Настільні годинники для сліпих та слабозорих людей

Настільні годинники для сліпих та слабозорих людей

Настільні годинники для сліпих і слабозорих людей відрізняються тим, що озвучують після натискання на кнопку або по іншому заданому алгоритму, поточний час і, часто - температуру.

Мовні настільні годинники дозволяють не тільки дізнатися поточний час, але і самостійно вмикати та вимикати будильник, коригувати час, змінювати сигнали будильника.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Великий годинник з мовними підказками
Великий годинник, що говорить з живленням від мережі і пультом дистанційного керування можна повісити на стіну або поставити на стіл. Великі, добре помітні цифри, що світяться добре видно навіть людям з ослабленим зором і при будь-якому освітленні. На табло відображається не тільки час, а й дата,..
500.00 грн.
Немає в наявності
Годинник-будильник з мовним виходом
Годинник, який говорить російською мовою, у формі яблука, з невеликим рідкокристалічним дисплеєм і вибором з 5 різних мелодій для будильника. Дисплей освітлюється блакитним світлодіодним підсвічуванням. • Голосове повідомлення про поточний час і температуру. Повідомлення промовляється жіночим..
390.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Годинник з будильником, що говорить
Годинник, що розмовляє російською мовою, і може повідомити поточний час, температуру, допомогти прокинутись вам вранці, заспівавши півнем або зозулею. Екран достатньо великий, цифри великі - видно добре, підсвітки немає. Попереджаємо, що при установці часу й будильника, виборі режимів, годинн..
130.00 грн.
Базовано на 20 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019