Тактильні посібники для сліпих людей


Тактильні посібники для сліпих людей

Тактильні посібники виконуються з тактильно помітним рельєфним зображенням для сліпих людей. Тактильні посібники можуть поєднуватися з контрастним малюнком, набуваючи універсальність застосування посібників і для людей із залишковим зором.
Тактильний глобус

Тактильний глобус має рельєфне зображення материків, островів, меридіанів і паралелей, низин і височин. Тактильний глобус є посібником для сліпих люде..

7 800 грн.

Посібник "Дикі ссавці"

Посібник "Дикі ссавці" представляє собою класифікаційний матеріал і дані наукової систематики, супроводжувані ілюстраціями. Альбоми містять ..

4 000 грн.

Атлас мап з історії середніх століть 6 кл.

Посібник являє собою атлас рельєфних мап до підручника Є.В. Агібалова Історія середніх століть для 6 класу. Альбом містить опис плоскодрукованим і шри..

4 000 грн.

Посібник "Домашні тварини"

Даний посібник являє собою рельєфне зображення домашніх тварин і їх опис. Посібник призначений для роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного в..

3 500 грн.

Політико-адміністративна Мапа Європи

Дане видання дозволить незрячому читачеві вивчити політичну мапу Європи: кордони держав, їх столиці, приналежність окремих територій тієї чи іншої дер..

3 000 грн.

Політична Мапа Північної і Центральної Америки

Даний посібник дозволить незрячому учню вивчити політичну мапу Північної і Центральної Америки: кордони держав, штатів, провінцій, їх столиці, великі ..

2 500 грн.

Посібник "Домашні птахи"

Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Домашні птахи" виготовлено на ковролиновій основі. До основи липучками прикріплюються різні по струк..

2 400 грн.

Рельєфний посібник "Міський транспорт"

Рельєфний посібник "Міський транспорт" складається з двох альбомів, що містять рельєфні зображення різного транспорту, виконані на прозорому..

2 200 грн.

Посібник "Лісові птахи"

Посібник для сліпих і слабозорих дітей "Лісові птахи", виготовлений на ковролиновій основі. На основу прикріплюються липучками фігурки пт..

2 200 грн.

Рельєфна мапа зоряного неба

Посібник Мапа зоряного неба розроблено відповідно до мапи додатку VII до підручника Б.А. Воронцова-Вельямінова "Астрономія" для 10 кл. - Мос..

2 000 грн.

Політична рельєфна Мапа Африки

Посібник Політична мапа Африки дозволить незрячим учням вивчити політико-адміністративну структуру Африки: кордони держав, їх столиці, окремі великі м..

2 000 грн.

Нотна грамота

Посібник Нотна грамота призначене для незрячих музикантів, які починають вивчати ноти за системою Брайля. У нього включені позначення, загальні для рі..

2 000 грн.

Політико-адміністративна рельєфна Мапа Азії

Даний посібник дозволить незрячому учню вивчити політико-адміністративну мапу Азії: кордони держав, їх столиці, окремі великі міста, приналежність різ..

1 700 грн.

Політична Мапа Австралії та Океанії

Рельєфно-графічний посібник Політична мапа Австралії і Океанії дасть можливість незрячим учням вивчити політичну карту даної території: кордони держав..

1 300 грн.

Політична мапа Південної Америки

Даний посібник дозволить незрячому читачеві вивчити політичну мапу Південної Америки: кордони держав, їх столиці, великі міста, річки і великі озера. ..

1 250 грн.

Періодична таблиця Менделєєва

Рельєфна таблиця періодичної системи хімічних елементів Менделєєва для сліпих є альбомом, виконаним у рельєфно-графічному і кольоровому плоскодрукован..

1 200 грн.

Рельєфна фізична мапа півкуль

Фізична мапа півкуль для сліпих складається з рельєфної мапи на прозорій полімерній плівці, поєднаної і скріпленої з кольоровою мапою, надрукованою на..

750 грн.

Посібник Листя дерев

Посібник Листя дерев містить рельєфні малюнки листя різних дерев, виконаних на прозорому пластику з написами Шрифтом Брайля для сліпих. Під кожним про..

400 грн.

Посібник Гриби

Посібник Гриби містить рельєфні малюнки грибів, виконаних на прозорому пластику з написами Шрифтом Брайля для сліпих. Під кожним прозорим листом з рел..

400 грн.

Конструктор-посібник "Правила дорожнього руху"

Ціль гри: Знайомство дітей з правилами дорожнього руху. Розвиток мови, логічного мислення, пам'яті, уваги, уяви, дрібної моторики, орієнту..

2 200 грн.

Гра-посібник "Літні канікули

Ціль гри: Знайомство дітей з порою року «літо» в ігровій формі. Розвиток мови, логічного мислення, пам'яті, уваги, дрібної мот..

1 500 грн.

Гра-посібник "Зимові канікули

Ціль гри: Знайомство дітей з часом року «зима» в ігровій формі. Розвиток мови, логічного мислення, пам'яті, уваги, дрібної мот..

1 500 грн.

Гра театр-казка для дітей "Два жадібних ведмежати"

Ціль гри: Розвиток мови, логічного мислення, пам'яті, уваги, дрібної моторики, художньо-естетичного сприйняття, орієнтування в просторі незрячи..

1 500 грн.

Гра театр-казка для дітей "Ріпка"

Ціль гри: Розвиток мови, логічного мислення, пам'яті, уваги, дрібної моторики, художньо-естетичного сприйняття, орієнтування в просторі у незря..

1 250 грн.

Показано з 1 по 24 із 29 (всього сторінок: 2)