Набори німецької оптики


Набори німецької оптики

Набори німецької оптики є набором лінз різної конструкції з різним показником оптичної сили і діаметром. Дані набори призначені, перш за все, для організацій, що надають послуги людям з порушенням зору. Вони дозволяють вибрати потрібний оптичний прилад з набору для кожного, хто потребує збільшення.

Основними замовниками є школи, університети, бібліотеки, реабілітаційні центри.


Порівняння товарів (0)Набір лінз ERGO-Lux MP mobil SCHWEIZER

ERGO-Lux MP mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку, упаковані в пластикову коробку з ін..

12 100 грн.

Набір луп Visolett® magnifiers

Набір великих акрилових просвітлених луп Visolett® magnifiers в кейсі. Призначений для людей з невеликими відхиленнями зору. Склад набору: ..

10 200 грн.

Набір лінз OKOLUX plus mobil

OKOLUX plus mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку, упаковані в пластикову коробку з ін..

8 400 грн.

Набір асферичних луп на підставці BOY, SIR, BOSS

Набір асферичних луп на підставці BOY, SIR, BOSS включає в себе 5 асферичних великих луп з розкладними ручками і підставками. Такі легкі і ергономічні..

6 900 грн.

Набір лінз OKOLUX plus

OKOLUX plus SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, упаковані в пластикову коробку з індивідуальними комі..

6 300 грн.

Набір лінз ERGO-Pocket

Набір ергономічних кишенькових асферичних луп в революційному стилі. Один рух руки відкриває об'єктив. Інтегрована петля для носіння на ремінці. ..

4 750 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)