Електронний визначник кольору "Радуга-02"

Модель: .
В наявності

 • 3 000 грн.
Портативний електронний прилад для визначення кольору з голосовим виходом "Радуга-02" є спеціальним приладом для сліпих людей, що дозволяє без сторонньої допомоги визначати колір однотонної непрозорої, недзеркальної поверхні. Інформація надається користувачеві у вигляді мовних повідомлень через вбудований гучномовець. Визначник кольору живиться від батареї типу «Крона», розташованої в спеціальному доступному відсіку, що дозволяє замінювати її в міру необхідності. У разі критичного розряду батареї видається попереджувальне мовне повідомлення.

Технічні характеристики електронного визначника кольору "Радуга-02"

 • Кількість кольорів, що визначаються - 60,
 • Елемент живлення - батарейка типу "Крона",
 • Габарити корпусу 100х60х28 мм,
 • Вага приладу - 150 г.

Інструкція з експлуатації електронного визначника кольору "Радуга-02"

 1. Для визначення кольору необхідно щільно прикласти отвір до досліджуваної поверхні.
 2. Якщо досліджується колір тканини або іншої нещільної поверхні, то слід короткочасно натиснути і відпустити кнопку. Через 2-3 секунди на гучномовці формується мовне повідомлення про колір поверхні.
 3. При роботі з тонкою або нещільною тканиною, яка частково просвічується, для більш точного визначення рекомендується підкласти безпосередньо під тканину зі зворотнього боку білий аркуш паперу (картону і т.п.)
 4. При дослідженні кольору паперової чи іншої щільної дзеркальної поверхні слід натиснути та утримувати кнопку. Приблизно через 1 секунду прилад сформує короткий музичний сигнал, після чого кнопку слід відпустити і дочекатися видачі мовного повідомлення, зберігаючи щільний контакт отвору з поверхнею.
 5. Увага: При дослідженні ворсистих, глянцевих, напівпрозорих і строкатих поверхонь, а також нерівних поверхонь, до яких пристрій не вдається прикласти щільно, зростає ймовірність помилки визначення кольору.
 6. Якщо отримано повідомлення «Засветка», це означає, що в отвір зчитувального блоку потрапляє зовнішнє світло.
 7. У разі розряду батареї живлення прилад видає повідомлення «Питание». Тоді слід замінити батарею.

Технічне обслуговування електронного визначника кольору "Радуга-02"

Електронний визначник кольору слід зберігати в приміщенні з нормальною вологістю, уникати контакту корпусу з водою і пилом. Слід уникати ситуацій, при яких в отвір зчитувального блоку може потрапити пил, бруд та інші об'єкти, оскільки забруднення оптичного каналу призведе до похибки визначення кольору. При забрудненні прозорого пластика, який закриває отвір оптичного блоку, допускається протерти його м'яким томпоном, зволоженим водою або спиртом.

Запрошуємо переглянути видео про мовний визначник кольору "Радуга-2".

Увага: HTML не підтримується!