Мовні телефони


Мовні телефони

Мобільні телефони зі спеціальною прошивкою промовляють всі пункти меню, SMS, записну книжку та інше.

Історія цих телефонів досить цікава. Один програмист з Білорусі писав альтернативні прошивки до звичайних мобільних телефонів фірми Samsung. Можливість додавання в стандартний телефон додаткових функцій, завдяки прошивці, зацікавився прагматичний росіянин на прізвище Слєпцов (це не псевдонім). Домовившись з програмістом, Слєпцов організував компанію під назвою "Слепсунг" і поставив "озвучування" мобільних телефонів на потік.

Перші "Сліпсунги" дуже гальмували, часто зависали, але вже тоді стали бюджетною альтернативою смартфонам Nokia з синтезатором мови. Пізніші моделі працювали цілком стерпно.

Специфіка озвучення в тому, що цифри вимовляються взагалі людським голосом, а інша інформація - синтезованим. Крім доступу в Інтернет - всі функції Сліпсунгів озвучуються.

УВАГА

Ця категорія залишена в магазині для інформаційних цілей. На жаль, вже кілька років немає моделей телефонів, які можна прошити і змусити озвучувати всі дії. Ми зверталися з цією проблемою до головного офісу Самсунг в Кореї, до інших виробників телефонів, але перспектив появи подібних апаратів в усьому світі в найближчі роки немає.

Рекомендуємо звернути вашу увагу на сенсорні смартфони.


У цій категорії немає товарів.