Мовні телефони

Мовні телефони

Мобільні телефони зі спеціальною прошивкою промовляють всі пункти меню, SMS, записну книжку та інше.

Історія цих телефонів досить цікава. Один програмист з Білорусі писав альтернативні прошивки до звичайних мобільних телефонів фірми Samsung. Можливість додавання в стандартний телефон додаткових функцій, завдяки прошивці, зацікавився прагматичний росіянин на прізвище Слєпцов (це не псевдонім). Домовившись з програмістом, Слєпцов організував компанію під назвою "Слепсунг" і поставив "озвучування" мобільних телефонів на потік.

Перші "Сліпсунги" дуже гальмували, часто зависали, але вже тоді стали бюджетною альтернативою смартфонам Nokia з синтезатором мови. Пізніші моделі працювали цілком стерпно.

Специфіка озвучення в тому, що цифри вимовляються взагалі людським голосом, а інша інформація - синтезованим. Крім доступу в Інтернет - всі функції Сліпсунгів озвучуються.

Відеоогляд таких телефонів можна подивитися за цим посиланням.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мовний мобільний телефон-роскладушка для сліпих Samsung GT-C3592
Samsung GT-C3592 (duos) - це телефон, оснащений спеціальною прошивкою з мовним інтерфейсом для сліпих і слабозорих людей. Форм-фактор телефону - розкладачка, що може сподобатися незрячим леді, як, втім, і джентельменам. Мобільний телефон Samsung GT-C3592 має наступні функції і параметри: ..
4 000.00 грн.
Знято з виробництва
Магазин для незрячих © 2014-2019