Сонар ООО НПО (Росія)

З 2005 року ООО "НПО "Сонар", об'єднуючи досвід і напрацювання Балтійського Державного Технічного Університету "Военмех" імені Д.Ф. Устинова, досвід реабілітації інвалідів зору Санкт-Петербурзького Центру медико-соціальної реабілітації для інвалідів зору, розробляє і виробляє різного роду технічні засоби для незрячих та слабозорих людей, що допомагають інвалідам в орієнтуванні, навчальній та трудовій діяльності, побуті. Деякі розробки ООО "НПО "Сонар" веде спільно з іноземними фахівцями. В Санкт-Петербурзі продукція ТОВ НВО "Сонар" представлена на постійно діючій виставці в Професійно-реабілітаційному центрі.

Можна критикувати "Сонар" за високі ціни, можна дорікати за неергономічність приладів, проте потрібно віддати належне, що це незаперечний лідер в розробці і виробництві тифлосзасобів на всьому пострадянському просторі. Деякі зразки продукції "Сонар" навіть не мають аналогів у світі, інші успішно конкурують з іноземними аналогами за ціною.

З листопада 2014 тифлозасоби, вироблені ООО НПО "Сонар", доступні українським незрячим в Магазині для незрячих за середньоросійськими цінами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Інфрачервоний детектор перешкод "Луч-01"
Інфрачервоний детектор перешкод "Луч-01" для сліпих попереджає про наявність перешкод на шляху сліпої людини. Компактні розміри і мінімальна вага приладу дозволяють носити його в кишені. Увага! Інфрачервоний детектор "Луч-01" для ідентифікації перешкоди використовує інфрачервоний промінь...
1 370.00 грн.
Знято з виробництва
Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-04
Будівельний рівень "Горизонт 04" ідентичний за технічними характеристиками, управлінням і технічному обслуговуваню з приладом "Горизонт 05". Єдиною відмінністю є його менша база - 120 мм замість 400, і відсутність бульбашкового індикатора. Повністю незряча людина після ознайомлення з інструкц..
1 000.00 грн.
Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-05
Будівельний рівень із звуковою індикацією ГОРИЗОНТ-05 є технічним засобом реабілітації для сліпих і призначений для невізуального контролю відхилення поверхні від горизонтального, вертикального або будь-якого заздалегідь заданого кутового положення. Відхилення від обраного положення индицируется ..
1 200.00 грн.
Визначник кольору "Радуга-02"
Портативний електронний прилад для визначення кольору з голосовим виходом "Радуга-02" є спеціальним приладом для сліпих людей, що дозволяє без сторонньої допомоги визначати колір однотонної непрозорої, недзеркальної поверхні. Інформація надається користувачеві у вигляді мовних повідомлень через в..
2 500.00 грн.
Електронний компас "Пеленг-01"
Електронний компас для сліпих "Пеленг-01" дозволяє самостійно визначати сторони світу і дотримуватися заданого напрямку навіть повністю сліпим людям. Технічні характеристики компаса для сліпих запам'ятовування обраного напрямку і утримання на курсі, тональна індикація відхилення..
2 200.00 грн.
Звуковий таймер-індикатор рівня рідини “Капля-01”
Датчик-таймер стане хорошим помічником на кухні для слабозорих і навіть тотально сліпих людей. Датчик здатний визначати рівень рідини в посуді, а таймер можна використовувати, щоб засікти заданий час при приготуванні їжі або інших потреб. Технічні характеристики датчика-таймера датчик..
650.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маячок-таймер "Эхо"
Звуковий таймер-маячок дозволяє сліпим людям зручно засікати необхідний проміжок часу, а також знаходити сам маячок або маркірований ним предмет за допомогою хлопка в долоні і відповідного звукового сигналу. Технічні параметри звукового маячка-таймера для сліпих Звуковий маячок для сл..
450.00 грн.
Мовні ручні ваги (Безмен) "Сонар-Б3"
Мовні ваги ручні, як їх ще називають кантер або безмен для сліпих, вимірюють вагу до 15 кг з точністю до 20 грам. Мовні ваги є електронним тифлоприладом, спеціально розробленим для сліпих людей. Конструкція мовних ручних ваг для сліпих Портативні ваги з мовним інтерфейсом складаються з ос..
2 600.00 грн.
Мовний радіо-термометр "Градус-радіо-01"
Мовний радіо-термометр є технічним засобом реабілітації для сліпих та призначений для вимірювання температури повітря як у приміщенні, так і за його межами. При використанні додаткового спеціального датчика (поставляється окремо) є можливість вимірювання температури рідини, в тому числі харчової...
1 210.00 грн.
Мовний самовчитель брайлівського шрифту "Умка-01"
Розмовляючий самовчитель "Умка-01" допоможе в освоєнні шрифту Брайля для сліпих в ігровій формі, озвучуючи "набрані" за допомогою шести кнопок букви і цифри. Технічні характеристики самовчителя шрифту Брайля для сліпих шестикрапка в масштабі 5:1, кожна точка встановлю..
2 300.00 грн.
Мовний термометр для вулиці "Градус-05"
Мовний термометр для сліпих "Градус-05" вимірює температуру повітря або рідини в широкому температурному діапазоні. Пристрій вуличного термометра "Градус-05" являє собою внутрішній блок з кнопками управління і гучномовцем, гнучкого кабелю з датчиком. Кабель приєднується до внутрішнього блоку і ви..
1 550.00 грн.
Прилад для аудіо маркування предметів "Мітка-01"
Мовний маркувальник "Мітка-01" - це прилад для маркування побутових та інших предметів шляхом запису аудіо повідомлень із прив'язкою до RFID-мітки Застосування приладу маркування "Мітка-01" Для включення приладу необхідно перевести крайній вимикач на торці корпусу в праве положення. На гу..
3 500.00 грн.
Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1
Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1 відрізняється від моделі 5УФ-В4 тим, що датчик вібрації у нього вмонтовано в корпус. Це має деякі обмеження користування, але досвід показує, що саме ця модель отримала більше визнання. З докладним описом пристрою радимо ознайомитись на сторінці м..
3 600.00 грн.
Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В4
Ультразвуковий ліхтар СОНАР-5УФ-В4 є технічним засобом реабілітації для сліпих, використовується на додаток до звичайної тростини для сліпих і призначений для виявлення перешкод на шляху прямування незрячої людини, у тому числі об'єктів, що знаходяться на рівні грудей або голови пішохода. Об'єкти..
3 850.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Шаховий годинник для сліпих "Шанс-01"
Шаховий годинник для сліпих "Шанс-01" - це шаховий годинники з голосовим оповіщенням сліпих гравців без візуального відображення часу на табло. Шаховий годинник "Шанс-01" для сліпих гравців призначений для відліку часу при грі в шахи, шашки чи інші ігри. Вся інформація може надаватися виключн..
4 500.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019