Для шиття


Для шиття

Це може здатися неймовірним, але сліпі люди здатні не тільки пришити ґудзик, який відірвався, а й набагато складніші операції з голкою і ниткою. Але навіть підвищена тактильна чутливість пальців не завжди допоможе просунути навпомацки нитку в маленьку голку. Та й щоб підшити брюки або приметати гардину потрібно виміряти підворіт. Для цих цілей застосовуються спеціальні голки, ніткопротягувачі, кравецькі метри з тактильними позначеннями та інші пристосування.

Швейні пристосування для сліпих і слабозорих людей можна купити в магазині для незрячих.
Пристосування для заведення нитки

Пристосування для заведення нитки для двох голок - це допоміжний пристрій з напівавтоматичним заведенням нитки в голки різної величини. До комп..

150 грн.

Метр кравецький із рельєфними позначками

Метр кравецький з рельєфними мітками дозволить повністю сліпій людині виміряти все, що їй необхідно, не тільки обсяг талії! Це звичайний кравецькі ..

135 грн.

Ниткопротягувач

Ниткопротягувач - простий, але геніальний пристрій, що дозволяє людині навіть з повною відсутністю зору втягнути нитку в найтоншу голку. Варто лише пр..

40 грн.

Голки для сліпих

Пропонуємо придбати набір спеціальних швейних голок для сліпих. Конструкція вушка голки така, що достатньо натягнути нитку між пальцями і, придавив..

20 грн.

Ниткопротягувач пластиковий

Ниткопротягувач є простим, але незамінним аксесуаром для сліпих та слабозорих людей, яким необхідно користуватися швейними голками. Ниткопротягувач..

10 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)