Програмне забезпечення для сліпих та слабозорих


Програмне забезпечення для сліпих та слабозорих

У розділі представлені ліцензійні програми для людей з вадами зору.

Практично всі спеціалізовані програми для сліпих та слабозорих користувачів ПК підрозділяються на наступні функціональні групи:

  • Програми читання екрану з мовним інтерфейсом. Проговорюють всі текстові блоки на екрані, назви ярликів і пунктів меню, інше.
  • Програми екранного збільшення. Масштабують задані області екрану або змінюють задані параметри тексту, заголовків і т.д.
  • Програми зміни колірних схем, що дозволяють змінити схему на більш контрастну із заданими параметрами.
  • Програми, що забезпечують роботу операційної системи і додатків з брайлівськими клавіатурами, дисплеями і принтерами.
  • Програми оптичного розпізнавання текстів. Дані програми аналізують скановані зображення і виділяють з них текстові масиви зі збереженням форматування. Це дозволяє незрячим людям сканувати плоскодруковані тексти і, після відповідної обробки даними програмами, прослухати їх за допомогою синтезатора мови або прочитати на брайлівському дисплеї, редагувати і виконувати всілякі операції з отриманим текстом.

Потрібно мати на увазі, що багато програмних продуктів для сліпих мають комплекс функцій, об'єднуючи в собі як технології синтезу мови, так і екранного збільшення або підтримки шрифту Брайля.
Duxbury BrailleTranslator

Duxbury BrailleTranslator - спеціалізована програма перетворення текстів в формат шрифту Брайля для подальшого друку на різних принтерах рельєфним шри..

24 000 грн.

JAWS

JAWS - це програмний засіб доступу до інформації на екрані ПК для сліпих і слабозорих людей за допомогою синтезу мовлення. JAWS (Job Access Wit..

22 000 грн.

SuperNova Magnifier & Screen Reader

Програма SuperNova Magnifier & Screen Reader забезпечує екранне збільшення, мовний вихід, введення / висновок тексту за допомогою шрифту Брайля..

21 000 грн.

SuperNova Screen Reader

Програма SuperNova Screen Reader забезпечує речовий вихід, введення і вивод тексту за допомогою шрифту Брайля. Функціональні можливості SuperNo..

15 000 грн.

Supernova Reader Magnifier

Програма Supernova Reader Magnifier забезпечує екранне збільшення, речовий вихід. Функціональні можливості Supernova Reader Magnifier З..

13 000 грн.

SuperNova Magnifier

Програма SuperNova Magnifier забезпечує екранне збільшення у великій кількості варіантів. Функціональні можливості SuperNova Magnifier ..

5 850 грн.

ElPicsPrint

ElPicsPrint - це програма для підготовки і друку тактильної графіки на принтерах Index Braille. Програма в напівавтоматичному режимі перетворює зоб..

5 500 грн.

ABBYY FineReader 14 Standard

ABBYY FineReader 14 Standard - це найновіша і найдосконаліша програма для розпізнавання текстової інформації на відсканованих або знятих зображення..

4 189 грн.

Синтезатор українського мовлення Анатоль

Синтезатор українського мовлення RHVoice Анатоль розроблений для середовища Windows і Android. Він дозволяє незрячим користувачам ПК і смартфонів п..

0 грн.

Пакет синтезаторів мовлення RHVoice

Пакет синтезаторів RHVoice розроблений для застосування в операційному середовищі Windows і на пристроях під управлінням Android. У пакет входить 1..

0 грн.

ViewPlus Tiger Software Suite

ViewPlus Tiger Software Suite забезпечує потужний переклад Брайля за допомогою інтуїтивно зрозумілих елементів управління безпосередньо з Microsoft..

0 грн.

Програма екранного доступу NVDA

NVDA - це програма невізуального доступу до робочого столу комп'ютера, що працює за рахунок мовного оповіщення користувача про об'єкти на робочому ..

0 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)