Конструктори і розвиваючі посібники

 Конструктори і розвиваючі посібники

Все для розвитку дитини з проблемами зору, посібники, що допомагають сліпій з народження людині зрозуміти тривимірність простору, навчитися моделювати, вивчати маршрути на макетах і багато іншого.

Товари з цієї категорії, перш за все, необхідні у навчально-виховних закладах для сліпих та слабозорих дітей, для роботи з дітьми, що отримують інклюзійну освіту в загальноосвітніх школах і дитячих садах.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тифлоприлад "Орієнтир"
Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекомендується для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також для осіб, які втратили зір в середньому і літньому віці. Тифлоприлад "Орієнтир" дозволя..
7 500.00 грн.
Тифлоприлад "Сигма"
Прилад "Сигма" є допоміжним освітлювальним приладом на підставці з регулюванням світлопотока в трьох площинах. Тифлоприлад призначений для додаткового освітлення при читанні плоского тексту слабозорими людьми. Прилад "Сигма", маючи три ступені свободи, дозволяє встановити лицьову панель з текстом..
3 000.00 грн.
Тифлоприлад "Світлячок"
Тифлоприлад "Світлячок" розвиває простежуючу функцію очей, сприяє формуванню бінокулярного зору, тринує у дитини зорово-рухову координацію, опосередковано впливає на розвиток логічного мислення, пам'яті, уваги, мови. Прилад являє собою дерев'яний каркас з підсвічуванням. Його робоче поле вико..
2 700.00 грн.
Тифлоприлад "Графіка"
Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків, геометричних фігур. Прилад вирішує проблему недостатності предметно-практичної діяльності незрячих та слабозорих дітей. Даний прилад є одним з найефекти..
2 100.00 грн.
Колобок - м'який розвиваючий конструктор
М'який конструктор "Колобок" призначений для розвитку сенсорних здібностей і розуміння форм предметів у дітей молодшого віку, а також буде корисний дошкільнятам з порушеннями зору. Конструктор "Колобок" складається з: двох брусків прямокутної форми, чотирьох м'яких кубиків, ..
850.00 грн.
Магнітний конструктор 157 елементів
Магнітний конструктор має 109 стрижнів і 48 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Такий набір дозволить будувати досить складні тривимірні фігури. Майте на увазі, що найбільш ст..
800.00 грн.
Магнітний конструктор 84 деталі
Магнітний конструктор має 52 стрижня і 32 магнітних кульки для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Магнітний конструктор можна використовувати не тільки для побудови тривимірних фігур, а й так..
500.00 грн.
Різнокольорові стікери Wikki Stix
Різнокольорові смужки-стікери прилипають до рівної поверхні, застосовуються для створення тактильних схем і малюнків. Кожна упаковка містить 48 різнокольорових стікерів-смужок чотирьох кольорів. Кожна смужка має довжину близько 20 см і легко прилипає до рівної поверхні в тому числі - паперу. ..
260.00 грн.
Геометричний сенсорний мішечок
Геометричний сенсорний мішечок представляє з себе набір дерев'яних геометричних фігур: куб, куля, овалоїд, піраміда, високий циліндр, низький циліндр, конус, паралелепіпед, півсфера, кільце. Сенсорний набір необхідний для занять ..
250.00 грн.
Магнітний конструктор 28 деталей
Магнітний конструктор має 18 стрижнів і 10 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Магнітний конструктор можна використовувати не тільки для побудови тривимірних фігур, а й та..
135.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019