Конструктори і розвиваючі посібники


 Конструктори і розвиваючі посібники

Все для розвитку дитини з проблемами зору, посібники, що допомагають сліпій з народження людині зрозуміти тривимірність простору, навчитися моделювати, вивчати маршрути на макетах і багато іншого.

Товари з цієї категорії, перш за все, необхідні у навчально-виховних закладах для сліпих та слабозорих дітей, для роботи з дітьми, що отримують інклюзійну освіту в загальноосвітніх школах і дитячих садах.
Тифлоприлад "Орієнтир"

Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекоменд..

7 500 грн.

Тифлоприлад "Сигма"

Прилад "Сигма" є допоміжним освітлювальним приладом на підставці з регулюванням світлопотока в трьох площинах. Тифлоприлад призначений для д..

3 000 грн.

Тифлоприлад "Світлячок"

Тифлоприлад "Світлячок" розвиває простежуючу функцію очей, сприяє формуванню бінокулярного зору, тринує у дитини зорово-рухову координацію, ..

3 000 грн.

Тифлоприлад "Графіка"

Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків,..

3 000 грн.

Геометричний сенсорний мішечок

Геометричний сенсорний мішечок представляє з себе набір дерев'яних геометричних фігур: куб, куля, овалоїд, піраміда, високий циліндр..

350 грн.

Різнокольорові стікери Wikki Stix

Різнокольорові смужки-стікери прилипають до рівної поверхні, застосовуються для створення тактильних схем і малюнків. Кожна упаковка містить 48 різ..

300 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)