Планшетні комп'ютери


Планшетні комп'ютери

Планшети не так давно увійшли в побут сліпих користувачів. Спочатку торували шлях сенсорні смартфони, а потім вже замість ноутбуків, через збільшення ціни, потихеньку стали купувати планшети. Якщо ти освоїв сенсорний екран телефону, то що заважає ще з більшим комфортом використовувати планшет з ще більшим екраном? Та й зручніше планшет в багатьох ситуаціях. Не будеш же тягати ноут з собою в подорож і на пляж, не станеш на нього знімати ранок своєї дитини в дитячому саду. Так-так, незрячі батьки також хочуть залишити для своєї дитини пам'ять про дитинство і найцікавіші події.

Шановні покупці! Ми можемо налаштувати для вас будь-який планшет Samsung, якщо він доступний для закупівель у ритейлера. З планшетами інших виробників ми не працюємо. Якщо вам не потрібні спеціальні налаштування планшета для незрячих - не встановлюйте відповідну галочку при замовленні і ви отримаєте стандартний планшет з офіційною гарантією виробника за хорошою ціною.


Порівняння товарів (0)IVEO

IVEO - комплексний інструмент роботи з текстом та графікою з використанням візуального, тактильного та звукового каналів сприйняття для людей з пробле..

48 000 грн.

Портативний органайзер Pronto

Органайзер Pronto 18 V3 є портативним засобом для сліпих і слабозорих людей. Організатор дозволяє оперативно і незалежно від місця знаходження вико..

220 000 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)