Двоканальні системи виклику допомоги для людей з інвалідністю


Двоканальні системи виклику допомоги для людей з інвалідністю

Двоканальні системи для виклику допомоги інвалідам дозволяють отримувати сигнали від двох пристроїв, розміщених на вході і в санвузлі.

В систему не може бути включено більше двох кнопок. Для поліпшення сигналу і забезпечення стійкого зв'язку між пультом прийому сигналів і кнопками, можуть застосовуватися ретранслятори, які посилюють сигнал і дозволяють пов'язувати пристрої на відстані більше 30 метрів.

В даному розділі можна підібрати кнопки виклику допомоги в різному дизайні і виконанні - антивандальні, сенсорні, з вібрацією, шнурком і так далі. Всі вони сумісні з двоканальною системою і можуть застосовуватися в будь-якому поєднанні з будь-якою іншою кнопкою з цього каталогу.


Порівняння товарів (0)Підсилювач сигналу УС-2

Підсилювач сигналу УС-2 - це ретранслятор, що дозволяє підключати кнопки виклику допомоги для інвалідів на відстані до 350 метрів. Підсилювач викор..

5 500 грн.

Прийомний пристрій виклику ПС-2

Прийомний пристрій виклику ПС-2 різними сигналами сповіщає оператора про виклик з одієї з двох кнопок виклику допомоги. Дальність прийому сигналів ..

3 500 грн.

Кнопка виклику для санвузла БК-65/77

Кнопка виклику допомоги БК-65/77 призначена для передачі бездротового сигналу про необхідність надання допомоги людині з інвалідністю в санвузлі. Д..

2 300 грн.

Кнопка виклику допомоги БК-33/81

Кнопка виклику допомоги - це бездротовий пристрій, що за допомогою радіосигналу повідомляє персонал про необхідність надати допомогу людині з інвалідн..

1 900 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)