Sigma - Україна

Sigma - Україна

Український бренд Sigma mobile створений колективом фахівців в області IT-техніки, телефонії та радіозв'язку для розробки та пропозиції продукції, що задовольняла б потреби користувачів IT-техніки та телефонії, що не враховані в масових продуктах. За порівняно невеликий період часу, бренд Sigma mobile став широко відомий на українському ринку, а також отримав визнання на європейському, зарекомендувавши себе як бренд якісної, надійної і доступної продукції. Лінійка пристроїв Sigma mobile на сьогодні це: Захищені мобільні телефони і смартфони Захищені мобільні телефони-рації і смартфони-рації Захищені планшетні комп'ютери Захищені гарнітури GSM телефони з функцією SOS (у тому числі захищені) Аксесуари Лінійка постійно поповнюється. Кілька нових продуктів в розробці. Пристрої захищеної лінійки розраховані на використання в різних жорстких умовах, з легкістю переносять падіння у воду, пісок або бруд, так як захист від проникнення вологи і пилу гарантують найвищі стандарти захисту IP67 і IP68. З таким пристроєм його власник може не думати про нього під час зливи або ж працюючи в пилу і бруду, а вирушаючи у подорож, експедицію, на полювання чи риболовлю не хвилюватись за його якість і надійність. Крім захищених пристроїв, Sigma mobile пропонує користувачам надійних "помічників" для старшого покоління - телефонів з функцією SOS, незамінною в екстрених випадках. Телефони розраховані для літніх людей та людей зі слабким зором, так як головна їхня перевага - великі кнопки і цифри на екрані, гучний звук, логічне інтуїтивне меню і, звичайно ж, кнопка SOS. Крім того, представлені пристрої є чудовим вибором для заміських поїздок, в якості другого телефону, а також стануть вдалим рішенням для школярів. Головне завдання команди Sigma mobile - надавати користувачам тільки якісні і надійні пристрої, а також забезпечувати постійне оновлення лінійки з урахуванням побажань споживачів, розвитком технологій і найкращим співвідношенням ціна / якість. Головна мета команди Sigma mobile - популяризація в суспільстві українського національного продукту, а також розвиток і зміцнення національного потенціалу в галузі IT-технологій і телефонії.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Comfort 50 Senior
Comfort 50 Senior - це телефон для людей зі слабким зором, має великий шрифт, гучний динамік, стаканчик для зарядки. Простий і зручний, функціональний і доступний. Ідеальне рішення не тільки для людей старшого покоління і людей з ослабленим слухом і зором, але і для тих, хто не вимагає від св..
555.00 грн.
Знято з виробництва
Sigma mobile Comfort 50 Elegance
Sigma mobile Comfort 50 Elegance - це елегантний телефон для літніх і слабозорих людей, що має великий екран і окремі кнопки виклику для двох сім-карт. Як і інші телефони цієї серії, він має кнопку виклику допомоги, яка програмується на автоматичні дзвінки по п'яти заданим номерам в разі екстрено..
850.00 грн.
Телефон Comfort 50 Light Dual SIM
Бабушкофон Comfort 50 Light Dual SIM є оновленою і вдосконаленою моделлю мобільного телефону Comfort 50 Light. Відмінною особливістю даного бабушкофону є яскравий світлодіодний ліхтарик і наявність кредла в комплекті. Кредл - це спеціальний "стаканчик" для зарядки телефону. Літнім людям прост..
870.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Знято з виробництва
Телефон Comfort 50 Mini4
Спеціальний телефон-бабушкофон Comfort 50 Mini4 призначений для людей з вадами зору людей літнього віку з проблемами зору. FM радіо, функція SOS, 2 SIM, Компактний розмір, Акумулятор 1000 мАг.. Опис Comfort 50 Mini4 Телефон має весь необхідний функціонал для спілкування. Підтримка дво..
555.00 грн.
Телефон Comfort 50 Retro
Comfort 50 Retro - простий і зручний телефон, в якому передбачено все необхідне для літньої людини. Великі клавіші з великим контрастним шрифтом і м'яким ходом натискання; Великий кольоровий екран діагоналлю 2,4 дюйма; Голосова озвучка цифр при натисканні клавіш; Гучний розмовний динамік; Кнопка ..
770.00 грн.
Знято з виробництва
Телефон Comfort 50 Slim
Телефон Comfort 50 Slim позиціонується як бабушкофон або телефон для літніх і слабозорих людей. Спеціально для цієї групи користувачів кнопки зроблені збільшеного розміру і з великим чітким написанням цифр і букв. Екран телефону досить яскравий і контрастний, щоб навіть з ослабленим зором прочита..
810.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019