Посібники для вивчення Брайля


 Посібники для вивчення Брайля

Пропонуємо купити різні пристосування для більш легкого і ефективного освоєння письма шрифтом Брайля для сліпих. Серед представлених товарів, традиційні рядки для набору букв і слів за допомогою штифтів, а також електронне пристосування для тренування написання букв шрифтом Брайля.
Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Умка-02У"

Україномовний самовчитель "Умка-02У" допоможе в освоєнні шрифту Брайля для незрячих в ігровій формі, озвучуючи "набрані" за допо..

3 200 грн.

Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Умка-01"

Розмовляючий самовчитель "Умка-01" допоможе в освоєнні шрифту Брайля для сліпих в ігровій формі, озвучуючи "набрані" за допомого..

3 200 грн.

Абетка-брайлетка

Абетка-брайлетка це навчальний посібник з тактильними кольоровими малюнками для вивчення шрифта Брайля українскою мовою. Посібник призначений для незр..

2 775 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (рос.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні російських літер обох типів. Набір ..

2 000 грн.

Набір тактильних літер із шрифтом Брайля (англ.)

Тактильні літери розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні латинських літер обох типів. Набір ..

2 000 грн.

Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Бральбука"

Розмовляючий самовчитель Брайльбука служить для вивчення, закріплення і перевірки знання шрифту Брайля російською мовою. На невеликому планшеті роз..

2 000 грн.

Посібник Знаки транскрипції англійської мови

Посібник Знаки транскрипції, основні відомості про звуки англійської мови та їх символьне зображення дозволить незрячим студентам і школярам самостійн..

1 750 грн.

Азбука в картинках

Азбука в картинках російською мовою з рельєфними зображеннями і шрифтом Брайля призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Кожній бу..

1 500 грн.

Табличка шрифту Брайля

Табличка містить літери російського алфавіту, цифри, розділові знаки і  знаки арифметичних дій з підписами шрифтом Брайля. Матеріал, з якого з..

1 400 грн.

Казка Колобок англійською

Ілюстрована казка Колобок англійською мовою зі шрифтом Брайля, рельєфними і кольоровими малюнками призначена для вивчення англійської мови незрячими і..

900 грн.

Трирядковий набір для вивчення Брайля

Спеціальний набір для вивчення Брайля являє собою компактну дерев'яну коробочку з трьома рядками по 10 символів , кожен з яких має 6 отворів. Встав..

750 грн.

Брайлівський короткопис для сліпих англійською

Брайлівський краткопісь англійською представляє собою таблицю скорочень, прийнятих для англійської мови при друці літератури. Параметри, Мова..

700 грн.

Азбука-колодка по Брайлю

Рядок Брайлівський набірний для опанування шрифта Брайля для сліпих являє собою пластикову колодку, розділену на 10 клітин по 6 отворів у кожній. За д..

550 грн.

Магнітний набір цифр

Магнітний набір цифр з брайлівськими позначеннями складається з двох комплектів цифр від 1 до 9, трьох нулів, чотирьох знаків арифметичних дій і знака..

475 грн.

Магнітний набір латинського алфавіта

Магнітний набір включає букви англійського алфавіту з брайлівськими позначеннями для сліпих людей. Букви виготовлені з жорсткого пластика різно..

475 грн.

Брайлівська шестикрапка-тренажер

Брайлівська шестикрапка-тренажер являє собою паралеллепіпет з однією умовною клітинкою приладу Брайля, збільшеною приблизно в півтора рази. Усередині ..

450 грн.

Емоційний куб Брайлівської шестикрапки

Куб зі збільшеною моделлю шестикрапки шрифту Брайля для початкового навчання за системою Брайля для сліпих людей. На інших гранях куба тактильні ем..

405 грн.

Магнітний цифровий набір з брайлівськими позначками

Цифровий набір з брайлівськими підписами дозволяє незрячій дитині вивчити як написання цифр і знаків плоскопечатним шрифтом, так і шрифтом Брайля для ..

220 грн.

Кубик-буква Брайля

Кубик-буква брайлівського алфавіту являє собою кубик зі стороною 3 сантиметри і трьома рухливими площинами . Обертаючи кожну з площин , можна домогтис..

120 грн.

Набір тактильних цифр із шрифтом Брайля

Тактильні цифри розміром 5,5 см з нанесеними позначеннями шрифтом Брайля допомагають незрячим дітям у вивченні цифр обох типів. Набір тактильних ци..

2 000 грн.

Подвійна шестикрапка

Подвійна шестикрапка в масштабі один до десяти для вивчення шрифту Брайля для сліпих. Коробочка з шестікрапок виготовлена з дерева, дерев'яні штифт..

300 грн.

Показано з 1 по 21 із 21 (всього сторінок: 1)