Таблички для сліпих людей

Таблички для сліпих людей

Таблички для сліпих людей мають тактильно відчутні написи, можуть мати звуковий інформаційний пристрій, добре помітний контрастний шрифт для слабозорих людей.

Сучасні норми доступності вимагають, щоб табличка була інформативна для людей з ослабленим зором або сліпих людей і навіть незалежно чи знають вони шрифт Брайля або звичайний шрифт. Для цього інформація подається відразу декількома способами:

  • Добре видимий контрастний шрифт достатнього розміру.
  • Буква звичайного шрифту виконана рельєфно, щоб напис міг бути прочитаним незрячими людьми, які знають звичайний шрифт.
  • Інформація подається шрифтом Брайля, що дозволяє сліпим людям, які знають шрифт Брайля, але не знають звичайний шрифт, отримати інформацію. Специфіка читання шрифту Брайля в тому, що набагато зручніше читати написи на горизонтальній або нахиленійй поверхні, тому на деяких табличках елементи з написом шрифтом Брайля розташовуються під нахилом.
  • Текстова інформація на табличці дублюється мовним повідомленням, що активується при натисканні на кнопку. Це дозволяє отримати інформацію тим, хто не має навичок читання ні шрифту Брайля, ні звичайного рельєфного шрифту.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тактильно-звукова табличка під золото
Мовна табличка для сліпих - це інформаційний покажчик, який подає інформацію різними способами: великим контрастним рельєфним шрифтом, шрифтом Брайля та за допомогою мовного інформатора. Мовні тактильні таблички для сліпих випускаються в двох розмірах. Розмір необхідно вибрати при замовленні...
1 600.00 грн.
Тактильно-звукова табличка з нахилом
Тактильно-звукова табличка з нахилом дозволяє легко прочитати напис шрифтом Брайля для сліпих на похилій поверхні, скористатися кнопкою для отримання мовної інформації. Параметри Габаритний розмір 180х280х40 мм. Час відтворення файлу 180 сек. Тактильна поверхня: монохром. ..
1 500.00 грн.
Тактильно-звукова табличка
Тактильно звукова табличка для сліпих - це інформаційний покажчик, який подає інформацію різними способами: великим контрастним рельєфним шрифтом, шрифтом Брайля та за допомогою мовного інформатора. Мовні тактильні таблички для сліпих випускаються в двох розмірах. Розмір необхідно вибрати при..
1 400.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019