Шоудаун (Showdown) - гра для сліпих і слабозорих людей


Шоудаун (Showdown) - гра для сліпих і слабозорих людей

Showdown - це весела і динамічна гра, яка в основному популярна серед сліпих і слабозорих людей. Вона схожа на повітряний хокей і настільний теніс, але має свою унікальну ідентичність.

Гра ведеться на прямокутному столі з 14-сантиметровими боковими стінками і кишенькою для воротів у кожному кінці. У середині столу розташований так званий центральний екран, який дозволяє пропускати м'яч під ним, але не над ним.

Гравці стоять біля торця столу, намагаючись забити гол противнику, захищаючи власні ворота. Гримуча пластикова куля дуже швидко рухається і з цієї причини гравці носять захисну рукавичку на своїй ігровій руці.

Кожен може грати в Шоудаун, якщо надягне темну пов'язку чи спеціальну маску. Це чудова гра для людей з і без порушень зору, щоб грати разом.

Showdown грається по всьому світу, і це особливо часто зустрічається в Канаді, Південній Америці, Скандинавії та Східній Європі. Showdown - це змагальний спорт для сліпих та слабозорих людей.


Порівняння товарів (0)Захисна рукавиця для Шоудаун

Захисна рукавичка для шоудауна оберігає пальці від болючих попаданнь м'ячем. Захисна рукавичка не обмежує рухливості при грі в шоудаун, має рухлив..

630 грн.

Захисні окуляри для спорту сліпих

Захисні окуляри для спорту сліпих забезпечують захист обличча незрячого спортсмена. Також вони зрівнюють шанси сліпих, слабозорих та зрячих учасників ..

600 грн.

М'яч для гри в шоудаун

М'яч для гри в шоудаун (Showdown) для сліпих гравців виготовлений з пластику з вмонтованими кульками, які видають шум при русі м'яча по ігрово..

400 грн.

Стіл для Шоудаун

Складаний стіл для шоудауна з кедрової фанери. Металева рама. Вага 75 кг. Відповідає специфікаціям IBSA для столів Showdown. Розміри IBSA: &n..

75 000 грн.

Ракетка для гри в шоудаун

Дерев'яна витягнута ракетка-біта для гри в шоудаун відповідає вимогам для даної гри. Конструкція ракетки має прямокутну форму, не має прогумова..

630 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)