Шоудаун (Showdown) - гра для сліпих і слабозорих людей

Шоудаун (Showdown) - гра для сліпих і слабозорих людей

Showdown - це весела і динамічна гра, яка в основному популярна серед сліпих і слабозорих людей. Вона схожа на повітряний хокей і настільний теніс, але має свою унікальну ідентичність.

Гра ведеться на прямокутному столі з 14-сантиметровими боковими стінками і кишенькою для воротів у кожному кінці. У середині столу розташований так званий центральний екран, який дозволяє пропускати м'яч під ним, але не над ним.

Гравці стоять на кожному кінці столу, намагаючись забити гол противнику, захищаючи власні ворота. Гримуча пластикова куля дуже швидко рухається і з цієї причини гравці носять захисну рукавичку на своїй ігровій руці.

Кожен може грати в Шоудаун, якщо надягне темну пов'язку чи спеціальну маску. Це чудова гра для людей з і без порушень зору, щоб грати разом.

Showdown грається по всьому світу, і це особливо часто зустрічається в Канаді, Південній Америці, Скандинавії та Східній Європі. Showdown - це змагальний спорт для сліпих та слабозорих людей.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Стіл для Шоудаун
Складаний стіл для шоудауна з кедрової фанери. Металева рама. Вага 75 кг. Відповідає специфікаціям IBSA для столів Showdown. Розміри IBSA:     Внутрішня довжина: 366 см (допуск 5 мм)     Ширина: 122 см (допуск 5 мм)     Висота (..
55 000.00 грн.
Ракетка для гри в шоудаун
Дерев'яна витягнута ракетка-біта для гри в шоудаун відповідає вимогам для даної гри. Конструкція ракетки має прямокутну форму, не має прогумованого покриття і виконана повністю з дерева, яке, на відміну від гуми, не поглинає звук. Матеріал: фанера. Ціна вказана за одну ракетку. ро..
600.00 грн.
Захисна рукавиця для Шоудаун
Захисна рукавичка для шоудауна оберігає пальці від болючих попаданнь м'ячем. Захисна рукавичка не обмежує рухливості при грі в шоудаун, має рухливі зчленування пальців. Характеристики Легко дихає і вбирає вологу Фактурна шкіра з протиковзким ефектом для відмінного зчеплення і ко..
500.00 грн.
М'яч для гри в шоудаун
М'яч для гри в шоудаун (Showdown) для сліпих гравців виготовлений з пластику з вмонтованими кульками, які видають шум при русі м'яча по ігровому полю. М'яч для гри в шоудаун має діаметр 6 сантиметрів, вагу близько 25 грамів, яскраво жовте забарвлення. Країна виробник - Данія. ..
350.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019