Росія

Росія

Росія - країна талановитого народу, який дуже схильний до застосування своїх талантів не за призначенням, що призводить до того, що товари виробництва Російської федерації більшістю відрізняються невисокою якістю, непримхливим дизайном, бідним функціоналом та побутовими властивостями, надмірно високою ціною.

Із кожного правила є виключення, деякі товари російського виробництва можуть задовільнити українського споживача за своєю якістю та ціною.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Азбука-колодка по Брайлю
Рядок Брайлівський набірний для опанування шрифта Брайля для сліпих являє собою дерев'яну колодку, розділену на 10 клітин по 6 отворів у кожній. За допомоги шести металевих штифтів у кожній клітинці можна записати букву, цифру чи інші знаки алфавіту по системі Брайля для сліпих. Зазвичай, такий н..
450.00 грн.
Брайлівська двохстороння дошка по 13 рядків
Унікальний, раритетний прилад для письма сліпих за Брайлем двосторонній! Такі брайлівські прилади випускали в 80-их роках минулого століття і до наших днів дожили небагато з них. Суть приладу в тому, що на відміну від стандартного 18-рядкового приладу, він має 13 рядків для письма на одному боці ..
500.00 грн. 300.00 грн.
Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків
Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у встановлених місцях. Таким чином можуть бути записані всі літери алфавіту, цифри, знаки. Класичною вважається дошка із 24 клітинками у 18 рядах. До..
720.00 грн.
Брайлівська шестикрапка-тренажер
Брайлівська шестикрапка-тренажер являє собою паралеллепіпет з однією умовною клітинкою приладу Брайля, збільшеною приблизно в півтора рази. Усередині клітини розташовані 6 стрижнів, які, при натисканні на них грифелем, провалюються на зворотну сторону, утворюючи рельєфну точку. Таким чином, можна..
400.00 грн.
Геометричний сенсорний мішечок
Геометричний сенсорний мішечок представляє з себе набір дерев'яних геометричних фігур: куб, куля, овалоїд, піраміда, високий циліндр, низький циліндр, конус, паралелепіпед, півсфера, кільце. Сенсорний набір необхідний для занять ..
250.00 грн.
Гра "Ранжир"
Гра "Ранжир" для сліпих буде цікава і захоплююча для багатьох! Вона сприяє розвитку логічного мислення, уваги, пам'яті. Цифри на фішках не брайлівські, а звичайні, трохи опуклі і тому розрізняються пальцями. Правила гри "Ранжир" Перед початком гри фішки ставляться в лівій колонці в зроста..
50.00 грн.
Гра "Хрестики і нулики" для сліпих
Гра "Хрестики і нулики" являє собою ігрове поле з 25 клітин 5х5 і по 12 фігур з тактильними позначеннями нуликів і хрестиків. Гравці по черзі ставлять свої фігурки таким чином, щоб домогтися вибудовування їх в одну лінію по вертикалі, горизонталі або діагоналі, при цьому перешкоджаючи суперникові..
250.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля дитячий
Грифель маленького розміру для письма за Брайлем. Підійде дітям дошкільного віку і першокласникам. ..
40.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля з кільцем
Грифель з кільцем для письма за Брайлем. Грифель досить великий, не підійде для дітей дошкільного віку та першокласників. ..
40.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля середній
Грифель середнього розміру для письма за Брайлем. Підійде для жінок і школярів молодших і середніх класів. ..
40.00 грн.
Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля чоловічий
Стандартний грифель для письма за Брайлем для сліпих. Вважається чоловічим, але справа лише в його розмірі, а не в брутальності форми. ..
40.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Етикетки-самоклейки Брайлівські
Етикетки-самоклейки Брайлівські 110х50 мм підписуються у спеціальному пристрої (Брайлівській дошці) та наклеюються на необхідний предмет, таким чином маркуючи (підписуючи) його для сліпих людей шрифтом Брайля. ..
65.00 грн.
Колобок - м'який розвиваючий конструктор
М'який конструктор "Колобок" призначений для розвитку сенсорних здібностей і розуміння форм предметів у дітей молодшого віку, а також буде корисний дошкільнятам з порушеннями зору. Конструктор "Колобок" складається з: двох брусків прямокутної форми, чотирьох м'яких кубиків, ..
850.00 грн.
Комплект плівок для приладу "Школяр"
Комплект з 20 плівок до приладу "Школяр" для рельєфного малювання та креслення сліпих. Плівка укладається зверху на аркуш паперу і разом з ним - в прилад "Школяр", на його гумову підкладку. Плівка дозволяє малювати звичайною кульковою ручкою або олівцем з отриманням безперервних ліній , що не..
50.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Кубик-буква Брайля
Кубик-буква брайлівського алфавіту являє собою кубик зі стороною 3 сантиметри і трьома рухливими площинами . Обертаючи кожну з площин , можна домогтися щоб на передній грані кубика було 0 точок, тільки ліва, тільки права або обидві. Таким чином, кубик дозволяє сформувати будь-яку букву брайлівськ..
100.00 грн.
Лінійка тактильна 14 см.
Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів, риска з двома крапками  - 10 сантиметрів. Також на одній із сторін нанесені міліметри, які можна розрізняти тактильно і відраховувати нігтем пал..
20.00 грн.
Лінійка тактильна 30 см.
Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів, риска з двома крапками  - 10 сантиметрів. Також на одній із сторін нанесені міліметри, які можна розрізняти тактильно і відраховувати нігтем пал..
30.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Наручний годинник для сліпих "Восток" із тактильними мітками
Це механічний годинник для сліпих з циферблатом, що відкривається і тактильними мітками цифр. Годинники для сліпих "Восток" прийшли на зміну брайлівським годинникам "Ракета", що випускалися раніше і добре відомі багатьом незрячим. Зовні наручний годинник "Восток" мало чим відрізняється від "Ракет..
1 750.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Знято з виробництва
Ниткопротягувач
Ниткопротягувач - простий, але геніальний пристрій, що дозволяє людині навіть з повною відсутністю зору втягнути нитку в найтоншу голку. Варто лише протягнути в вушко голки дротяну петельку, вставити в неї нитку і висмикнути ниткопротягувач вже з втягнутою в голку ниткою. Зараз отримали деяке..
25.00 грн.
Портативна брайлівська дошка для сліпих 6 рядків
Портативна Брайлівська дошка на 6 рядків для письма по Брайлю дуже зручна для роботи чи навчання бо дозволяє легко переносити себе практично навіть у великій кишені. Бля портативної дошки використовуються спеціальні блокноти з цупкого паперу, стандартні грифелі для письма по Брайлю. Технічні ..
370.00 грн.
Прилад для письма по Гебольду в клітинку
Прилад для письма по Гебольду в клітинку дуже схожий на брайлівський прилад і відрізняється від нього тим, що служить для письма плоским шрифтом. Спочатку прилад Гебольда використовувався пізно осліплими людьми, які вже мали навички письма, але внаслідок втрати зору позбавились можливості писати ..
350.00 грн.
Прилад для письма по Гебольду в лінійку
Прилад для плоского письма сліпих 18-ти рядковий по системі Гебольда з обмеженнями поля аркуша по лінійках. Підготовка до роботи з приладом Гебольда Аркуш паперу закладають між пластинами приладу і фіксують на фиксаторах натиском верхньої пластини. Щоб краще зрозуміти суть і призначен..
350.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Прилад для рельєфного малювання сліпих "Школяр"
Прилад для рельєфного малювання "Школяр" призначений для креслення або малювання для сліпих людей на щільному папері або плівці. Цікаво, що даний прилад, який всі затято іменують "Школьник", не має офіційно такої назви, виробник вказує лише наступне: "Прилад для рельєфного малювання ПР-1". Також ..
450.00 грн.
Розкладний метр
Метр для сліпих виконаний з металу і складається по секціях в 10 сантиметрів. Тактильні мітки нанесені на відстані сантиметра одна від одної, а кожна секція розкладного метра дорівнює дециметру. ..
150.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Транспортир тактильний
Транспортир для сліпих із пластику має тактильні мітки на шкалі і рухому вимірювальну планку. Транспортир можливо застосовувати для вимірювання та побудови кутів навіть при повній відсутності зору. Керівництво по експлуатації транспортира для сліпих Загальні вказівки і технічні дані Т..
70.00 грн.
Трикутник тактильний
Трикутник для сліпих із пластику має тактильні мітки на шкалі лінійок, що дозволяє використовувати його як лінійку або малювати трикутник, кут, коло. По одній стороні кутника розташовані мітки на відстані сантиметра один від одного, а інша сторона має тактильні мітки кожного міліметра. ..
30.00 грн.
Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків
Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і інші предмети, що знаходяться з приладом в сумці або ящику. Чохол має ручку для носіння. Розміри - 55х212х5 мм. Колір - чорний, червоний. ..
400.00 грн.
Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків
Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і інші предмети, що знаходяться з приладом в сумці або ящику. Чохол має ручку для носіння. Розміри - 210х107х5 мм. Колір - чорний, червоний. ..
300.00 грн.
Шахи для сліпих дерев'яні
Шахи для сліпих людей відрізняються як шаховими фігурами, що мають тактильні відмінності в залежності від кольору, так і дошкою, темні клітини якої трохи більше випуклі в порівнянні з білими, що дозволяє навіть тотально незрячим гравцям легко орієнтуватися на дошці. Шахові фігури мають спеціальни..
2 300.00 грн.
Шашки для сліпих дерев'яні
Шашки для сліпих людей відрізняються як самими шашками, що мають тактильні відмінності в залежності від кольору, так і дошкою, світлі клітини якої більш випуклі в порівнянні з темними, що дозволяє сліпим гравцям не зрушувати шашки з темних полів при обмацуванні. Дані шашки для сліпих мають по..
2 000.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Шашки для сліпих міжнародні
Стокліткові міжнародні шашки для сліпих - це настільна гра з дошкою 10 на 10 клітин, адаптована для гри сліпих і слабозорих гравців. Дані шашки для сліпих мають повнорозмірну розкладну дерев'яну дошку розміром 45х45 сантиметрів, всередині якої зберігаються шашки. Самі шашки мають наступні від..
2 600.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2019