Програмне забезпечення для сліпих та слабозорих

Програмне забезпечення для сліпих та слабозорих

У розділі представлені ліцензійні програми для людей з вадами зору.

Практично всі спеціалізовані програми для сліпих та слабозорих користувачів ПК підрозділяються на наступні функціональні групи:

  • Програми читання екрану з мовним інтерфейсом. Проговорюють всі текстові блоки на екрані, назви ярликів і пунктів меню, інше.
  • Програми екранного збільшення. Масштабують задані області екрану або змінюють задані параметри тексту, заголовків і т.д.
  • Програми зміни колірних схем, що дозволяють змінити схему на більш контрастну із заданими параметрами.
  • Програми, що забезпечують роботу операційної системи і додатків з брайлівськими клавіатурами, дисплеями і принтерами.
  • Програми оптичного розпізнавання текстів. Дані програми аналізують скановані зображення і виділяють з них текстові масиви зі збереженням форматування. Це дозволяє незрячим людям сканувати плоскодруковані тексти і, після відповідної обробки даними програмами, прослухати їх за допомогою синтезатора мови або прочитати на брайлівському дисплеї, редагувати і виконувати всілякі операції з отриманим текстом.

Потрібно мати на увазі, що багато програмних продуктів для сліпих мають комплекс функцій, об'єднуючи в собі як технології синтезу мови, так і екранного збільшення або підтримки шрифту Брайля.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Duxbury BrailleTranslator
Duxbury BrailleTranslator - спеціалізована програма перетворення текстів в формат шрифту Брайля для подальшого друку на різних принтерах рельєфним шрифтом Брайля. Програма підтримує безліч мов в т.ч. українську, російську, англійську та німецьку. Duxbury BrailleTranslator має незаперечну пере..
25 000.00 грн. 24 000.00 грн.
JAWS
JAWS - це програмний засіб доступу до інформації на екрані ПК для сліпих і слабозорих людей за допомогою синтезу мовлення. JAWS (Job Access With Speech) - найпопулярніша в світі програма доступу до екрану Windows, розроблена для користувачів комп'ютерів, чия втрата зору не дозволяє їм бачити ..
22 000.00 грн.
SuperNova Magnifier & Screen Reader
Програма SuperNova Magnifier & Screen Reader забезпечує екранне збільшення, мовний вихід, введення / висновок тексту за допомогою шрифту Брайля. Функціональні можливості SuperNova Magnifier & Screen Reader Збільшення тексту до 60 крат без втрати якості, з різними варіантами ві..
21 000.00 грн.
SuperNova Screen Reader
Програма SuperNova Screen Reader забезпечує речовий вихід, введення і вивод тексту за допомогою шрифту Брайля. Функціональні можливості SuperNova Screen Reader 6 ретельно підібраних схем виділення місця роботи в документі, Функція мовної підтримки з регулюванням гучності звучанн..
15 000.00 грн.
Supernova Reader Magnifier
Програма Supernova Reader Magnifier забезпечує екранне збільшення, речовий вихід. Функціональні можливості Supernova Reader Magnifier Збільшення тексту до 60 крат без втрати якості, з різними варіантами відображення, Збільшення всієї сторінки, Роздільний екран - 4 варіанти..
13 000.00 грн.
SuperNova Magnifier
Програма SuperNova Magnifier забезпечує екранне збільшення у великій кількості варіантів. Функціональні можливості SuperNova Magnifier Збільшення тексту до 60 крат без втрати якості, з різними варіантами відображення, Збільшення всієї сторінки, Роздільний екран - 4 варіант..
5 850.00 грн.
ElPicsPrint
ElPicsPrint - це програма для підготовки і друку тактильної графіки на принтерах Index Braille. Програма в напівавтоматичному режимі перетворює зображення в точковий малюнок з урахуванням технічних можливостей принтерів Index Braille і специфіки сприйняття сліпих людей. Навіть найчутливіші па..
5 500.00 грн.
ABBYY FineReader 14 Standard
ABBYY FineReader 14 Standard - це найновіша і найдосконаліша програма для розпізнавання текстової інформації на відсканованих або знятих зображеннях. Програма потрібна для того, щоб відскановане зображення сторінок книги або будь-яких інших друкованих документів після обробки були перетворені..
4 189.00 грн.
Синтезатор українського мовлення Анатоль
Синтезатор українського мовлення RHVoice Анатоль розроблений для середовища Windows і Android. Він дозволяє незрячим користувачам ПК і смартфонів працювати з україномовними інтерфейсами і текстом. Синтезатор поширюється безкоштовно і може використовуватися як на комп'ютерній техніці, так і на сма..
0.00 грн.
Базовано на 13 відгуках.
Пакет синтезаторів мовлення RHVoice
Пакет синтезаторів RHVoice розроблений для застосування в операційному середовищі Windows і на пристроях під управлінням Android. У пакет входить 13 різних синтезаторів на 7-ти мовах. Пакет поширюється безкоштовно і може використовуватися як на комп'ютерній техніці, так і на смартфонах і план..
0.00 грн.
ViewPlus Tiger Software Suite
ViewPlus Tiger Software Suite забезпечує потужний переклад Брайля за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів управління безпосередньо з Microsoft Word і Excel. Tiger Software Suite (TSS), розроблений ViewPlus, включений в комплект до всіх ембоссерів від невеликого портативного VP EmBraille ..
0.00 грн.
 Програма екранного доступу NVDA
NVDA - це програма невізуального доступу до робочого столу комп'ютера, що працює за рахунок мовного оповіщення користувача про об'єкти на робочому столі і вікнах, дії і процеси. Програма екранного доступу до ПК є найпотужнішим інструментом для людей з проблемами зору, ключем до повноцінної освіти..
0.00 грн.
Базовано на 5 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019