Посібники для вивчення Брайля

 Посібники для вивчення Брайля

Пропонуємо купити різні пристосування для більш легкого і ефективного освоєння письма шрифтом Брайля для сліпих. Серед представлених товарів, традиційні рядки для набору букв і слів за допомогою штифтів, а також електронне пристосування для тренування написання букв шрифтом Брайля.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Умка-01"
Розмовляючий самовчитель "Умка-01" допоможе в освоєнні шрифту Брайля для сліпих в ігровій формі, озвучуючи "набрані" за допомогою шести кнопок букви і цифри. Технічні характеристики самовчителя шрифту Брайля для сліпих шестикрапка в масштабі 5:1, кожна точка встановлю..
2 300.00 грн.
Набір тактильних цифр із шрифтом Брайля
Тактильні цифри розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні цифр обох типів. Набір тактильних цифр містить 49 цифр, 35 знаків з нанесеним на них шрифтом Брайля. Матеріал - полістирол. Набір упакований в прозору коробку. ..
1 430.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (рос.)
Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні російських літер обох типів. Набір тактильних літер (рос.) складається з 33 літер російського алфавіту з нанесеним на них шрифтом Брайля. Матеріал - полістирол. Набір упаков..
1 400.00 грн.
Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Бральбука"
Розмовляючий самовчитель Брайльбука служить для вивчення, закріплення і перевірки знання шрифту Брайля російською мовою. На невеликому планшеті розміром 135х82х17 мм розташовані 30 кнопок з різними буквами російського алфавіту, підписаними шрифтом Брайля. При натисканні на кнопку звучить відп..
1 500.00 грн. 1 350.00 грн.
Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (англ.)
Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні латинських літер обох типів. Набір тактильних літер (англ.) складається з 28 літер англійського алфавиту з нанесенним на них шрифтом Брайля Матеріал - полістирол. Набір упак..
1 150.00 грн.
Табличка шрифту Брайля
Табличка містить літери російського алфавіту, цифри, розділові знаки і  знаки арифметичних дій з підписами шрифтом Брайля. Матеріал, з якого зроблена азбука - пластик ПВХ, колір жовтий, шрифт чорного кольору, висота підйому шрифту 0,7 мм, тип кріплення - алюмінієва рамка. Розмір: 375..
1 000.00 грн.
Трирядковий набір для вивчення Брайля
Спеціальний набір для вивчення Брайля являє собою компактну дерев'яну коробочку з трьома рядками по 10 символів , кожен з яких має 6 отворів. Вставляючи металеві штифти у відповідні отвори (у комплекті 180 штифтів ), можна набирати різні літери і слова по системі Брайля, а також здійснювати їх чи..
750.00 грн.
Магнітний набір цифр
Магнітний набір цифр з брайлівськими позначеннями складається з двох комплектів цифр від 1 до 9, трьох нулів, чотирьох знаків арифметичних дій і знака "дорівнює". Розмір однієї цифри приблизно 45 * 35 * 8 мм. Цифри виготовлені з жорсткого пластика різних кольорів. ..
475.00 грн.
Магнітний набір латинського алфавіта
Магнітний набір включає букви англійського алфавіту з брайлівськими позначеннями для сліпих людей. Букви виготовлені з жорсткого пластика різного кольору. Приблизний розмір кожної букви становить 45 * 35 * 8 мм. ..
475.00 грн.
Азбука-колодка по Брайлю
Рядок Брайлівський набірний для опанування шрифта Брайля для сліпих являє собою дерев'яну колодку, розділену на 10 клітин по 6 отворів у кожній. За допомоги шести металевих штифтів у кожній клітинці можна записати букву, цифру чи інші знаки алфавіту по системі Брайля для сліпих. Зазвичай, такий н..
450.00 грн.
Брайлівська шестикрапка-тренажер
Брайлівська шестикрапка-тренажер являє собою паралеллепіпет з однією умовною клітинкою приладу Брайля, збільшеною приблизно в півтора рази. Усередині клітини розташовані 6 стрижнів, які, при натисканні на них грифелем, провалюються на зворотну сторону, утворюючи рельєфну точку. Таким чином, можна..
400.00 грн.
Подвійна шестикрапка
Подвійна шестикрапка в масштабі один до десяти для вивчення шрифту Брайля для сліпих. Коробочка з шестікрапок виготовлена з дерева, дерев'яні штифти довжиною 3 і діаметром 1 сантиметрів вставляються у відповідні отвори шестикрапок. Даний посібник може бути корисним на самому ранньому етапі ви..
300.00 грн.
Знято з виробництва
Магнітний цифровий набір з брайлівськими позначками
Цифровий набір з брайлівськими підписами дозволяє незрячій дитині вивчити як написання цифр і знаків плоскопечатним шрифтом, так і шрифтом Брайля для сліпих. Крім того, магнітний набір є захоплюючою грою, що розвиває дрібну моторику і сенсорне сприйняття дитини, навичок складання і рішення матема..
200.00 грн.
Кубик-буква Брайля
Кубик-буква брайлівського алфавіту являє собою кубик зі стороною 3 сантиметри і трьома рухливими площинами . Обертаючи кожну з площин , можна домогтися щоб на передній грані кубика було 0 точок, тільки ліва, тільки права або обидві. Таким чином, кубик дозволяє сформувати будь-яку букву брайлівськ..
100.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019