Таблички для сліпих людей


Таблички для сліпих людей

Таблички для сліпих людей мають тактильно відчутні написи, можуть мати звуковий інформаційний пристрій, добре помітний контрастний шрифт для слабозорих людей.

Сучасні норми доступності вимагають, щоб табличка була інформативна для людей з ослабленим зором або сліпих людей і навіть незалежно чи знають вони шрифт Брайля або звичайний шрифт. Для цього інформація подається відразу декількома способами:

  • Добре видимий контрастний шрифт достатнього розміру.
  • Буква звичайного шрифту виконана рельєфно, щоб напис міг бути прочитаним незрячими людьми, які знають звичайний шрифт.
  • Інформація подається шрифтом Брайля, що дозволяє сліпим людям, які знають шрифт Брайля, але не знають звичайний шрифт, отримати інформацію. Специфіка читання шрифту Брайля в тому, що набагато зручніше читати написи на горизонтальній або нахиленійй поверхні, тому на деяких табличках елементи з написом шрифтом Брайля розташовуються під нахилом.
  • Текстова інформація на табличці дублюється мовним повідомленням, що активується при натисканні на кнопку. Це дозволяє отримати інформацію тим, хто не має навичок читання ні шрифту Брайля, ні звичайного рельєфного шрифту.

У цій категорії немає товарів