Svárovský, s.r.o. (Чехія)

Провідний виробник тактильних тростин з Чехії Svárovský, s.r.o. Демократичні ціни та висока якість продукції для незрячих дозволили цьому виробникові вийти в лідери європейського ринку по тростинам. Якісні сплави алюмінію і композит, ручки від дерева до натуральної шкіри, наконечники від традиційних пальчикових до ротаційних керамічних - всі товари для незрячих цього виробника варті уваги.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Змінні наконечники для тростини (різні)
Змінні наконечники для тростин чеського виробництва, які мають гачкове кріплення за шнур. Наконечники можна легко міняти, для цього необхідно потягнути за наконечник, щоб його посадочна частина вийшла з тростини, зняти із гачка шнур і надіти на петлю шнура новий наконечник. Обережно, не впустіть ..
0.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тростина чеська комбінована із сплаву алюмінія
Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих. Тростина має 4 ланки, з яких дві складаються телескопічно, а інші відокремлюються. Це дозволяє регулювати довжину тростини залежно від зросту незрячої людини або від умов її застосування. Купивши тростину цієї конструкції, ви по ходу руху змо..
900.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тростина чеська тактильна для людей з вадами зору
Високоякісна чеська палиця тактильна для сліпих розкладна із п'яти ланок та змінним наконечником. Переваги конструкції з 5-ти ланок полягають в тому, що в складеному стані наконечник ніколи не буде контактувати з руків'ям тростини і не забруднить його. Тростина має ручку з екологічно чистої д..
850.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тростина чеська тактильна складна композитна
Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих з композитних матеріалів. Унікальне поєднання міцності і легкості (всього 180 грам)! 5 сегментів тростини дозволяють їй мати дуже компактний розмір, а ще при складанні наконечник тростини ніяк не стикається з ручкою і не може її забруднити. ..
1 400.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Тростина чеська тактильна телескопічна зі сплаву алюмінію
Високоякісна чеська тактильна тростина для незрячих. Переваги телескопічної конструкції в тому, що навіть по ходу руху ви зможете змінити її довжину при необхідності. Довжина тростини змінюється в дуже широкому діапазоні.   Також ми рекомендуємо цю тростину як сигнальну для слабозори..
900.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019