A. SCHWEIZER GmbH (Німеччина)

A. SCHWEIZER GmbH (Німеччина)

A. SCHWEIZER GmbH - це відомий виробник оптики для слабозорих людей. Компанія заснована більше 175 років тому в Німеччині.

Завдяки досвіду - компетентності - досконалості і не в останню чергу завдяки високій прихильності співробітників, SCHWEIZER зарекомендував себе як фахівець LowVision на ринку. Всі ці критерії необхідні, щоб допомогти людям з порушеним зором повернутися до кращої якості життя - це те, з чим ми стикаємося день за днем!

Таким чином, SCHWEIZER була першою компанією, яка випустила модульну систему збільшувального скла зі змінними збільшувальними стеклами на світовому ринку. В кінці 90-х вона випустила перші в світі лупи зі світлодіодним підсвічуванням.

Зручні у використанні продукти були і завжди є новаторськими для офтальмологічного ринку.

Додатковим стовпом успіху є велике (онлайн) навчання та семінари, які дозволяють оптикам постійно купувати необхідні ноу-хау в концентрованому вигляді від досвідчених адаптерів LowVision за принципом «від практики до практики».
Лінзи ERGO-Lux MP mobil

ERGO-Lux MP mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку, упаковані в пластикову коробку з ін..

0 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)