Svárovský, s.r.o. (Чехія)

Svárovský, s.r.o. (Чехія)
Провідний виробник тактильних тростин з Чехії Svárovský, s.r.o. Демократичні ціни та висока якість продукції для незрячих дозволили цьому виробникові вийти в лідери європейського ринку по тростинам. Якісні сплави алюмінію і композит, ручки від дерева до натуральної шкіри, наконечники від традиційних пальчикових до ротаційних керамічних - всі товари для незрячих цього виробника варті уваги.Змінні наконечники для тростини (різні)

Змінні наконечники для тростин чеського виробництва, які мають гачкове кріплення за шнур. Наконечники можна легко міняти, для цього необхідно потяг..

0 грн.

Тростина чеська комбінована 6 ланок

Найновіша розробка від чеського виробника тактильних тростин для сліпих - комбінована тростина з шести ланок, одна з яких має телескопічний спосіб скл..

1 600 грн.

Тростина чеська комбінована із сплаву алюмінія

Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих. Тростина має 4 ланки, з яких дві складаються телескопічно, а інші відокремлюються. Це дозволяє регу..

950 грн.

Тростина чеська розкладна алюмінієва 5 ланок

Високоякісна чеська палиця тактильна для сліпих розкладна із п'яти ланок та змінним наконечником. Переваги конструкції з 5-ти ланок полягають в..

800 грн.

Тростина чеська тактильна складна композитна

Високоякісна чеська тактильна тростина для сліпих з композитних матеріалів. Унікальне поєднання міцності і легкості (всього 180 грам)! 5 сегментів ..

1 400 грн.

Тростина чеська тактильна телескопічна зі сплаву алюмінію

Високоякісна чеська тактильна тростина для незрячих. Переваги телескопічної конструкції в тому, що навіть по ходу руху ви зможете змінити її довжин..

950 грн.

Шкіряний чохол для тростини

Шкіряний чохол для чеської складної або комбінованої тростини. Колір - чорний, коричневий. ..

550 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)