A. SCHWEIZER GmbH (Німеччина)

A. SCHWEIZER GmbH (Німеччина)

A. SCHWEIZER GmbH - це відомий виробник оптики для слабозорих людей. Компанія заснована більше 175 років тому в Німеччині.

Завдяки досвіду - компетентності - досконалості і не в останню чергу завдяки високій прихильності співробітників, SCHWEIZER зарекомендував себе як фахівець LowVision на ринку. Всі ці критерії необхідні, щоб допомогти людям з порушеним зором повернутися до кращої якості життя - це те, з чим ми стикаємося день за днем!

Таким чином, SCHWEIZER була першою компанією, яка випустила модульну систему збільшувального скла зі змінними збільшувальними стеклами на світовому ринку. В кінці 90-х вона випустила перші в світі лупи зі світлодіодним підсвічуванням.

Зручні у використанні продукти були і завжди є новаторськими для офтальмологічного ринку.

Додатковим стовпом успіху є велике (онлайн) навчання та семінари, які дозволяють оптикам постійно купувати необхідні ноу-хау в концентрованому вигляді від досвідчених адаптерів LowVision за принципом «від практики до практики».
Асферична лупа з підставкою BOY

Асферична лупа з підставкою BOY німецької фірми Schweizer являє собою прямокутну 75 на 50 міліметрів лупу з оптичною силою 10 діоптрій, розкладною під..

1 800 грн.

Асферична лупа з підставкою SIR

Асферична лупа з підставкою SIR фірми Schweizer являє собою прямокутну 100 на 50 міліметрів лупу з оптичною силою 6 діоптрій, розкладною підставкою дл..

2 100 грн.

Асферична лупа з підставкою SIR

Асферична лупа з підставкою BOSS фірми Schweizer являє собою прямокутну 100 на 75 міліметрів лупу з оптичною силою 8 діоптрій, зручною розкладною підс..

2 400 грн.

Лінзи ERGO-Lux MP mobil

ERGO-Lux MP mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку, упаковані в пластикову коробку з ін..

2 400 грн.

Лінзи OKOLUX plus

OKOLUX plus SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри та ергономіку. Особливості лінз OKOLUX plus Д..

2 700 грн.

Лінзи OKOLUX plus mobil

OKOLUX plus mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку. Особливості лінз OKOLUX plus mob..

2 100 грн.

Набір асферичних луп на підставці BOY, SIR, BOSS

Набір асферичних луп на підставці BOY, SIR, BOSS включає в себе 5 асферичних великих луп з розкладними ручками і підставками. Такі легкі і ергономічні..

6 900 грн.

Набір лінз ERGO-Lux MP mobil SCHWEIZER

ERGO-Lux MP mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку, упаковані в пластикову коробку з ін..

12 100 грн.

Набір лінз ERGO-Pocket

Набір ергономічних кишенькових асферичних луп в революційному стилі. Один рух руки відкриває об'єктив. Інтегрована петля для носіння на ремінці. ..

4 750 грн.

Набір лінз OKOLUX plus

OKOLUX plus SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, упаковані в пластикову коробку з індивідуальними комі..

6 300 грн.

Набір лінз OKOLUX plus mobil

OKOLUX plus mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку, упаковані в пластикову коробку з ін..

8 400 грн.

Набір луп Visolett® magnifiers

Набір великих акрилових просвітлених луп Visolett® magnifiers в кейсі. Призначений для людей з невеликими відхиленнями зору. Склад набору: ..

10 200 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)