Двоканальні системи виклику допомоги для людей з інвалідністю


Двоканальні системи виклику допомоги для людей з інвалідністю

Двоканальні системи для виклику допомоги інвалідам дозволяють отримувати сигнали від двох пристроїв, розміщених на вході і в санвузлі.

В систему не може бути включено більше двох кнопок. Для поліпшення сигналу і забезпечення стійкого зв'язку між пультом прийому сигналів і кнопками, можуть застосовуватися ретранслятори, які посилюють сигнал і дозволяють пов'язувати пристрої на відстані більше 30 метрів.

В даному розділі можна підібрати кнопки виклику допомоги в різному дизайні і виконанні - антивандальні, сенсорні, з вібрацією, шнурком і так далі. Всі вони сумісні з двоканальною системою і можуть застосовуватися в будь-якому поєднанні з будь-якою іншою кнопкою з цього каталогу.
Підсилювач сигналу УС-2

Підсилювач сигналу УС-2 - це ретранслятор, що дозволяє підключати кнопки виклику допомоги для інвалідів на відстані до 350 метрів. Підсилювач в..

3 000 грн.

Антивандальна кнопка виклику допомоги із шнурком AISI 304

Антивандальна кнопка виклику допомоги з нержавіючої сталі це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині із зах..

2 900 грн.

Антивандальна кнопка виклику допомоги із шнурком СТ3

Антивандальна кнопка виклику допомоги це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині із захворюваннями опорно-р..

2 500 грн.

Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304

Антивандальна кнопка виклику допомоги AISI 304 - це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю...

2 500 грн.

Антивандальна кнопка виклику допомоги СТ3

Антивандальна кнопка виклику допомоги - це пристрій дистанційного подання сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю. Техн..

2 200 грн.

Прийомний пристрій виклику ПС-2

Прийомний пристрій виклику ПС-2 різними сигналами сповіщає оператора про виклик з одієї з двох кнопок виклику допомоги. Дальність прийому сигна..

2 000 грн.

Кнопка виклику допомоги БК-33/81

Кнопка виклику допомоги - це бездротовий пристрій, що за допомогою радіосигналу повідомляє персонал про необхідність надати допомогу людині з інвал..

1 250 грн.

Кнопка виклику для санвузла БК-65/77

Кнопка виклику допомоги БК-65/77 призначена для передачі бездротового сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю в санвузлі. ..

1 250 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)