Росія

Росія

Росія - країна талановитого народу, який дуже схильний до застосування своїх талантів не за призначенням, що призводить до того, що товари виробництва Російської федерації більшістю відрізняються невисокою якістю, непримхливим дизайном, бідним функціоналом та побутовими властивостями, надмірно високою ціною.

Із кожного правила є виключення, деякі товари російського виробництва можуть задовільнити українського споживача за своєю якістю та ціною.


Порівняння товарів (0)Азбука-колодка по Брайлю

Рядок Брайлівський набірний для опанування шрифта Брайля для сліпих являє собою пластикову колодку, розділену на 10 клітин по 6 отворів у кожній. За д..

550 грн.

Брайлівська двохстороння дошка по 13 рядків

Прилад двостороннього письма шрифтом Брайля по 13 рядків з кожного боку дозволяє більш економно використовувати папір завдяки двосторонньому письму бе..

1 400 грн.

Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків

Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у вста..

850 грн.

Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків математична

Прилад для письма сліпих за Брайлем 18 рядків математичний відрізняється тим, що для прочитання написаного шрифтом Брайля тексту не потрібно виймати п..

1 400 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля дитячий

Грифель маленького розміру для письма за Брайлем. Підійде дітям дошкільного віку і першокласникам. ..

50 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля з кільцем

Грифель з кільцем для письма за Брайлем. Грифель досить великий, не підійде для дітей дошкільного віку та першокласників. ..

50 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля середній

Грифель середнього розміру для письма за Брайлем. Підійде для жінок і школярів молодших і середніх класів. ..

50 грн.

Грифель для письма сліпих шрифтом Брайля чоловічий

Стандартний грифель для письма за Брайлем для сліпих. Вважається чоловічим, але справа лише в його розмірі, а не в брутальності форми. ..

50 грн.

Етикетки-самоклейки Брайлівські

Етикетки-самоклейки Брайлівські 110х50 мм підписуються у спеціальному пристрої (Брайлівській дошці) та наклеюються на необхідний предмет, таким чином ..

200 грн.

Комплект плівок для приладу "Школяр"

Комплект з 20 плівок до приладу "Школяр" для рельєфного малювання та креслення сліпих. Плівка укладається зверху на аркуш паперу і разом з ним ..

50 грн.

Косинець тактильний

Косинець для сліпих із пластику має тактильні мітки на шкалі, що дозволяє використовувати його як лінійку або малювати трикутник, кут, коло. По одній ..

50 грн.

Кубик-буква Брайля

Кубик-буква брайлівського алфавіту являє собою кубик зі стороною 3 сантиметри і трьома рухливими площинами . Обертаючи кожну з площин , можна домогтис..

120 грн.

Лінійка тактильна 14 см.

Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів, ри..

30 грн.

Лінійка тактильна 30 см.

Тактильна лінійка для сліпих виготовлена з білого пластику, має тактильні позначки. Кожна риска означає сантиметр, риска з крапкою - 5 сантиметрів, ри..

50 грн.

Ниткопротягувач

Ниткопротягувач - простий, але геніальний пристрій, що дозволяє людині навіть з повною відсутністю зору втягнути нитку в найтоншу голку. Варто лише пр..

40 грн.

Портативна брайлівська дошка для сліпих 6 рядків

Портативна Брайлівська дошка на 6 рядків для письма по Брайлю дуже зручна для роботи чи навчання бо дозволяє легко переносити себе практично навіть у ..

450 грн.

Прилад для письма по Гебольду в клітинку

Прилад для письма по Гебольду в клітинку дуже схожий на брайлівський прилад і відрізняється від нього тим, що служить для письма плоским шрифтом. Споч..

450 грн.

Прилад для рельєфного креслення та малювання сліпих "Школяр"

Прилад для рельєфного малювання "Школяр" призначений для креслення або малювання для сліпих людей на щільному папері або плівці. Цікаво, що ..

550 грн.

Розкладний метр

Метр для сліпих виконаний з металу і складається по секціях в 10 сантиметрів. Тактильні мітки нанесені на відстані сантиметра одна від одної, а кожна ..

275 грн.

Тактильний циркуль

Циркуль для рельєфного креслення дуг кіл, переважно для незрячих і слабозорих людей. За допомогою циркуля на папері наноситься ряд точок, відчутних..

2 250 грн.

Транспортир

Транспортир тактильний з пластика з рельєфними поділами. Призначений для побудови і вимірювання кутів на уроках математики і креслення в школах для сл..

75 грн.

Транспортир тактильний

Транспортир для сліпих із пластику має тактильні мітки на шкалі і рухому вимірювальну планку. Транспортир можливо застосовувати для вимірювання та поб..

100 грн.

Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків

Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і..

400 грн.

Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків

Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і ..

300 грн.

Показано з 1 по 24 із 40 (всього сторінок: 2)