Для шиття

Для шиття

Це може здатися неймовірним, але сліпі люди здатні не тільки пришити ґудзик, який відірвався, а й набагато складніші операції з голкою і ниткою. Але навіть підвищена тактильна чутливість пальців не завжди допоможе просунути навпомацки нитку в маленьку голку. Та й щоб підшити брюки або приметати гардину потрібно виміряти підворіт. Для цих цілей застосовуються спеціальні голки, ніткопротягувачі, кравецькі метри з тактильними позначеннями та інші пристосування.

Швейні пристосування для сліпих і слабозорих людей можна купити в магазині для незрячих.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пристосування для заведення нитки
Пристосування для заведення нитки для двох голок - це допоміжний пристрій з напівавтоматичним заведенням нитки в голки різної величини. До комплекту входить додатково дві різні голки. ..
150.00 грн.
Метр кравецький із рельєфними позначками
Метр кравецький з рельєфними мітками дозволить повністю сліпій людині виміряти все, що їй необхідно, не тільки обсяг талії! Це звичайний кравецькі гнучкий метр з нанесеними рельєфними поділками. Довжина 1,5 метра. Перші 10 сантиметрів промарковані повністю, потім мітки ідуть через кожні 10 са..
80.00 грн.
Ниткопротягувач
Ниткопротягувач - простий, але геніальний пристрій, що дозволяє людині навіть з повною відсутністю зору втягнути нитку в найтоншу голку. Варто лише протягнути в вушко голки дротяну петельку, вставити в неї нитку і висмикнути ниткопротягувач вже з втягнутою в голку ниткою. Зараз отримали деяке..
25.00 грн.
Голки для сліпих
Пропонуємо придбати набір спеціальних швейних голок для сліпих. Конструкція вушка голки така, що достатньо натягнути нитку між пальцями і, придавивши, завести її у вушко голки зверху. Розглянути конструкцію вушка можна на додатковій фотографії.   Фірма-виробник може відрізнятися від вказ..
15.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Ниткопротягувач пластиковий
Ниткопротягувач є простим, але незамінним аксесуаром для сліпих та слабозорих людей, яким необхідно користуватися швейними голками. Ниткопротягувач має маленьку ручку для того, щоб тримати її затиснутою між великим і вказівним пальцем, і дротяну петельку, яка легко проникає в вушко голки і розкри..
5.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019