дані, виконані тим же способом, додаються до основної карти. Посібник дозволяє вивчити фізичну..
450.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019