Росія

Росія

Росія - країна талановитого народу, який дуже схильний до застосування своїх талантів не за призначенням, що призводить до того, що товари виробництва Російської федерації більшістю відрізняються невисокою якістю, непримхливим дизайном, бідним функціоналом та побутовими властивостями, надмірно високою ціною.

Із кожного правила є виключення, деякі товари російського виробництва можуть задовільнити українського споживача за своєю якістю та ціною.
Азбука-колодка по Брайлю

Рядок Брайлівський набірний для опанування шрифта Брайля для сліпих являє собою дерев'яну колодку, розділену на 10 клітин по 6 отворів у кожній. За..

450 грн.

Брайлівська двохстороння дошка по 13 рядків

Унікальний, раритетний прилад для письма сліпих за Брайлем двосторонній! Такі брайлівські прилади випускали в 80-их роках минулого століття і до наших..

500 грн.

Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків

Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у в..

720 грн.

Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків математична

Прилад для письма сліпих за Брайлем 18 рядків математичний відрізняється тим, що для прочитання написаного шрифтом Брайля тексту не потрібно виймати п..

1 100 грн.

Брайлівська шестикрапка-тренажер

Брайлівська шестикрапка-тренажер являє собою паралеллепіпет з однією умовною клітинкою приладу Брайля, збільшеною приблизно в півтора рази. Усередині ..

400 грн.

Геометричний сенсорний мішечок

Геометричний сенсорний мішечок представляє з себе набір дерев'яних геометричних фігур: куб, куля, овалоїд, піраміда, високий циліндр..

300 грн.

Гра "Ранжир"

Гра "Ранжир" для сліпих буде цікава і захоплююча для багатьох! Вона сприяє розвитку логічного мислення, уваги, пам'яті. Цифри на фішках не брайлівс..

50 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля дитячий

Грифель маленького розміру для письма за Брайлем. Підійде дітям дошкільного віку і першокласникам. ..

40 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля з кільцем

Грифель з кільцем для письма за Брайлем. Грифель досить великий, не підійде для дітей дошкільного віку та першокласників. ..

40 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля середній

Грифель середнього розміру для письма за Брайлем. Підійде для жінок і школярів молодших і середніх класів. ..

40 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля чоловічий

Стандартний грифель для письма за Брайлем для сліпих. Вважається чоловічим, але справа лише в його розмірі, а не в брутальності форми. ..

40 грн.

Комплект плівок для приладу "Школяр"

Комплект з 20 плівок до приладу "Школяр" для рельєфного малювання та креслення сліпих. Плівка укладається зверху на аркуш паперу і разом з ним ..

50 грн.

Косинець тактильний

Косинець для сліпих із пластику має тактильні мітки на шкалі, що дозволяє використовувати його як лінійку або малювати трикутник, кут, коло. По одній ..

30 грн.

Кубик-буква Брайля

Кубик-буква брайлівського алфавіту являє собою кубик зі стороною 3 сантиметри і трьома рухливими площинами . Обертаючи кожну з площин , можна домог..

100 грн.

Лінійка тактильна 14 см.

Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів,..

20 грн.

Лінійка тактильна 30 см.

Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів,..

30 грн.

Ниткопротягувач

Ниткопротягувач - простий, але геніальний пристрій, що дозволяє людині навіть з повною відсутністю зору втягнути нитку в найтоншу голку. Варто лише..

25 грн.

Портативна брайлівська дошка для сліпих 6 рядків

Портативна Брайлівська дошка на 6 рядків для письма по Брайлю дуже зручна для роботи чи навчання бо дозволяє легко переносити себе практично навіть..

370 грн.

Прилад для письма по Гебольду в клітинку

Прилад для письма по Гебольду в клітинку дуже схожий на брайлівський прилад і відрізняється від нього тим, що служить для письма плоским шрифтом. С..

350 грн.

Прилад для письма по Гебольду в лінійку

Прилад для плоского письма сліпих 18-ти рядковий по системі Гебольда з обмеженнями поля аркуша по лінійках. Підготовка до роботи з приладом Геб..

350 грн.

Прилад для рельєфного креслення та малювання сліпих "Школяр"

Прилад для рельєфного малювання "Школяр" призначений для креслення або малювання для сліпих людей на щільному папері або плівці. Цікаво, що ..

450 грн.

Розкладний метр

Метр для сліпих виконаний з металу і складається по секціях в 10 сантиметрів. Тактильні мітки нанесені на відстані сантиметра одна від одної, а кожна ..

175 грн.

Тифлоприймач MJBOX-101S

Опис MJBOX 101S тифло Інтернет-радіоприймач MJBox Music Joy Box або MJBox - це унікальний тіфлофлешплеер (або тіфлоплеер), розроблений в співпраці ..

1 999 грн.

Транспортир тактильний

Транспортир для сліпих із пластику має тактильні мітки на шкалі і рухому вимірювальну планку. Транспортир можливо застосовувати для вимірювання та ..

70 грн.

Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)