Сонар ООО НПО (Росія)

Сонар ООО НПО (Росія)

З 2005 року ООО "НПО "Сонар", об'єднуючи досвід і напрацювання Балтійського Державного Технічного Університету "Военмех" імені Д.Ф. Устинова, досвід реабілітації інвалідів зору Санкт-Петербурзького Центру медико-соціальної реабілітації для інвалідів зору, розробляє і виробляє різного роду технічні засоби для незрячих та слабозорих людей, що допомагають інвалідам в орієнтуванні, навчальній та трудовій діяльності, побуті. Деякі розробки ООО "НПО "Сонар" веде спільно з іноземними фахівцями. В Санкт-Петербурзі продукція ТОВ НВО "Сонар" представлена на постійно діючій виставці в Професійно-реабілітаційному центрі.

Можна критикувати "Сонар" за високі ціни, можна дорікати за неергономічність приладів, проте потрібно віддати належне, що це незаперечний лідер в розробці і виробництві тифлосзасобів на всьому пострадянському просторі. Деякі зразки продукції "Сонар" навіть не мають аналогів у світі, інші успішно конкурують з іноземними аналогами за ціною.

З листопада 2014 тифлозасоби, вироблені ООО НПО "Сонар", доступні українським незрячим в Магазині для незрячих за середньоросійськими цінами.




Визначник кольору "Радуга-02"

Портативний електронний прилад для визначення кольору з голосовим виходом "Радуга-02" є спеціальним приладом для сліпих людей, що дозволяє б..

3 000 грн.

Електронний компас "Пеленг-01"

Електронний компас для сліпих "Пеленг-01" дозволяє самостійно визначати сторони світу і дотримуватися заданого напрямку навіть повністю сліп..

3 000 грн.

Мовні ручні ваги (Безмен) "Сонар-Б3"

Мовні ваги ручні, як їх ще називають кантер або безмен для сліпих, вимірюють вагу до 15 кг з точністю до 20 грам. Мовні ваги є електронним тифлоприлад..

3 500 грн.

Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Умка-01"

Розмовляючий самовчитель "Умка-01" допоможе в освоєнні шрифту Брайля для сліпих в ігровій формі, озвучуючи "набрані" за допомого..

3 200 грн.

Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Умка-02У"

Україномовний самовчитель "Умка-02У" допоможе в освоєнні шрифту Брайля для незрячих в ігровій формі, озвучуючи "набрані" за допо..

3 200 грн.

Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1

Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1 відрізняється від моделі 5УФ-В4 тим, що датчик вібрації у нього вмонтовано в корпус. Це має деякі обмеже..

4 500 грн.

Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-04

Будівельний рівень "Горизонт 04" ідентичний за технічними характеристиками, управлінням і технічному обслуговуваню з приладом "Горизонт 05". Єдиною..

1 100 грн.

Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-05

Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-05 є технічним засобом реабілітації для сліпих і призначений для невізуального контролю відхилення ..

1 500 грн.

Звуковий таймер-індикатор рівня рідини “Капля-01”

Датчик-таймер стане хорошим помічником на кухні для слабозорих і навіть тотально сліпих людей. Датчик здатний визначати рівень рідини в посуді, а тайм..

800 грн.

Маячок-таймер "Эхо"

Звуковий таймер-маячок дозволяє сліпим людям зручно засікати необхідний проміжок часу, а також знаходити сам маячок або маркірований ним предмет за до..

550 грн.

Мовний радіо-термометр "Градус-радіо-01"

Мовний радіо-термометр є технічним засобом реабілітації для сліпих та призначений для вимірювання температури повітря як у приміщенні, так і за його м..

1 300 грн.

Мовний термометр для вулиці "Градус-05"

Мовний термометр для сліпих "Градус-05" вимірює температуру повітря або рідини в широкому температурному діапазоні. Пристрій вуличного термометра "..

1 700 грн.

Прилад для аудіо маркування предметів "Мітка-01"

Мовний маркувальник "Мітка-01" - це прилад для маркування побутових та інших предметів шляхом запису аудіо повідомлень із прив'язкою до RFID-мітки ..

3 700 грн.

Розмовляючий багатоканальний бездротовий термометр Градус-Радіо-02

Мовний багатоканальний бездротовий термометр Градус-Радіо-02 призначений для дистанційного визначення температури в приміщенні і на вулиці. З додатков..

2 000 грн.

Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В4

Ультразвуковий ліхтар СОНАР-5УФ-В4 є технічним засобом реабілітації для сліпих, використовується на додаток до звичайної тростини для сліпих і признач..

5 000 грн.

Шаховий годинник для сліпих "Шанс-01"

Шаховий годинник для сліпих "Шанс-01" - це шаховий годинники з голосовим оповіщенням сліпих гравців без візуального відображення часу на табло. ..

4 800 грн.

Показано з 1 по 16 із 16 (всього сторінок: 1)