Прилад для рельєфного малювання сліпих

Виробник: Russia
Модель: .ПР-1
В наявності

  • 550 грн.
Прилад для рельєфного малювання "Школяр" призначений для креслення або малювання для сліпих людей на щільному папері або плівці. Цікаво, що даний прилад, який всі затято іменують "Школьник", не має офіційно такої назви, виробник вказує лише наступне: "Прилад для рельєфного малювання ПР-1". Також ніде немає нормальної інструкції із застосування приладу. Виробник зазначає, що для застосування потрібно відкрити прилад, покласти на гумову основу аркуш паперу, а потім плівку, закрити і закріпити рамку. Чим потрібно малювати - не вказується.

Багато продавців, за аналогією, мабуть, з подібним за призначенням приладом "Draftsman", однозначно вказують, що в "Школярі" для малювання застосовуються плівки і малювати можна звичайною ручкою або олівцями. При цьому нічого не говориться про підкладання аркуша паперу, про який пише виробник. За відгуками користувачів приладу, на плівці можна малювати кульковою ручкою, проте складно при цьому контролювати натиск на ручку так, щоб плівка НЕ ​​прорвалася, а лише деформувалася у вигляді тактильного малюнка. Якраз при наявності підкладеного аркуша паперу, можливо, плівка перестане рватися при зайвому натискуванні.

Шановні покупці! Будучи не тільки продавцями, а й користувачами різних тіфлозасобів, ми вирішили внести і свій вклад у справу роз'яснення принципів рельєфного креслення і малювання сліпих. У Харківському інтернаті для цих цілей ми використовували свого часу прямокутні шматки гуми, вирізані з автомобільних шин (камер). Цей шматок гуми ми закладали під аркуш брайлівського паперу або вкладали в зошит і, за допомогою грифеля або спеціального циркуля з обертовим колючим коліщатком, креслили кола, дуги, лінії, фігури. Зверніть увагу, грифелем потрібно колоти отвори по контуру або по лінійці так, щоб виходила смуга, накшталт пунктирної. Не вийде просто натиснути на ручку грифеля і тягнути. Ви просто отримаєте рваний аркуш паперу. Прилад "Школяр" також дозволить вам малювати або креслити будь-які фігури без всякої плівки, просто на аркуші брайлівського паперу. Якщо ж ви хочете отримати неперервні лінії малюнка, спробуйте малювати кульковою ручкою по плівці з підкладеним аркушем паперу.

Комплект постачання приладу для рельєфного малювання

  • Прилад для рельєфного малювання,
  • Комплект плівок для малювання (20 штук).
Увага: HTML не підтримується!